Korekcija

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Pokupovao koliko sam mogao normalno dionice sa fundamentima,ne interesira me trenutno stanje portfelja,hvala fondovima i ekipi koja je zamislila ovaj scenarij[thumbsup]


Pokupovao koliko sam mogao normalno dionice sa fundamentima,ne interesira me trenutno stanje portfelja,hvala fondovima i ekipi koja je zamislila ovaj scenarij[thumbsup]

ja također, pošto se trudim uvijek biti dobrim djelom u nofcu. smanjujem si prosječniu cijenu dionica i očekujem svijetlo na kraju tunela……..

Hebemu, osto sam bez casha. A sad ne okine prema gore…[cry]

Nisi izgubio, sve dok nisi prodao.

korekcija drma ali drma i policija po mirovinskom i doktorima. Ko je jamio jamio.

Koliko je danas crobexić bio najdublje?
Hvala

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.

ja kad sam upalio bio ja -5,6
a sad je -2,63 …[proud]


Koliko je danas crobexić bio najdublje?
Hvala

bil je na minus 5,6%, tj na 3.878

Stagflacija je svemu kriva


Koliko je danas crobexić bio najdublje? Hvala

3,875.32

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

Daj kenone ti si zapoceo ovu temu daj je zavrsi ili otvori temu ekspanzija..

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

hmmm,zaista je iritantno gledati nezainteresiranost svih inih fondova a imaju ,navodno ,pregršt municije,
nadam se da ona Ivekova teorija o eutanaziji i drastičnom smanjenju slovenaca na bojnom polju ZSE ide polako pri kraju i da ovi naši usisavaju uredno ponuđeno, aliiskreno mislim da čak niti FI neće biti neki osobiti okidač rasta, tek mali trzaj pa sve po starom, do travnja ili svibnja,dakle cijeđenje iznurenih se nastavlja[cry]

već sam se pitao kud je nestala korekcija………kad evo je……..uuuu mufasa, uuuu korekcija, uuuu mufasa

&


Mislim da ćemo ovaj tjedan uću u korekciju.

Vaša Bubašpara

Da a ovo je bila mini korekcija izazvana buđenjem proljeća.
Koliko vam je porfelj u minusu 20 ili 30% +…..?
Ne bi začudilo da se spustimo još niže ali mislim da će se kako budemo išli niže u igru početi uključivati sve jači igrači, ovdje mislim i na strance koji su bježali van jer polako prelazimo iz zone precjenjenog tržišta u podcjenjeno.

.Uspjeh nije cilj, već sredstvo da se teži još višemu.

New Report

Close