Korekcija

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=bc6a2fd9-6792-4873-8700-658353b6974c&open=sec

[thumbsup][thumbsup][cool][cool]
Ajmo gore ali molim samo polako!

Bottom line: Bojim se da ni dugoročno ni srednjoročno Hrvatskom tržištu kapitala neće pomoći niti
popuštanje prema EU ili NATO u stvarima koje nisu u interesu Hrvatske, niti ulizivanje bilo kome.


j…s i inflaciju kad je najavljena/ ugradjena u ocekivanja,
medonjo gubis na snazi argumenata, izdrzi jos malo, makar 15 dana – onda pocinju izvjesca i imat cemo malo vise info za ulazak u NATO; i meni je prerano za nagli rast[wink]

FI za ovo tržište ne znači onoliko koliko bi trebalo,kada bi značilo za mnoge dionice bilo bi rezanja i na ovim razinama bar 20%[yawn]

Da li je ovo stvarno kraj korekcije ili tek trenutni bljesak INE koji je povukao i sve druge za sobom?[rolleyes]


Vama Medekima nije bilo dobro ni kad je bila 80$ neki dan, ajde više kad je onda dobra ta nafta?

Vidim ja da mnogima dan danas nije jasno u čemu ja stvar. Svjetska kriza se raspliće, svima koji se bar ponešto kuže je jasno da se cijena mora platiti. Ono što se još ne zna kako će svjetski moćnici, centralni bankari i političari upravljati krizom.

Nažalost postoje samo dvije mogućnosti, deflacija i hiperinflacija. Svaka je zla na svoj način samo se ovi koji vladaju ove prve puno više boje, ali po meni je neizbježna i što je se više odlaže to će biti gora.

Znači kad nafta pada u današnjoj situaciji većina misli da će okrenuti na deflaciju i bježe u cash, a kad raste onda se klade na hiperinflaciju i bježe u robe. Ali kako će ova razmišljanja pomoći onima koji smatraju da krize nema, bojim se nikako.

Kupujem samo onda kad u ljekarnama nestane probiotika, normabela i pelena za inkontinenciju

Ja reko juce da ce dokap ULPL [lol] [lol]
Baljezgao i pogodio [thumbsup]


Vidim ja da mnogima dan danas nije jasno u čemu ja stvar.

Medo, nervoza?

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE


RealBear: ” Vidim ja da mnogima dan danas nije jasno u čemu ja stvar. ” Medo, nervoza?

Kako mu ne bi bila..[wink]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Medo, nervoza?

Dečko dragi, nema ti u mene takvih pojava. Nije meni burza za burek i jogurt ili ostvarenje neispunjenih snova, više mi je to hobby i zabava. [smiley]

Kupujem samo onda kad u ljekarnama nestane probiotika, normabela i pelena za inkontinenciju

i meni[thumbsup]
samo vidim da su ti postovi malo drugaciji!

Samo pliz bez decko dragi i takvih stvari,
naravno isprika i s moje strane ako sam te uvrijedio necim[kiss]

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

Gledaj vipy, ja bi tebe zamolio kad već postaš odgovor na moj post da nešto konkretno odgovoriš a ne se brineš o stanju mog centralnog nervnog sustava. [thumbsup]

Kupujem samo onda kad u ljekarnama nestane probiotika, normabela i pelena za inkontinenciju

– gdp HR nikad nije imao veci rast
– usporavanje globalne ekonomije ce utjecati na usporavanje gdp na projiciranih 4% (mos mislit pada), projekcije su da ce CEE biti jedna od regija koja ce najmanje osjetiti usporavanje
– rezulatati kompanija nikad nisu bolji, ipak jos uvijek premali jer nam je efikasnost jos uvijek preniska (citaj daljnji prostor za rast)
– ovo sto ti pricas oko deflacije i hiperinflacije, da li se to odnosi na HR?? Mislim da su sanse minimalne da se takvo sto dogodi; + NITKO ozbiljan u HR ih ne predvidja,

mogu ti jos nabrajati, ali mislim da nema smisla,
mozda jesam optimista, a ti pesimista, al’ to ne znaci da ne mozemo komunicirati, zar ne?

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

New Report

Close