Korekcija

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


bas malo listah po novoj kontraovoj temi nadasve medicinskog naziva ‘oporavak burze’ i… nis meni bitno nisam do sad procitao… kad sam ovdje, u ovo vrijeme, bez obzira sto citam svakakve nebuloze (ukljucujci svoje vlastite) bar su mi sva cula napeta [lol] a tamo ko da su svi u debelim minusima pa kolektivno mole krunicu i ufaju se u to kak ce fundamenti naseg divnog gospodarstva bezupitno u ponedeljak u deset nula nula zaustaviti probudjenu zvijer… dugo nisam bio u pravoj kladionici, al ako bi se kladio stavio bi neku sicu na x2… bar za ponedjeljak i utorak [tongue]

Ovdje se svi u cashu i mole da padne još niže, a ni sami ne mogu spavati od uzbuđenja da ne zakasne
uletiti u vlakić kad krene, i to je razlika. Samo pljujte po burzi koja će vam zarađivati novce u budućnosti.

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

dečki koji ste u cash-u, ipak ste malo pretjerali sa drukanjem na dole i dosta ste pripomogli ovoj lakrdiji na burzi…ja sam isto djelom u cash-u, ali nije mi nikad palo na pamet da ovdje svom silom širim paniku i zarađujem na tuđoj muci…kladim se da je većina vas u cash-u i vreba neiskusne paničare, zato ljudi ne nasjedajte, znajte da to što prodajete netko isto tako i kupuje…zar bi bilo kupnje da te dionice ne vrijede?…razmislite[angry]

ja sam za to da se zabrani izjašnjavanje ko je u kešu a ko u dionicama pa i spominjanje bilo kojih dionica osim na temi koja je za to predviđena ovo drukanje ubija kvalitetu ovog foruma

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________


Samo pljujte po burzi koja će vam zarađivati novce u budućnosti.

nisam pljuckao vise nego vi, mozda cak i suprotno, pa cete srecom mene zaobici u ovoj etiketi…

al mogu si samo mislit kak ce mi burza sama po sebi zaradjivat novce u buducnosti
jel to neka misao zalutala iz socijalistickog samoupravljanja, ono ‘mi gradimo prugu pruga gradi nas’ ? [lol]
oprostite na cinicnosti, al moje ucenje i bivstvovanje na burzi je usmjereno upravo na to da sam zaradjujem
neovisno o stanju na istoj [tongue]
kraj price… danima su mi oci sirom otvorene, al krunicu ne zelim moliti…
ko zeli nek izvoli, ja mu necu stajati na putu [thumbsup]

http://www.youtube.com/watch?v=BIh_qgj1LP0


Samo pljujte po burzi koja će vam zarađivati novce u budućnosti.

kakva je ovo floskula i daj objasni što si mislio? kako će to meni burza zarađivati novce u budučnosti?
možda tako što ću za njihov račun obavljati isporuke toalet papira i repro materijala ili im dostavljati pizze i čevape? stvarno ne razumijem
[yawn]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

Kakve teorije i zavjere na postovima zadnjih 2 dana od slovenaca do vanzamaljaca a razlog je ustvari vrlo jednostavan pada burze istina je da nase dionice su precjenjene ali ni to nije glavni razlog pada cijena glavni razlog i krivac je IPO-I pojava velike kolicine vrijednosnih papira na nasem trzistu Novac gubi na snazi i kula od karata se pokrenula unatraske nazalost gdje ce stati vidjet cemo.

http://seekingalpha.com/article/62511-50-lowest-relative-p-e-ratios-in

Von Braun:

Samo pljujte po burzi koja će vam zarađivati novce u budućnosti.

nisam pljuckao vise nego vi, mozda cak i suprotno, pa cete srecom mene zaobici u ovoj etiketi…

Ma kolega ako pratite Von Brauna on je drukao na dolje nemilo sve dok valjda nije usao ne ocekujuci da ce se stvar jos skrkati na dolje kao sto se skrkalo pa je promijenio plocu. Najbolje se ne obazirati na takve komentare.


Ma kolega ako pratite Von Brauna on je drukao na dolje nemilo sve dok valjda nije usao ne ocekujuci da ce se stvar jos skrkati na dolje kao sto se skrkalo pa je promijenio plocu. Najbolje se ne obazirati na takve komentare.

A gle, napuco covjek dobar minus u kratkom vremenu. Nije lako. Imaj razumijevanja.

skype - ivek1234

A gle, napuco covjek dobar minus u kratkom vremenu. Nije lako. Imaj razumijevanja.

Ne znam tko ga nije napucao pa ne cendramo svi. Lijepo na finskom pise u mom potpisu: plakanje na burzi ne pomaze!


Alien: ” Ma kolega ako pratite Von Brauna on je drukao na dolje nemilo sve dok valjda nije usao ne ocekujuci da ce se stvar jos skrkati na dolje kao sto se skrkalo pa je promijenio plocu. Najbolje se ne obazirati na takve komentare. ” A gle, napuco covjek dobar minus u kratkom vremenu. Nije lako. Imaj razumijevanja.

-5% i nije neki minus s obzirom da sam izašao na Crobexu 5300, dok su neki sa čuđenjem čekali 4500 da se iskrcaju, pa se iskrcali i sad drukaju nakon dvoznamenkastih minusa. Ušao nazad možda malo prerano, ali dno nikad ne možeš sa sigurnošću pogoditi. Ja zadovoljan. Da sam ostao unutra, imao bih i do 30% minusa.
Šta kažete???[thumbsup]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU


Ne znam tko ga nije napucao pa ne cendramo svi. Lijepo na finskom pise u mom potpisu: plakanje na burzi ne pomaze!

A bas gledam tvoj potpis danima i pokusavam prokljuviti sto znaci. Nisam niti jezik skuzio. [thumbsup]

skype - ivek1234

ivek123:

Alien: ” Ma kolega ako pratite Von Brauna on je drukao na dolje nemilo sve dok valjda nije usao ne ocekujuci da ce se stvar jos skrkati na dolje kao sto se skrkalo pa je promijenio plocu. Najbolje se ne obazirati na takve komentare. ” A gle, napuco covjek dobar minus u kratkom vremenu. Nije lako. Imaj razumijevanja.

-5% i nije neki minus s obzirom da sam izašao na Crobexu 5300, dok su neki sa čuđenjem čekali 4500 da se iskrcaju, pa se iskrcali i sad drukaju nakon dvoznamenkastih minusa. Ušao nazad možda malo prerano, ali dno nikad ne možeš sa sigurnošću pogoditi. Ja zadovoljan. Da sam ostao unutra, imao bih i do 30% minusa.
Šta kažete???[thumbsup]

Svaka cast ako je istina. Ja natukao 6% minusa u 48 sati. [cry]

skype - ivek1234

New Report

Close