Korekcija

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Von Braun:

Udara se po asku.[thumbsup]

jadan Asko


Jadan…[smiley]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!

a još jedno 20 min a onda će biti jadan bido.

febo:

Von Braun:

Udara se po asku.[thumbsup]

jadan Asko

Jadan…[smiley]


neda se asko, za sada![smiley]

dan je pametniji od noći


HT je najjeftiniji telekom na svijetu

Ne,Optima je najjeftiniji telekom na svijetu.Međutim,i jedno i drugo nam baš ne ide u prilog,a?[embarass]

šta se zašutjelo na ovoj temi? hajde da je vratim malo naprijed.

ona mi uvijek ulijeva nadu. jer ako smo samo u korekciji, onda znači da nismo u bear marketu [cool]

Suti se,jer se nitko ne usudi prognozirati je li ovo samo dnevni tračak nade ili put kojim će se nastaviti idućih dana.Veliki znalci ipak misle da je ovo samo bljesak, da je ovo potonuće crobexa i fondova ogromno i da će trebati barem pola godine da se se cijene vrate na početak ove 2008.godine.Pa sad…tko misli suprotno?[sealed]


šta se zašutjelo na ovoj temi? hajde da je vratim malo naprijed. ona mi uvijek ulijeva nadu. jer ako smo samo u korekciji, onda znači da nismo u bear marketu [cool]

Tema je gotova, korekcija gotova.
Odi doma spavat![lol] [lol] [lol] [lol] [lol]


Suti se,jer se nitko ne usudi prognozirati je li ovo samo dnevni tračak nade ili put kojim će se nastaviti idućih dana.Veliki znalci ipak misle da je ovo samo bljesak, da je ovo potonuće crobexa i fondova ogromno i da će trebati barem pola godine da se se cijene vrate na početak ove 2008.godine.Pa sad…tko misli suprotno?[sealed]

Evo ja mislim suprotno, trend se okrenuo i CROBEX ce nastavit rasti na krilima pozitivnih vijesti (neovisnost Kosova koja ce se proglasiti vec slijedeci tjedan, pozitivna GFI, kompromis u svezi ZERP-a, Agrokorovo preuzimanje u Turskoj, pozivnica za NATO, …). Na to ce se nadovezati pozitivne vijesti kao rast BDI, Obama kandidat za POTUS, dobra turisticka sezona, europsko prvenstvo u nogometu, Ol Peking 2008… [thumbsup]


Suti se,jer se nitko ne usudi prognozirati je li ovo samo dnevni tračak nade ili put kojim će se nastaviti idućih dana.Veliki znalci ipak misle da je ovo samo bljesak, da je ovo potonuće crobexa i fondova ogromno i da će trebati barem pola godine da se se cijene vrate na početak ove 2008.godine.Pa sad…tko misli suprotno?[sealed]

PA DAJ NE IZVLAČITE TU TEMU NON-STOP NA PRVU STRANU !

ŠTO DALJE OD NAS !

IMAŠ KRAJ KOREKCIJE !!


šta se zašutjelo na ovoj temi? hajde da je vratim malo naprijed. ona mi uvijek ulijeva nadu. jer ako smo samo u korekciji, onda znači da nismo u bear marketu [cool]

ma ovo mi budi nadu da nije bear market ali bez obzira na solidan promet i lijepi rast,mislim i siguran sam da smo dobrim djelom jučer bili u cashu pa sada si uvaljejemo nedjusobno a fondovi gledaju, nema ovdje istinskih bikova i velika če večina ponovno nasjesti i uči a ide bull trap,ja to slutim i neusudim se udariti po asku a bogumi niti postaviti na bid da me ne poklopi,[sad]


Suti se,jer se nitko ne usudi prognozirati je li ovo samo dnevni tračak nade ili put kojim će se nastaviti idućih dana.Veliki znalci ipak misle da je ovo samo bljesak, da je ovo potonuće crobexa i fondova ogromno i da će trebati barem pola godine da se se cijene vrate na početak ove 2008.godine.Pa sad…tko misli suprotno?[sealed]

klasa optimist, a furas depru?!

neznam zasto korekcija svima toliko smeta?

http://www.diplomata.org/diplomata/drzave/index.php?broj=9

New Report

Close