Korekcija

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Von Braun: ” Da ali ruže nisu cvjetale ni zadnjih par godina pa je TK funkcioniralo. ” Dobar argument svaka cast. Odmah udaram po asku u ponedjeljak i dizem margin. Ruze prije ili kasnije uvenu.

Da ali ga ne možeš pobiti. A ja za pola tvojih kažem da ne diraju ni malo TK.
Ne govorim o udaranju po asku, nego o nepotrebnom širenju panike među neiskusne.
I oni imaju dosta para, znaš.

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

I oni imaju dosta para, znaš.


Velika zabluda u hrvata…[smiley] NHF

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!

ivek123:

Von Braun: ” Da ali ruže nisu cvjetale ni zadnjih par godina pa je TK funkcioniralo. ” Dobar argument svaka cast. Odmah udaram po asku u ponedjeljak i dizem margin. Ruze prije ili kasnije uvenu.

Da ali ga ne možeš pobiti. A ja za pola tvojih kažem da ne diraju ni malo TK.
Ne govorim o udaranju po asku, nego o nepotrebnom širenju panike među neiskusne.
I oni imaju dosta para, znaš.

Svaka tebi cast stari ali odustajem od daljnje rasprave. Evo, u pravu si. Ja grijesim. [thumbsup]

skype - ivek1234

http://www.mojnovac.net/forumi/showpost.php?p=373897&postcount=30101

Heaven or Las Vegas

http://www.cnbc.com/id/23081821

http://www.bloomberg.com/apps/news?pid=20601087&sid=a6z4mJYoPGN8&refer=home

skype - ivek1234

ivek to kaj pises o korekciji isl. sve fajn.. al daj boga ti kakve veze to ima s bloombergom i cnbc-ijem? necu ni otvarat..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


kakve veze to ima s bloombergom i cnbc-ijem?

Vaš link

ne mrem ti uopće opisat kak sam impresioniran snagom argumenata u ovom članku….

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

bude nam ovo mozda pomoglo okoncati agoniju???

Rupel: Želimo Hrvatsku što prije u EU

MÜNCHEN – Ministri vanjskih poslova Hrvatske i Slovenije Gordan Jandroković i Dimitrij Rupel održali su, prema vlastitim riječima, vrlo pozitivan i konstruktivan sastanak u subotu Münchenu i, u suprotnosti s dosta napetim bilateralnim odnosima koji su vladali u posljednje vrijeme, najavili “novu dinamiku” u odnosima dviju zemalja i nastojanje da se što prije pronađu rješenja za otvorena pitanja.

“Razgovarali smo najviše o pregovaračkom procesu, točnije o odnosima Hrvatske i EU. Slovenija je od samoga početka podržavala Hrvatsku na njezinom putu u EU i to se nikada nije promijenilo”, rekao je Rupel, trenutačno predsjedavajući Vijećem ministara EU. “Slovenija želi da Hrvatska što prije postane članicom Europske unije i da se sve prepreke i teškoće koje postoje što prije odstrane”, izjavio je slovenski ministar.

“Please, God, Just One More Bubble.”


….Evo mojih argumenata: – losa gospodarska situacija u zemlji (inflacija, zastoj u rastu gospodarstva, izjave Rohatinskog, Dujsina pa i samog Sanadera sto su priznali i stovise lijepo obrazlozili),…..

Svaka informacija ima lice i naličje, pa tako i ovaj crnjak ima svoj pozitivni efekt.
Tko kaže da je jednokratna i kontrolirana inflacija koja je rezultat skoka cijena koncem godine negativna na poslovanje poduzeća?! Mišljenja sam da će rezultati poslovanja većine poduzeća, zahvaljujući INFLACIJI, biti bolji nego u godini iza nas.
Pa zar državni proračun u koji se slijevaju novci od PDV-a neće zahvaljujući INFLACIJI dobiti nekoliko milijardi dodatnih sredstava.
To je samo dio priče, svaka vijest ima lice i naličje, a analiza samo npr lica je subjektivno i navijački.


Evo mojih argumenata:

losa gospodarska situacija u zemlji (inflacija, zastoj u rastu gospodarstva, izjave Rohatinskog, Dujsina pa i
samog Sanadera sto su priznali i stovise lijepo obrazlozili),
– politicka neizvjesnost kod nas (ZERP, zastoj pregovora sa EU, nema koncenzusa niti u jednom segmentu
gospodarsko-politickog zivota u Hrvata)…

– …Hrvatska u raznim izvjescima se nalazi u prvih par zemalja po riziku kreditnog sloma. Sve cesce nesto tako
osvane po novinama i televiziji…

Ima toga jos dosta ali mi se fakat ne tipka vise.

Ma Ivek nas je sve prevario.
Tamo prije izbora je nemilo navijao za pobjedu HDZ-a i govorio kako je kupovao dionice jer je igrao na Sanaderovu pobjedu. A, kao, kad se to dogodi cijene će gore. Naravno da ne mislim da je nesposobnost i nerad prošle (naravno i ove) vlade i njihovo sakrivanje pod tepih mnogih stvari koje sad isplivavaju na površinu jedini (ne mislim da je i najvažniji) razlog za pad cijena, ali smatram ga nešto važnijim nego mnogi drugi.

Zapravo je Ivek, jer je politički insajder, znao da se nerad i brojke ne mogu vječno skrivati, pa je tada, ne kupovao, nego otišao u cash. A, sad kupuje po sniženju, ali bi ipak još htio malo jeftinije…
Eto još jedne teorije zavjere, ne manje vjerojatne od invazije Slovanaca…[lol] (ili bez ovog LOL-a?!).

"Ne brojite novac dok još sjedite za stolom."-profesionalni kockar


Svaka informacija ima lice i naličje, pa tako i ovaj crnjak ima svoj pozitivni efekt. Tko kaže da je jednokratna i kontrolirana inflacija koja je rezultat skoka cijena koncem godine negativna na poslovanje poduzeća?! Mišljenja sam da će rezultati poslovanja većine poduzeća, zahvaljujući INFLACIJI, biti bolji nego u godini iza nas. Pa zar državni proračun u koji se slijevaju novci od PDV-a neće zahvaljujući INFLACIJI dobiti nekoliko milijardi dodatnih sredstava. To je samo dio priče, svaka vijest ima lice i naličje, a analiza samo npr lica je subjektivno i navijački.

Nobelova nagrada iz ekonomije ti ne gine.

Krepat ma ne molat.

New Report

Close