Korekcija

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

GERONIMO:

Vidim Ivek opet vučeš prema dolje što si opet sa minusom prodao[thumbsup]

Zaigor sam se onaj dan sasvim nepotrebno. Izletio u roku od 48 sati ali minus je bio opak. Srecom da sam izisao jer bi sada bilo puno cupavije. @ebi ga. Glupost se placa. Nije niti prva niti zadnja. [embarass][embarass]

Budem ti poslao privat kada je siguran buy signal za sada vidim rane buy signale na TA.
Sljedeći tjedan očekujem još jedan val panike ali nemojte prodavati jer je dno blizu ponedeljak ili utorak.
Očekujem da neke dionice već u ponedeljak pokažu znake oporavka,u svakom slučaju očekujem stabilizaciju našeg tržišta na ovim razinama što ne znači da pojedine dionice neće značajnije pasti u zadnjem valu panike jasno mislim na one koje nemaju dobre fundamente.

Krajem 2.mjeseca očekujem oporavak tržišta jer bi se do tada situacija oko Kosovo trebalo riješiti,dionice koje još imaju pasti će doći do svojih dna a neke će već početi hvatati zalet prema gore.Mislim da će se sada itekako paziti na fundamente.

Preporuka za sljedeći tjedan pokušati kupiti dionice koje imaju dobre fundamente svakako izbeći kupovinu dionica koje su visoko špekulativne.

Preporuka onima koji su u dionicama da dionice koje su visoko spekulativne i slabim fundamentima zamjene sa dionicama sa dobrim fundamentima.Znači presložite svoj porfelj.

SAM PROTIV SVIH


Svaka cast ako je istina. Ja natukao 6% minusa u 48 sati. [cry]

Nemoj molim te govoriti svaka čast, smrznem se. Usrao sam par puta generalno.
A to ti je tako na burzi, dva koraka naprijed, jedan korak nazad.[thumbsup]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

Preporuka onima koji su u dionicama da dionice koje su visoko spekulativne i slabim fundamentima zamjene sa dionicama sa dobrim fundamentima.Znači presložite svoj porfelj.


preslozio….
samo je pitanje da li znaju ljudi izracunati fund podcijenjenu dionicu

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

Onda neka ne ulažu kolega ako to neznaju

SAM PROTIV SVIH


GERONIMO: ” Preporuka onima koji su u dionicama da dionice koje su visoko spekulativne i slabim fundamentima zamjene sa dionicama sa dobrim fundamentima.Znači presložite svoj porfelj. ” preslozio…. samo je pitanje da li znaju ljudi izracunati fund podcijenjenu dionicu

Da pogodim DLKV, IGH, INGR, JDPL[lol]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU


Kakve teorije i zavjere na postovima zadnjih 2 dana od slovenaca do vanzamaljaca a razlog je ustvari vrlo jednostavan pada burze istina je da nase dionice su precjenjene ali ni to nije glavni razlog pada cijena glavni razlog i krivac je IPO-I pojava velike kolicine vrijednosnih papira na nasem trzistu Novac gubi na snazi i kula od karata se pokrenula unatraske nazalost gdje ce stati vidjet cemo.

potpisujem

@Von Braun: da puno nas ima u cash-r-a i na okidaču. ali onih u dionicama i na okidaču ima više. ne bi komentirao na čijoj strani je iskustvo, ili mirna ruka.

Nebih sada iznosio imena dionica svako ima svoju glavu.

SAM PROTIV SVIH


Nebih sada iznosio imena dionica svako ima svoju glavu.

definitivno, ionako smatram da je drukanje spominjati dionice-
druga stvar da li je vrijeme za kupovanje, odnosno kad ce biti?

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

-5% i nije neki minus s obzirom da sam izašao na Crobexu 5300, dok su neki sa čuđenjem čekali 4500 da se iskrcaju, pa se iskrcali i sad drukaju nakon dvoznamenkastih minusa. Ušao nazad možda malo prerano, ali dno nikad ne možeš sa sigurnošću pogoditi. Ja zadovoljan. Da sam ostao unutra, imao bih i do 30% minusa.
Šta kažete???[thumbsup]

svaka tebi cast na dobroj procjeni
a odakle ti vise srama mijenjati plocu svaki dan?jedan tjedan pisati o apokalipsi burze a drugi tjedan govoriti o nevjerovatnoj potcjenjenosti dionica
posluzio bi se potpisom jednog od forumasa-blagoslovljen onaj koji suti i onda kada nema sta za reci

GERONIMO:

Nebih sada iznosio imena dionica svako ima svoju glavu.

definitivno, ionako smatram da je drukanje spominjati dionice-
druga stvar da li je vrijeme za kupovanje, odnosno kad ce biti?

Po meni vrijeme za kupovinu dionica sa dobrim fundamentima je uvijek dobro sada pogotovo.

SAM PROTIV SVIH


ivek123: ” GERONIMO: ” Vidim Ivek opet vučeš prema dolje što si opet sa minusom prodao[thumbsup] ” Zaigor sam se onaj dan sasvim nepotrebno. Izletio u roku od 48 sati ali minus je bio opak. Srecom da sam izisao jer bi sada bilo puno cupavije. @ebi ga. Glupost se placa. Nije niti prva niti zadnja. [embarass][embarass] ” Budem ti poslao privat kada je siguran buy signal za sada vidim rane buy signale na TA. Sljedeći tjedan očekujem još jedan val panike ali nemojte prodavati jer je dno blizu ponedeljak ili utorak. Očekujem da neke dionice već u ponedeljak pokažu znake oporavka,u svakom slučaju očekujem stabilizaciju našeg tržišta na ovim razinama što ne znači da pojedine dionice neće značajnije pasti u zadnjem valu panike jasno mislim na one koje nemaju dobre fundamente. Krajem 2.mjeseca očekujem oporavak tržišta jer bi se do tada situacija oko Kosovo trebalo riješiti,dionice koje još imaju pasti će doći do svojih dna a neke će već početi hvatati zalet prema gore.Mislim da će se sada itekako paziti na fundamente. Preporuka za sljedeći tjedan pokušati kupiti dionice koje imaju dobre fundamente svakako izbeći kupovinu dionica koje su visoko špekulativne. Preporuka onima koji su u dionicama da dionice koje su visoko spekulativne i slabim fundamentima zamjene sa dionicama sa dobrim fundamentima.Znači presložite svoj porfelj.

[thumbsup][thumbsup] s ovim se slažem potpuno [thumbsup]

New Report

Close