Korekcija

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

meni je jednostavno nevjerojatno to da ljudi nakon onakvog petka, i u krajnjoj liniji cijelog govnjavog tjedna, ocekuju da ce ponedjeljak donijeti ‘oporavak’ i jos se grupiraju i medjusobno tjese…pa ako i bude black monday, oni ce naci detalj koji ukazuje na ruby thuesday… to nema smisla… ako sve bude ok- onda ok, al ako ne bude- mozes jedino biti spreman…
ne mogu se a ne slozit sa geronimom u tom smislu [thumbsup]
iako mi je tesko opce za pojmiti sto bi to u ovom trenutku bio oporavak…
ja sam prvi za taj oporavak jer, ruku na srce, nisam toliko iskusan igrac koji ce bas sve svoje igre kapitalizirati, ukoliko se korekcija nastavi… mene je, ‘i to cu reci’, strah…
al poceo sam kuziti da je, nakon prvog udarca u glavu, poceo djelovati pozitivno… vise ne vjerujem ni vlastitoj majci, provjeravam jel mi novcanik na mjestu nakon sto me ona izgrli, i paranoican kakav sam postao uciniti cu bas sve da iz ovoga izadjem u plusu… bez sentimenta, mogucih trenutnih minusa, ili bilo cega… kako narod kaze- ‘po mrtvima’ cu hodati ako treba…
kapital koji vrtim nisam na cesti nasao…
ako, na poslijetku i zavrsim u minusu- smatrat cu relativno jeftino placenom skolom… a skole mi ocigledno nikad nece faliti… bez obzira na blizu buducnost definitivno se na sire staze otvaraju neka nova poglavlja…
kratkorocno, ako se ovo nastavi natjerat ce mnoge da djeluju, ako vec nisu poceli, na dnevnoj bazi… iz sata u sat, uvjetno receno…smisao burze kao trzista fundamenata definitivno u mnogocemu pada u vodu do prave stabilizacije… gledat ce se samo razlika izmedju svih ulaza i izlaza…
davno je neko napisao da je zvjer pustena… umjesto da se bjezi od nje, pokusava joj se dati ime (taman bilo slovensko)- treba ju docekat iza flanjke, bubnut toljagom i uzet joj pare… kraj price
nema druge, svak je za sebe, i svako neka odigra sto je najbolje za njega… svadje ovog tipa koje su zapocele definitvno gube smisao jer ni jedni ni drugi nece utjecati na ono sto slijedi…
ja sam definitivno jos neiskusan, i ne bjezim od toga…zato nemojte kaj zamerit vi koji se osjecate iskusnijima… u svakom slucaju- pokusajte zaradit na meni jer ja cu definitvno pokusati zaraditi na vama [tongue]

http://www.youtube.com/watch?v=BIh_qgj1LP0


-5% i nije neki minus s obzirom da sam izašao na Crobexu 5300, dok su neki sa čuđenjem čekali 4500 da se iskrcaju, pa se iskrcali i sad drukaju nakon dvoznamenkastih minusa. Ušao nazad možda malo prerano, ali dno nikad ne možeš sa sigurnošću pogoditi. Ja zadovoljan. Da sam ostao unutra, imao bih i do 30% minusa.
Šta kažete???[thumbsup]

Kad već tražiš komentar: In your dreams!!!

Kad se sretnu osoba s novcem i osoba s iskustvom: Osoba s iskustvom ode sa novcem, a osoba s novcem ode sa ...


Von Braun: ” -5% i nije neki minus s obzirom da sam izašao na Crobexu 5300, dok su neki sa čuđenjem čekali 4500 da se iskrcaju, pa se iskrcali i sad drukaju nakon dvoznamenkastih minusa. Ušao nazad možda malo prerano, ali dno nikad ne možeš sa sigurnošću pogoditi. Ja zadovoljan. Da sam ostao unutra, imao bih i do 30% minusa. Šta kažete???[thumbsup] ” Kad već tražiš komentar: In your dreams!!!

Nisam ti ja kriv što si 20% u minusu.
Prevrti postove na IGH pa ćeš vidjeti da sam stavljao TA Crobexa. Oko Nove Godine.Nedugo nakon toga
frend i ja popričali i iskrcali se. A thats all folks[thumbsup]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

[yawn]

Kad se sretnu osoba s novcem i osoba s iskustvom: Osoba s iskustvom ode sa novcem, a osoba s novcem ode sa ...

Sliedeći tjedan za smirenje živaca preporučam……[thumbsup]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU


Sliedeći tjedan za smirenje živaca preporučam……[thumbsup]

U odnosu na ove Haribo je smece http://www.suomikauppa.fi/images/hedelma%20abc%20supermix%20copy.jpg

Čitam malo postove, pa se sjetio Jurčića, i špekulanata, a gdje su sad dugoročni investitori, obzirom da ih je bilo više od 80 % ovdje na forumu prije pola godine, sad su samo ovi u prvih deset dugoročni investitori jer ne mogu prodavat. Tada su svi bacali drvlje i kamenje na one koji su rekli da su malo obrnuli sredstava, da su sigurni gubitnici, da upropaštavaju burzu tako, omogućavaju zaradu samo brokerima, a sad gle čuda, svi ljubitelji korekcije koji su odabrali krivi trenutak za izlazak, priželjkuju i drugima izlaz još niže potičući ih na prodaju dionica, znači da špekuliraju.

Lijepo je kolega Techman rekao na LKPC, da je prvi i osnovni cilj nama svima zarada, a onda kratkoročnost i dugoročnost ulaganja, jer sam i sam čitajući njegove upute na brodarima preživio ovu korekciju bez gubitaka.

Bilo bi puno ljepše ne pokušavati navlačiti druge na propast da bi mi uspjeli, bolje iskorištavati forum za korisna saznanja koja će nam svima koristiti kako bi se širili na druga tržišta, jer zajedno smo svi skupa puno jači, i zato težimo optimizmu i boljim i ljepšim danima na burzi.


-5% i nije neki minus s obzirom da sam izašao na Crobexu 5300, dok su neki sa čuđenjem čekali 4500 da se iskrcaju, pa se iskrcali i sad drukaju nakon dvoznamenkastih minusa. Ušao nazad možda malo prerano, ali dno nikad ne možeš sa sigurnošću pogoditi. Ja zadovoljan. Da sam ostao unutra, imao bih i do 30% minusa.
Šta kažete???[thumbsup]

Kažem da ćeš se u ponedjeljak -utorak iskrcat [lol]


Kažem da ćeš se u ponedjeljak -utorak iskrcat [lol]

Ako bude kupnje! [cool]

skype - ivek1234


Bilo bi puno ljepše ne pokušavati navlačiti druge na propast da bi mi uspjeli, bolje iskorištavati forum za korisna saznanja koja će nam svima koristiti kako bi se širili na druga tržišta, jer zajedno smo svi skupa puno jači, i zato težimo optimizmu i boljim i ljepšim danima na burzi.

u pravu ste kolega, generalno, iako- sto vam recenica ide kraju sve vise pocinje zvucati krajnje utopisticki…
al u temi ‘korekcija’ jedino sto mozete pokusati je biti iskren i napisati sto vi sami mislite poduzeti u ovome svemu… potkrijepiti to necim sto vas vodi u tom smjeru…i pustiti druge da to ocijene kao pametno ili kao bullshit, makar i izmedju redova citali… mislim da je to najpravicnije prema svima…
ako se netko na poslijetku i navuce na minu, jer nije sam dovoljno koristio mozak- tesko da bilo koga moze optuziti za ocigledni nemar prema svom kapitalu… i taj je jednaki gnom koji je mislio ‘lako cu’ kao i ovaj koji mu je pripremio teren…
na poslijetku, onaj koji ovakvo stanje moze pretvoriti u profit, i misljenja mu idu u tom smjeru- za mene nije nuzno druker… on je, mozebitno, izabrao takav stil ulaganja i to ga ne mora i ne smije, nekakvim automatizmom, ciniti lesinarom koji zasluzuje prijezir, gadjenje i tome sl.

blah, sto je sljedece, rasprava o ‘ljudskim pravima’ na trzistu kapitala i oko njega ? [rolleyes]

http://www.youtube.com/watch?v=BIh_qgj1LP0


Von Braun: ” -5% i nije neki minus s obzirom da sam izašao na Crobexu 5300, dok su neki sa čuđenjem čekali 4500 da se iskrcaju, pa se iskrcali i sad drukaju nakon dvoznamenkastih minusa. Ušao nazad možda malo prerano, ali dno nikad ne možeš sa sigurnošću pogoditi. Ja zadovoljan. Da sam ostao unutra, imao bih i do 30% minusa. Šta kažete???[thumbsup] ” Kažem da ćeš se u ponedjeljak -utorak iskrcat [lol]

Možda bi bilo bolje da neki prespavaju ponedjeljak i utorak, ili odu na neki izlet u divljinu, skijanje ili pecanje ili planinarenje i dođu u srijedu, i eto spasili živce, a i onemogućili mnogima naslađivanje.

Vaš link

A čovječe ovo je kao da gledaš vremensku prognozu kad kažu sutra se očekuje pretežito sunčano uz mjestimičnu naoblaku uz mogućnost lokalnih pljuskova.

Tako mogu i ja bit meteorolg i burzovni analtičar…..

Katastrofa je što nitko nema stav i ne stoji iza njega, barem bi moga pronać njegovih 500 izjava i napravit nekakvu statističku obradu kome više vjerovat a kome manje….

New Report

Close