Korekcija

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Mislim da postoji samo jedan način da se prevlada trenutna situacija.Predlažem da svatko tko ima dobre vijesti o bilo kojem poduzeću podijeli sa svim sudionicima i čitateljima foruma.Također prihvatljive bi bile objektivne opservacije o sadašnjem i budućem poslovanju poduzeća.Mogla bi se otvoriti zasebna tema pod naslovom “DOBRE VIJESTI”.Molio bih da se iznose samo činjenice ma kako one šture bile.POZDRAV!!!!!


ninna: ” Pesimist je optimist s iskustvom ” Iako je to možda u nekim slučajevima istina ne bi baš bilo dobro generalizirati [smiley]….

Sada izlazi na vidjelo ona dobra stara poslovica koju je majstor ivek primjenio stoga nemojte pizdit na njega mogli ste ga poslušati skupa samnom.
ona glasi:

PESIMIST JE SAMO JAKO DOBRO INFORMIRANI OPTIMIST![lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol]

Ja ne vidim kraja ovog nažalost, nemre prodat jer nisam tak baš lud da popljugam svojih 15%, jedino nas može spasit Mesić i ekipa da počne neš lijepo pričat! Tipa nešto kako je krajem godine govorio o balonu na tržištu kapitala sada bi trebao samo okrenut ploču i nama pomaže


Ja ne vidim kraja ovog nažalost, nemre prodat jer nisam tak baš lud da popljugam svojih 15%, jedino nas može spasit Mesić i ekipa da počne neš lijepo pričat! Tipa nešto kako je krajem godine govorio o balonu na tržištu kapitala sada bi trebao samo okrenut ploču i nama pomaže

Dosta ih ne vidi kraja ovdje, ali to se može promjeniti u jednom danu, sličnom brzinom kao i omjer K/P.
Šta nas može spasiti Mesić sa lijepom pričom???
E pa ovdje su svi pošli na kvasinu.[lol]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU


jedino nas može spasit Mesić i ekipa da počne neš lijepo pričat! Tipa nešto kako je krajem godine govorio o balonu na tržištu kapitala sada bi trebao samo okrenut ploču i nama pomaže

problem je u tome sto nas narod, a i trziste kapitala vise vjeruje negativnim glasinama, nego pozitivnim cinjenicama[undecid]

“Please, God, Just One More Bubble.”


problem je u tome sto nas narod, a i trziste kapitala vise vjeruje negativnim glasinama, nego pozitivnim cinjenicama

S jedne strane da, ali s druge strane ne vjeruje pozitivnim vijestima, a negativne se drži ko pijan plota, pa makar mu one odzvanjale u glavi mjesecima. Pogledaj koliko pozitivnih vijesti kod nekih dionica, pa ni makac
a mjesta.

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

Nisam znal da mu je Runjić bil profesor [lol]…

Aha. 🙂 Roha je branio diplomski kod njega. Nešto s ranosrednjovjekovnom feudalnom ekonomijom na ovim prostorima. [thumbsup]

http://hdz-ekonomija.bloger.hr/

nadam se da ovo nije baš realno, brrr
Molim ako je moguče stručan demantij nekih stvari.
najviše pomažu argumentirani postovi koji pobijaju loše stvari.

ovaj jedan jahač apokalipse, rodom turkmenistanac, je ili plačenik ili veeelika tvrda stolica.
ima još takvih, ali ovaj je posebne vrste.
karakter i dobričina.
baš sam se upitao kakav mi to smrad izbija iz kompa čim sam otvorio ovaj topik.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


http://hdz-ekonomija.bloger.hr/ nadam se da ovo nije baš realno, brrr Molim ako je moguče stručan demantij nekih stvari. najviše pomažu argumentirani postovi koji pobijaju loše stvari.

Nije ti baš reprezentativna stranica za demantij. Sigurno ju je otvorio neki iz SDP ove mladeži.[shocked]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

Imam pitanje. Ne pratim bas investicijske fondove. Po kojim parametrima se fond zatvara, prestaje sa radom ili obustavlja isplate? Da li je to vezano sa odredjenim postotkom pada ili nekim drugim parametrom? Stavio sam to ovdje jer mislim da moze imati itekakav impact ako se dogodi pa ako netko ima tocan info neka odgovori

Hvala.

skype - ivek1234


Imam pitanje. Ne pratim bas investicijske fondove. Po kojim parametrima se fond zatvara, prestaje sa radom ili obustavlja isplate? Da li je to vezano sa odredjenim postotkom pada ili nekim drugim parametrom? Stavio sam to ovdje jer mislim da moze imati itekakav impact ako se dogodi pa ako netko ima tocan info neka odgovori Hvala.

Kakav impakt? Opet neka od apokaliptičnih ideja koje će raspiriti i ovako izmučenu maštu hrvata.
Šta ako Kardum kaže da ne može više izdržati napetost, pa ZSE objavi bankrot. E pa to je slična usporedba.

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

Slazem se Von Braun, da je to vjerojatno SDP propaganda, ali koji je način da se dematnira – da se nađe krivi podatak u tekstu, i da se kaže: LAŽU! Dakle argumentiramin postom.

New Report

Close