Korekcija

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

… i ode Vinča u vazduh!
[lol]

Ne dajte zlovencima more jer ode u 3pm: terminal, plinovod, petrokemija, janaf, polimeri, brodogradnja, poljoprivreda itd itd


… i ode Vinča u vazduh! [lol]

Tako se to radi… [lol] [lol] [lol]

Pessimism Is Your Friend

Dobro je … ne traže ništa od nas …

I love the Smell of Profits in the Morning


Dobro je … ne traže ništa od nas …

Pricekaj dok ne priznamo Kosovo


Pricekaj dok ne priznamo Kosovo

A možda je bolje da se pravimo blesavi pa kao zaboravili smo priznati, jel može tako?

BTW Crna Gora će priznati Kosovo

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Vidim da je forum pun infatilnih bikovskih nadanja da je korekcija gotova.

Jučer DZS javio da je inflacija na 6.2, danas nafta opet liže stotku, ako ovako nastavi evo je na 120 US$ dok si rekao Kosovo. Hoće li se isprepadani udjelničari investicijskih fondova baciti sve na rijeku i vratite se u oročenu štednju uz sada već pristojnu kamatu ? Hoće li mirovinci imati dovoljno love da održe burzu na aparatima, ili će otići u Šukerov obveznički zagrljaj ? Tko će spasiti CROBEX ?

Međedi sigurno neće [cool]

Kupujem samo onda kad u ljekarnama nestane probiotika, normabela i pelena za inkontinenciju

Čujem da je u Americi skočila prodaja kuća, e je..š takvu recesiju.

SAM PROTIV SVIH

j…s i inflaciju kad je najavljena/ ugradjena u ocekivanja,
medonjo gubis na snazi argumenata, izdrzi jos malo, makar 15 dana – onda pocinju izvjesca i imat cemo malo vise info za ulazak u NATO; i meni je prerano za nagli rast[wink]

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE


Vidim da je forum pun infatilnih bikovskih nadanja da je korekcija gotova. Jučer DZS javio da je inflacija na 6.2, danas nafta opet liže stotku, ako ovako nastavi evo je na 120 US$ dok si rekao Kosovo. Hoće li se isprepadani udjelničari investicijskih fondova baciti sve na rijeku i vratite se u oročenu štednju uz sada već pristojnu kamatu ? Hoće li mirovinci imati dovoljno love da održe burzu na aparatima, ili će otići u Šukerov obveznički zagrljaj ? Tko će spasiti CROBEX ? Međedi sigurno neće [cool]

Vama Medekima nije bilo dobro ni kad je bila 80$ neki dan, ajde više kad je onda dobra ta nafta?

I'LL BE BACK

mogli bi mi u taj NATO sukladno izjavama nekih čelnika te asocijacije, a onda svašta je moguće na ZSE…

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

Kolega Pravi Medo, daj molim te pogledaj naslovnicu sutrasenjeg Poslovnog, I reci mi ponovo što misliš o korekciji?


Vidim da je forum pun infatilnih bikovskih nadanja da je korekcija gotova.

The best is yet to come cini mi se.


Međedi sigurno neće [cool]

Ja niti ne pomisljam na burzu. Look but do not touch.

skype - ivek1234

New Report

Close