Korekcija

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ja sam u plusu cca 19% od početka godine jer shortam. Cca 10.000 kuna dnevno u prosjeku.
Knjiga dr. Silvije Orsag: Izvedenice. Cijena 350 kuna. 606 strana. Nije skupa. Pa pogledajte.

Vaša Bubašpara

Države i ulagači nemaju prijatelja, samo interese


Ja sam u plusu cca 19% od početka godine jer shortam. Cca 10.000 kuna dnevno u prosjeku.
Knjiga dr. Silvije Orsag: Izvedenice. Cijena 350 kuna. 606 strana. Nije skupa. Pa pogledajte.

Vaša Bubašpara


Sigurno…[thumbsup]

.Uspjeh nije cilj, već sredstvo da se teži još višemu.


Mislim da ćemo ovaj tjedan uću u korekciju. Vaša Bubašpara

Pogledajte na temu Komentari trgovanja, sutra se očekuje najveće rušenje burze u povijesti.

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU


Ne bi začudilo da se spustimo još niže ali mislim da će se kako budemo išli niže u igru početi uključivati sve jači igrači…jer polako prelazimo iz zone precjenjenog tržišta u podcjenjeno

tu sam negdje i ja sa svojim razmisljanjima

http://www.youtube.com/watch?v=BIh_qgj1LP0


tu sam negdje i ja sa svojim razmisljanjima

Šta, kolektivna svijest ?
Nemojte se opirati, sve će biti vrlo brzo gotovo. Zažmirite…..
Mirovinci će nas asimilirati.

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

bubašpara:

Ja sam u plusu cca 19% od početka godine jer shortam. Cca 10.000 kuna dnevno u prosjeku.
Knjiga dr. Silvije Orsag: Izvedenice. Cijena 350 kuna. 606 strana. Nije skupa. Pa pogledajte.

Vaša Bubašpara

Sigurno…[thumbsup]

ja shortam cijelo vrijeme i evo od 1.1.2008. do sad zaradio sam prosječno 25000 kn dnevno s tim da mi je cijeli portfelj tad činio stotku somića. nije loše jelda??? I moj brat također. Vidim da neki sanjaju i dok su budni. Sve neki karoje/bubašpare zarađuju da boli glava sve točno pogađaju… vidiš ti vraga. Pa jesu pa nisu u dionicama pa prodali neke za koje su govorili da rastu 50% do veljače pa sad sole pamet. Bože dragi koliko šizofrenije na ovom forumu…


Ja sam u plusu cca 19% od početka godine jer shortam. Cca 10.000 kuna dnevno u prosjeku.
Knjiga dr. Silvije Orsag: Izvedenice. Cijena 350 kuna. 606 strana. Nije skupa. Pa pogledajte.

Vaša Bubašpara

I još imate vremena cijeli dan visiti na forumu? Vi ste stvarno sretan čovjek.

Vaš Krejzihors.


Ja sam u plusu cca 19% od početka godine jer shortam. Cca 10.000 kuna dnevno u prosjeku.
Knjiga dr. Silvije Orsag: Izvedenice. Cijena 350 kuna. 606 strana. Nije skupa. Pa pogledajte.

Vaša Bubašpara

– ja sam u plusu cca 37% od početka godine jer trgujem dionicama, cca 30.000kn dnevno u prosijeku.
– redovito pratim emisiju “Znanje imanje, emisija za selo”. Nije loše. Pa pogledajte.

Vaša Ivana


Ja sam u plusu cca 19% od početka godine jer shortam. Cca 10.000 kuna dnevno u prosjeku. Knjiga dr. Silvije Orsag: Izvedenice. Cijena 350 kuna. 606 strana. Nije skupa. Pa pogledajte. Vaša Bubašpara

tebe će još malo pozvati u “Globalno sjelo”…..spremi štivo da ne ispadneš bezveze na tv-u [lol] [lol] [lol]
da mi je znat…ma gdje tih 19% izvadiš….ne 20%, nego baš 19% tako da izgleda što realnije….[lol] [lol] [lol]

DOKUP!

Evo i ja sam u plusu nakon šta je jutros zazvonio marginčić cca 123%.
Je…… ga nadao sam se plusu od 200% ali dobro je i ovako.


Ja sam u plusu cca 19% od početka godine jer shortam. Cca 10.000 kuna dnevno u prosjeku. Knjiga dr. Silvije Orsag: Izvedenice. Cijena 350 kuna. 606 strana. Nije skupa. Pa pogledajte. Vaša Bubašpara

draga Buba Špara. imam knjigu S.Orsaga Izvedenice kao i još neke američke poput Derivatives Demistfyed i
All about derivatives. Za tvoju informaciju trgovina izvedenicama (derivatima) nije još uvedena na hrv.tržište kapitala te se njima ne može legalno trgovati na Crobexu (u derivate kao opcijska kupoprodaja vrijed.papira spada i short kao i long selling tj.šortanje). Sukladno svemu navedenom prestani širiti netočne i neistinite informacije po forumu poput ove kako ti šortaš cijelo vrijeme na Crobexu a mogao bi ovdje i opisati cijeli
postuapak tog tvog šortanja ne bi li mi “debili” nešto od tebe znalca naučili.
pozdrav od Febe

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 


Ja sam u plusu cca 19% od početka godine jer shortam. Cca 10.000 kuna dnevno u prosjeku.
Knjiga dr. Silvije Orsag: Izvedenice. Cijena 350 kuna. 606 strana. Nije skupa. Pa pogledajte.

Vaša Bubašpara

Čovjek radi u mirovinskom fondu, pa si to može priuštiti

Hell is Empty and all the Devils are Here

New Report

Close