Korekcija

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


kamenac: ” dobro, to sa 100 mil. kn trebao sam postat odmah ujutro, a ne sad. a zaboravio, hebiga…[cool] ” Da mi opet bacimo opkladu. Kažem da neće preći redovan 100 milijuna kuna do kraja današnjeg radnog dana burze. Ok?

može.
ko izgubi, mora u roku tri dana udvostručit broj postova.

hate red


može. ko izgubi, mora u roku tri dana udvostručit broj postova.

Dogovoreno[thumbsup]

Čujemo se poslije. [bye]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

valentine:

kamenac: ” dobro, to sa 100 mil. kn trebao sam postat odmah ujutro, a ne sad. a zaboravio, hebiga…[cool] ” Da mi opet bacimo opkladu. Kažem da neće preći redovan 100 milijuna kuna do kraja današnjeg radnog dana burze. Ok?

može.
ko izgubi, mora u roku tri dana udvostručit broj postova.

loooooooooooooooooooooool

kamenac:

dobro, to sa 100 mil. kn trebao sam postat odmah ujutro, a ne sad. a zaboravio, hebiga…[cool]

Da mi opet bacimo opkladu.

Kažem da neće preći redovan 100 milijuna kuna do kraja današnjeg radnog dana burze.

Ok?

82.125.370,84

Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.

e onda…

hate red

se…

hate red

moram…

hate red

bacit…

hate red

na…

hate red

…posao!

hate red


…posao!

Otvori novu temu “moja kazna i tamo napiši 870 postova

Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.

Kad mi većinom svi bilježimo minuse SDP bi nas još i oporezovao ? Nije ni čudo da su izgubili izbore.[lol] [lol] [lol] [lol] [lol] SDP:
Pad životnog standarda zaustaviti oporezivanjem kapitalne dobiti

SDP je u Karlovcu predstavio rješenje za zaustavljanje pada životnog standarda koje će ponuditi na prihvaćanje Saboru na prvoj sjednici 20. veljače. Riječ je o paketu izmjena i dopuna Zakona o zdravstvenom osiguranju, Zakona o doprinosima na obvezna osiguranja te Zakona o porezu na dohodak

Cilj izmjena je preraspodijeliti novac iz doprinosa, rečeno je na današnjem predstavljanju programa. Točnije, SDP predlaže da se četiri posto iz sustava zdravstvenog osiguranja pretoči u mirovinsko osiguranje na temelju generacijske solidarnosti, na račun povećanja plaće.
– Pitanje je kako namaknuti manjak novca koji bi se iz sustava zdravstvenog prenijelo u mirovinsko osiguranje. Pozivamo Vladu RH da rješenje nađe u oporezivanju kapitalne dobiti jer mislimo da ne mogu ukupno zdravstvo financirati samo zaposleni, a osobito je nepravedno da oni koji zarađuju velik novac na trgovini dionicama, kao i na enormnim zaradama na dividendama, zapravo u zdravstveni sustav, pa i uopće u porezni sustav, ne uplaćuju ni lipu, rekli su u Karlovcu SDP-ovi saborski zastupnici Josip Leko, Nenad Stazić i Bruno Kurelić. (Mladen Volarić)

[lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

New Report

Close