Korekcija

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Gospodo,rekli ste da ova tema – korekcija – treba završiti prije neki dan.A sada raspisali se mi ko Šekspiri,a dionice nikako da ožive na tom Grobexu.I šta da radimo dalje?Prodavati?Kupovati?Čekati?[yawn][cry]


Gospodo,rekli ste da ova tema – korekcija – treba završiti prije neki dan.A sada raspisali se mi ko Šekspiri,a dionice nikako da ožive na tom Grobexu.I šta da radimo dalje?Prodavati?Kupovati?Čekati?[yawn][cry]

Ako si u plusu prodat, a ako ste u minusu onda ugasiti monitor, dečka/muža ili curu/ženu pod ruku i anka vanka.

A ne buljit u burzu i čupat kosu jer je malo palo.


Gospodo,rekli ste da ova tema – korekcija – treba završiti prije neki dan.A sada raspisali se mi ko Šekspiri,a dionice nikako da ožive na tom Grobexu.I šta da radimo dalje?Prodavati?Kupovati?Čekati?[yawn][cry]

Da Vi niste možda Hloverka ? Šta da radim, šta, šta…?

[color=black][/color]

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=c8dbad35-2a38-4efb-8950-1a5de359df15&open=sec

Ukraine
INDEX VALUE CHANGE %CHANGE TIME
PFTS Index 1,092.61 4.74 0.44% 02/13
UKRAINE KAC-20 INDEX We 19,349.00 127.00 0.66% 02/13

Czech Republic
INDEX VALUE CHANGE %CHANGE TIME
PRAGUE STOCK EXCH INDEX 1,575.40 5.50 0.35% 07:32

Oni u plusu a ovi naši bi ubili crobex za 2000 bodova

[lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol]

Crobex vrlo blizu da opet klizne ispod 4,000

Drugi bottom na 3,900?

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.


Crobex vrlo blizu da opet klizne ispod 4,000 Drugi bottom na 3,900?

da.
ako današnji promet ne prijeđe 100 mil .kn, na drugu razinu prelazimo u ponedjeljak.

hate red


da. ako današnji promet ne prijeđe 100 mil .kn, na drugu razinu prelazimo u ponedjeljak.

Teško da će prijeći iako nije nemoguće ako krenu rasturati po kupnji.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


kamenac: ” da. ako današnji promet ne prijeđe 100 mil .kn, na drugu razinu prelazimo u ponedjeljak. ” Teško da će prijeći iako nije nemoguće ako krenu rasturati po kupnji.

dobro, to sa 100 mil. kn trebao sam postat odmah ujutro, a ne sad.
a zaboravio, hebiga…[cool]

hate red

valentine
” Teško da će prijeći iako nije nemoguće ako krenu rasturati po kupnji.”
[/quote]

hvala kolega puno ste nam pomogli[thumbsup]

Pajdo iz Kosova javlja da su srpske jedinice za odbranu nacionalnog identiteta u jednu opšte poznatu slastičarnicu u Prištini uspjele infiltrirati pokvarena jaja za proizvodnju kolača!!!

Prodaj sve dionice, dok nije kasno!!

Hell is Empty and all the Devils are Here

Da nije ovaj lik[proud]
http://www.youtube.com/watch?v=2m6BnrNyIc8


dobro, to sa 100 mil. kn trebao sam postat odmah ujutro, a ne sad. a zaboravio, hebiga…[cool]

Da mi opet bacimo opkladu.

Kažem da neće preći redovan 100 milijuna kuna do kraja današnjeg radnog dana burze.

Ok?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

New Report

Close