Korekcija

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


VB ispipava jel još koga svrbi keš il samo njega -da nepoteže na obaraču 5%prerano

E da bar jesam. Ne bi sada u mraku na koljenima[pray]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

@Von Braun

Evo mojih argumenata:

– losa gospodarska situacija u zemlji (inflacija, zastoj u rastu gospodarstva, izjave Rohatinskog, Dujsina pa i
samog Sanadera sto su priznali i stovise lijepo obrazlozili),
– politicka neizvjesnost kod nas (ZERP, zastoj pregovora sa EU, nema koncenzusa niti u jednom segmentu
gospodarsko-politickog zivota u Hrvata),
– kriza u regiji (Srbija vrlo nestabilna + problem sa Kosovom koje ce 17.02 unilateralno proglasiti neovisnost uz
amen EU a danas Tadic izjavio da to nece dozvoliti. Igra good cop – bad cop Kostunice i Nikolica na jednoj
strani a Tadica na drugoj. Zapravo svi igraju istu igru. Vjerojatni predstojeci izbori gdje bi mogli opet dobiti
radikali. Sanader izjavljuje da bi bilo dobro da udjemo u NATO zbog radikala u Srbiji. Ocekuje li se da ce
na izborima dobiti vecinu?
– vjerojatno si primjetio ovih tjedana veliki iskrcaj stranog kapitala koji je trajao jos u petak. Hoce li se nastaviti
u ponedjeljak? Kojim intenzitetom? Do kada? Hoce li biti navlacenja na kupnju? I najbitnije – ZASTO?
– Hrvatska u raznim izvjescima se nalazi u prvih par zemalja po riziku kreditnog sloma. Sve cesce nesto tako
osvane po novinama i televiziji.
– US usla u recesiju. Kakve to veze ima s nama? Ma nikakve, osim sto ce povuci za sobom EU iz koje mi dosta
toga uvozimo a i neke firme su radile profite upravo u EU. Sto ako uspore investicije u EU pa nase firme
tamo vise ne budu dobivale poslove ili im se smanje izvozne kvote sto je za ocekivati sto zbog usporavanja
gospodarstva u EU sto zbog politike kojoj bas ne cvijetaju ruze ovih dana na tom polju.
– realno gledano JOS UVIJEK na vecini dionica precijenjeno trziste kod nas. Pogotovo za ovakva vremena.

Ima toga jos dosta ali mi se fakat ne tipka vise.

skype - ivek1234

Da ali ruže nisu cvjetale ni zadnjih par godina pa je TK funkcioniralo.

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

Ivek,

na žalost i moji pogledi na stanje stvari identični su tvojima, da citiram određenog lika : “Tu smo gdje jesmo, situacija je takva kakva je..”
[sad]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

Kažu da su optimisti zapravo pesimisti koji još nisu saznali….

Ipak, Ivek mislim da malo pušeš na hladno…. imamo mi i dosta protuargumenata, al o tom po tom. [smiley][thumbsup]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!

Pesimist je optimist s iskustvom

Iskustvo - ime koje čovjek daje svojim greškama

Pesimist je optimist bez zuba…[lol]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!


Da ali ruže nisu cvjetale ni zadnjih par godina pa je TK funkcioniralo.

Dobar argument svaka cast. Odmah udaram po asku u ponedjeljak i dizem margin. Ruze prije ili kasnije uvenu. Pa TK funkcionira i danas samo u kontra trendu. Po meni normalna stvar.

skype - ivek1234

Nemojte stalno po meni lupat, boli me već glava. Lupajte
malo po bidu za promjenu…

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!

Bolje da spavamo i odmorimo živce za idući tjedan, … burza je nepredvidljiva ali rast je kad tad zajamčen, tako da nema brige [thumbsup][yawn] , ovo što smo se srušili samo znači da sad imamo konačno pravu burzu …. ,

Cookie Monster

..otpali mu zubi u korekcijama pa puše i na hladno..
[yawn]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 


Nemojte stalno po meni lupat, boli me već glava. Lupajte
malo po bidu za promjenu…

Pa i lupaju po bidu…. [lol] [lol] [lol] [lol]

skype - ivek1234

New Report

Close