Korekcija

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Sada smo u smiješnoj fazi zaboravite one faze B1,A2,B3 itd -medvjedi usli na razini Crobexa 4400 i danas su bikovi -bikovi izasli na ovoj sadašnjoj razini i sada su medvjedi Zaključak nisu oni ni bikovi ni medvjedi zna se što su[bye]

a neki ušli u ponedjeljak, utorak,
dva dana bili dobri i pristojni,
u petak izašli s lijepim minusom,
i sada opet kukumaču o općoj kataklizmi.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


U tim situacijama se ne prodaje sve nego samo dio, u slučaju da se mora na brzinu kupiti i uletiti. ” Pa ovkav optimizam mi je već nepojmljiv. Kosovo na rubu rata, a vi mislite kako će tržište rasti!? Sve mi se čini kako su vaši ulazi bili većinom na ATH ali nemojmo sad plakati zbog toga. U dobru se ne uzvisi, u zlu se ne ponizi!!

Otkrio si toplu vodu. I šta bi sad? Pitaj se bolje da li je burza u Beču padala kad su raketirali Zagreb?
Jesmo li povezani ekonomski sa kosovom? Iz srbije će fondovi izvlačiti novce,a to je za nas dobro.
Tako da ne vidim mjesta panici.
Koliko bi po tebi morali pasti dolje da zadovoljimo apetite dežurnih pesimista?[thumbsup][wink]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU


Otkrio si toplu vodu. I šta bi sad? Pitaj se bolje da li je burza u Beču padala kad su raketirali Zagreb?
Jesmo li povezani ekonomski sa kosovom? Iz srbije će fondovi izvlačiti novce,a to je za nas dobro.
Tako da ne vidim mjesta panici.

Već sam krenuo pisati odgovor ali mislim da zbilja nema smisla. [bye]

Kad se sretnu osoba s novcem i osoba s iskustvom: Osoba s iskustvom ode sa novcem, a osoba s novcem ode sa ...


Već sam krenuo pisati odgovor ali mislim da zbilja nema smisla. [bye]

Vidiš da obojca nemamo smislene odgovore za vlastite postove.
To je prvi znak kad je tržište podjeljeno. Promjena trenda je na vidiku.[thumbsup]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

Ljudi su prodali dionice u panici i sad bi htjeli da padne još niže da bi se vratili ,e neće ići tako kolege malo ste se preračunali .Sutra i naredne dane če te vidjeti kako se kupuju dionice.[thumbsup]

Von Braun, pozivam tebe i sve one koji ne vjeruju u daljnju korekciju i ne žele širiti defetizam i paniku da više ne pišu na temama poput korekcije, medvjeđeg brloga i sličnim temama koje služe ISKLJUČIVO stvaranju panike i depresivnog ulagačkog raspoloženja.
BOJKOTIRAJMO te teme na način da tamo ne pišemo i uopće ih ne otvaramo!
Neka oni koji tako žarko žele nastavak korekcije i još niže cijene tamo pišu dalje sami sa sobom. Bez čitalaca i sugovornika koji će im kontrirati (i time temu održavati živom), te će teme završiti na zadnjim stranicama foruma gdje im je i mjesto.
STVARAJMO POZITIVNO OZRAČJE NA BURZI. ODUPRIMO SE “CRNOME” jer i to će biti korak naprijed! Psihologija je na burzi u ovakvim situacijama izuzetno bitna, ponekad i presudna!

Ignore: KressoM, delux


Ljudi su prodali dionice u panici i sad bi htjeli da padne još niže da bi se vratili ,e neće ići tako kolege malo ste se preračunali .Sutra i naredne dane če te vidjeti kako se kupuju dionice.[thumbsup]

Ma tako je.
Vani rijetko koje tržište koje stvarno ima veliku krizu, nije palo više od 25%, ali neki misle da
hrvatsko tržište koje nema takvih problema, treba pasti barem 35%.
Pa ljudi, nećemo sad pretjerivati. Neki su se prejeli medvjedetine.
Neki su izašli na -20% pa sad drukaju na korekciju…..presmiješno[lol] [lol] [lol]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU


Von Braun, pozivam tebe i sve one koji ne vjeruju u daljnju korekciju i ne žele širiti defetizam i paniku da više ne pišu na temama poput korekcije, medvjeđeg brloga i sličnim temama koje služe ISKLJUČIVO stvaranju panike i depresivnog ulagačkog raspoloženja. BOJKOTIRAJMO te teme na način da tamo ne pišemo i uopće ih ne otvaramo! Neka oni koji tako žarko žele nastavak korekcije i još niže cijene tamo pišu dalje sami sa sobom. Bez čitalaca i sugovornika koji će im kontrirati (i time temu održavati živom), te će teme završiti na zadnjim stranicama foruma gdje im je i mjesto. STVARAJMO POZITIVNO OZRAČJE NA BURZI. ODUPRIMO SE “CRNOME” jer i to će biti korak naprijed! Psihologija je na burzi u ovakvim situacijama izuzetno bitna, ponekad i presudna!

tako je, avax!
evo, ovo je moj zadnji prilog na ovoj temi.
kao što vidite iz priloženog, trend se mijenja[thumbsup]

hate red


Von Braun, pozivam tebe i sve one koji ne vjeruju u daljnju korekciju i ne žele širiti defetizam i paniku da više ne pišu na temama poput korekcije, medvjeđeg brloga i sličnim temama koje služe ISKLJUČIVO stvaranju panike i depresivnog ulagačkog raspoloženja. BOJKOTIRAJMO te teme na način da tamo ne pišemo i uopće ih ne otvaramo! Neka oni koji tako žarko žele nastavak korekcije i još niže cijene tamo pišu dalje sami sa sobom. Bez čitalaca i sugovornika koji će im kontrirati (i time temu održavati živom), te će teme završiti na zadnjim stranicama foruma gdje im je i mjesto. STVARAJMO POZITIVNO OZRAČJE NA BURZI. ODUPRIMO SE “CRNOME” jer i to će biti korak naprijed! Psihologija je na burzi u ovakvim situacijama izuzetno bitna, ponekad i presudna!

Ajde otvori novu temu za prave bikonje. Ako ti nećeš, ja ću.

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

Bikovi ujedinite se ,otjerajmo medvjede[lol] [lol]


Von Braun, pozivam tebe i sve one koji ne vjeruju u daljnju korekciju i ne žele širiti defetizam i paniku da više ne pišu na temama poput korekcije, medvjeđeg brloga i sličnim temama koje služe ISKLJUČIVO stvaranju panike i depresivnog ulagačkog raspoloženja. BOJKOTIRAJMO te teme na način da tamo ne pišemo i uopće ih ne otvaramo! Neka oni koji tako žarko žele nastavak korekcije i još niže cijene tamo pišu dalje sami sa sobom. Bez čitalaca i sugovornika koji će im kontrirati (i time temu održavati živom), te će teme završiti na zadnjim stranicama foruma gdje im je i mjesto. STVARAJMO POZITIVNO OZRAČJE NA BURZI. ODUPRIMO SE “CRNOME” jer i to će biti korak naprijed! Psihologija je na burzi u ovakvim situacijama izuzetno bitna, ponekad i presudna!

A zašto kolega, pa mi ne možemo ni podići niti srušiti burzu, međutim ako netko proda dionice sada pri ovoj cijeni, a kupio ih je prije mjesec dana 30% skuplje i sve to na osnovu informacija kojekakvih jebivjetara s foruma koji drukaju gore ili dolje, nije ni zaslužio ništa drugo. Pogledajte malo pokazatelje firmi pri ovim cijenama i peraspektivu poslovanja, nije teško zaključiti koje su i zašto firme najviše pale, nisu bolje ni zaslužile jer su to definitivno bili špekulativni baloni i ništa drugo. Rast dionica je bio na rekla kazala rezultatima.
Ja ništa nisam prodao niti planiram. Iskreno žao mi je što to nisam napravio prije mjesec dana kada je bilo očito gdje sve ovo ide, no sad je kasno, blago onima u kešu, ima mnogo prekrasnih jeftinih dionica.
Dakle tko želi neka druga još za korekciju bolje da što više ode s burze ljudi koji nisu za to, žao mi je ali to je bolje za sve nas a i njih same. Najjači su mi oni koji prodaju sada IGH i npr LEDO, a kupovali su neki dan po 14500 kn i 20 000 kn e to su pravi igrači


[tongue]

Von Braun:

Otkrio si toplu vodu. I šta bi sad? Pitaj se bolje da li je burza u Beču padala kad su raketirali Zagreb?
Jesmo li povezani ekonomski sa kosovom? Iz srbije će fondovi izvlačiti novce,a to je za nas dobro.
Tako da ne vidim mjesta panici.

Već sam krenuo pisati odgovor ali mislim da zbilja nema smisla. [bye]

Stvarno nema! I ja odustajem. Sretno Charlie. [bye][bye][bye]

skype - ivek1234

New Report

Close