Korekcija

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

[rolleyes]

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

ovo postaje više TUPIK, nego što je topic.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


ovaj jedan jahač apokalipse, rodom turkmenistanac, je ili plačenik ili veeelika tvrda stolica. ima još takvih, ali ovaj je posebne vrste. karakter i dobričina. baš sam se upitao kakav mi to smrad izbija iz kompa čim sam otvorio ovaj topik.

Istina, ova tema Korekcija, smrdi ko crknuta raspadnuta mačka.
Sličnost , postova ovdje i srpske predizborne kampanje, je slučajna.[wink]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

Ok ajmo ovako, svaka kriza dođe i prođe, investicijski equity fondovi imaju zadnjih 80godina u prosjeku rast 10%, iako je bilo godina kad su bili 20% u minusu, uvijek je sve otišlo na viši nivo, i sve dionice dobrih firmi če u roku godinu dana biti iznad ath, IMHO. Ali ovakvi gadnu padovi udaraju na psihu jako. Trebalo bi ne gledat mostich par mjeseci uopce, ali lakse reci nego uciniti.


Imam pitanje. Ne pratim bas investicijske fondove. Po kojim parametrima se fond zatvara, prestaje sa radom ili obustavlja isplate?

imam odgovor…valjda…Iako ni ja ne pratim bas investicijske fondove. [tongue]

http://www.nn.hr/clanci/sluzbeno/2005/2897.htm
prepostavljam od glave IX odnosno od clanka 180.

http://www.youtube.com/watch?v=BIh_qgj1LP0

Sada smo u smiješnoj fazi zaboravite one faze B1,A2,B3 itd

-medvjedi usli na razini Crobexa 4400 i danas su bikovi
-bikovi izasli na ovoj sadašnjoj razini i sada su medvjedi

Zaključak nisu oni ni bikovi ni medvjedi zna se što su[bye]

SAM PROTIV SVIH


Ok ajmo ovako, svaka kriza dođe i prođe, investicijski equity fondovi imaju zadnjih 80godina u prosjeku rast 10%, iako je bilo godina kad su bili 20% u minusu, uvijek je sve otišlo na viši nivo, i sve dionice dobrih firmi če u roku godinu dana biti iznad ath, IMHO. Ali ovakvi gadnu padovi udaraju na psihu jako. Trebalo bi ne gledat mostich par mjeseci uopce, ali lakse reci nego uciniti.

Nema ti više mosticha. Sad je ZSE Monitor.
Istinu zboriš. Onaj tko se ukrcao blizu ovih razina, neka pusti da se paca.
Niže od ovog bi moglo još par postotaka, ako ćemo negativno, ali pozitivno gledajući mogao bi se okrenuti trend ovaj tjedan. Mnogima je vikend dobro došao da se malo otrijezne.
Ako nekima nije minus 25-27% pada Crobexa od ATH (11.mj) dovoljno, neka čekaju na okidaču.
Neki su prodali u petak i misle kupiti jeftinije, ali pitanje je ZA KOLIKO?
U tim situacijama se ne prodaje sve nego samo dio, u slučaju da se mora na brzinu kupiti i uletiti.

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

ivek123:

Imam pitanje. Ne pratim bas investicijske fondove. Po kojim parametrima se fond zatvara, prestaje sa radom ili obustavlja isplate? Da li je to vezano sa odredjenim postotkom pada ili nekim drugim parametrom? Stavio sam to ovdje jer mislim da moze imati itekakav impact ako se dogodi pa ako netko ima tocan info neka odgovori Hvala.

Kakav impakt? Opet neka od apokaliptičnih ideja koje će raspiriti i ovako izmučenu maštu hrvata.
Šta ako Kardum kaže da ne može više izdržati napetost, pa ZSE objavi bankrot. E pa to je slična usporedba.

Ja sa postavio pitanje pa ponavljam ako netko ima odgovor biobih zahvalan. Charile je u afektu ako ne i u deliriju. U negaciji definitivno. [sad]

skype - ivek1234


Ja sa postavio pitanje pa ponavljam ako netko ima odgovor biobih zahvalan. [sad]

malo strpljenja prosim da se odradi moderiranje, pa cete imati moj pokusaj odgovora jednu stranicu back od ove [tongue]

http://www.youtube.com/watch?v=BIh_qgj1LP0

nam propasti fondova.
jaaaki igrači su u njima.
zahtjevana minimalna imovina 5 mkn

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


Von Braun: ” ivek123: ” Imam pitanje. Ne pratim bas investicijske fondove. Po kojim parametrima se fond zatvara, prestaje sa radom ili obustavlja isplate? Da li je to vezano sa odredjenim postotkom pada ili nekim drugim parametrom? Stavio sam to ovdje jer mislim da moze imati itekakav impact ako se dogodi pa ako netko ima tocan info neka odgovori Hvala.

Zašto bi se uopće neki fond zatvarao dok u njemu ima novaca??? Većina fondova kod nas su mladi fondovi.
Kad dođe do gubitaka, reorganiziraju se, i nastavljaju dalje.
Fondovi su dugoročna ulaganja Ivek123, znaš.
I ako imaju gubitke ove godine 30% slijedećih godina će to popraviti.

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU


Niže od ovog bi moglo još par postotaka, ako ćemo negativno, ali pozitivno gledajući mogao bi se okrenuti trend ovaj tjedan. Mnogima je vikend dobro došao da se malo otrijezne.
Ako nekima nije minus 25-27% pada Crobexa od ATH (11.mj) dovoljno, neka čekaju na okidaču.
Neki su prodali u petak i misle kupiti jeftinije, ali pitanje je ZA KOLIKO?
U tim situacijama se ne prodaje sve nego samo dio, u slučaju da se mora na brzinu kupiti i uletiti.

Pa ovkav optimizam mi je već nepojmljiv.
Kosovo na rubu rata, a vi mislite kako će tržište rasti!?
Sve mi se čini kako su vaši ulazi bili većinom na ATH ali nemojmo sad plakati zbog toga.
U dobru se ne uzvisi, u zlu se ne ponizi!!

Kad se sretnu osoba s novcem i osoba s iskustvom: Osoba s iskustvom ode sa novcem, a osoba s novcem ode sa ...

New Report

Close