Korekcija

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Conan O’B: ” apoksiomen: ” Kristijan Foričić, Aureus Invest: DIONICE NE RASTU VJEČNO ” Glupost. Naravno da rastu, samo je pitanje kojom stopom rasta. ” U potpunosti se slazem, covjek zna jako puno gluposti reci. Ako raste firma rastu i dionice. Blah

Ako cemo prema teoriji, firma raste dokle god ne isplacuje 100% dobiti u dividende, ako su sve ostali faktori ostali isti…
dionice bi u dugom roku bi trebale slijediti rast firme

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

izvrsno zapažanje fazane!![smiley2]

Milanović kao čovijek O.K. Puno inteligentniji od onih koji ga kritiziraju , pogotovu nastrojenih budala .Ali stranka SDP treba biti prošlost. Inače porez na dividende itd.

Osim što je đuro danas malo otplovio nizvodno biti će zanimljivo pratit crobex i vidjet kuda plovi brod pod imenom korekcija … znam da je petak ali ipak …

"double bottom must be done by the market, not FED or other BS's"


Aureusova radionica pa okrugli stol…puno je to druženje fond managera, očito je da se nešto kuha…ali postoji tu i mali problemčić…do početkom prošle godine oni su bili ti koji su kontrolirali najutjecajnije fondove, a dnas to nije tako…bankarski fondovi porasli su nekoliko puta i danas je večina love u njima…a ti fond manageri imaju gazde van hrvatske i te gazde ne interesiraju neki dogovori s konkurencijom…što znaći da je ovim našim investicijskim guruima (svaka čast njima jer su za sebe napravili puno) sve teže kontrolirati tržište onako kako bi željeli…najbolji je tu primjer IPKK…

Upravo o tome ja govorim stalno, prevelika važnost se daje fondićima poput Fime i Aureusa , gazde su bankarski fondovi.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Milanović kao čovijek O.K. Puno inteligentniji od onih koji ga kritiziraju , pogotovu nastrojenih budala .Ali stranka SDP treba biti prošlost. Inače porez na dividende itd.

piše se čovjek, a ne čovijek
[smiley1]

sve je lako kad si mlad :)


Tako je, Pliva je prodana na P/E=40 zato što su ameri budale i uopće ne kuže burzu…

Kolega beholder, racunajte malo bolje. P/E=40 je na osnovu samo 1q 2007. Dobro je barr trzio, u pola cijene barem.

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."


Upravo o tome ja govorim stalno, prevelika važnost se daje fondićima poput Fime i Aureusa , gazde su bankarski fondovi.

Konacno da je i ovo netko napisao

mislim da je ponedjeljak točka preokreta! [smiley11]


plavi: ” Upravo o tome ja govorim stalno, prevelika važnost se daje fondićima poput Fime i Aureusa , gazde su bankarski fondovi. ” Konacno da je i ovo netko napisao

ali još uvijek mogu odigrati igru na dionicama koje nisu u fokusu (npr na visu).

Alien:

plavi: ” Upravo o tome ja govorim stalno, prevelika važnost se daje fondićima poput Fime i Aureusa , gazde su bankarski fondovi. ” Konacno da je i ovo netko napisao

ali još uvijek mogu odigrati igru na dionicama koje nisu u fokusu (npr na visu).

Bez daljnjega da mogu.

New Report

Close