Korekcija

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kakva recesija? Ako si kupio dobre firme oni ce i dalje dobro raditi a ti bi trebao zaraditi.Samo nemoj prodavati i valjati crne slutnje i praviti paniku da bi se debeli fondovi jos podebljli.Glede Kosova zasto nas stime plasite jer tu nitko ne ratuje 100%.

vidim da su jahači apokalipse opet izletjeli iz biblije.
ide to njima, ide.

dakle, vlad papagaj repetira:
mirovinci IMAJU CASH!!.o,da!!
grobex će se BRANITI– ništa od jazexa!
tijekom ove godine oporavak siguran IZNAD 4500 kn.

ne pitajte me kako znam.
[sealed]

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!



@Asko
,

restriktivna fiskalna i monetarna politika = highway to recession u Hrvata
to je jedina istina

Ne, Hrvati to rade tako da povećaju kazne i izmisle nove dokumente koje moraju mijenjati svi građani.
Stare iskušane i uspješne fore odprije. Ipak mi imamo iskustva u krizama [proud]

chill
ne vjerujem da si zlonamjeran, ali ne širi dezinformacije. Rata koju će središnja država otplatiti je 1mlrd eura. Uključujući glavnicu. UKUPNO će otići 6mlrd. Od toga 1,7mlrd banke koje su ionako u stranom vlasništvu. Do 2012. će se rate smanjivati, a 2014. ulazimo u EU i nedugo potom uvodimo euro. U tom trenutku vanjski dug postaje unutarnji.

Ovo je s http://www.hnb.hr (zeleno sam označio ono što je nama relevantno za ovu raspravu):


vidim da su jahači apokalipse opet izletjeli iz biblije. ide to njima, ide. dakle, vlad papagaj repetira: mirovinci IMAJU CASH!!.o,da!! grobex će se BRANITI– ništa od jazexa! tijekom ove godine oporavak siguran IZNAD 4500 kn. ne pitajte me kako znam. [sealed]

Bravo Vlad1111.
Jahačima je samo jedno bitno, a to je stvoriti kaos. Oni ne žele znati za poslijedice.

E sad, pitanje je da li im treba dopustiti.
Svi oni imaju casha, i malo su živčani već, jer i oni vide da bi mogla ova korekcija se privesti kraju uskoro.
*** obrisano ***

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

Tako je, Hrvate za krizni menadžment!
[lol] [lol] [lol]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 


vidim da su jahači apokalipse opet izletjeli iz biblije. ide to njima, ide. dakle, vlad papagaj repetira: mirovinci IMAJU CASH!!.o,da!! grobex će se BRANITI– ništa od jazexa! tijekom ove godine oporavak siguran IZNAD 4500 kn. ne pitajte me kako znam. [sealed]

Kako znaš?
[huh][wink]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 



@Asko

Mislim da je kolega inquirer u pravu.
Kamata je 1 milijaru EUR a glavnica oko 6 milijardi EUR.
Ukupan iznos je otprilike jednak polovici godišnjeg proračuna. To nam dolazi na naplatu ove godine.


To je ukupan dug svih i svega u državi.

Mi ovdje pričamo o državnom dugu, dakle o onome što će ove godine biti plaćemo iz proračuna….hebiga, ne znam jednostavnije…

Nas i države se ne tiče što je tamo neka INGRA ili HYPO dužna nekom vani. To je njihova stvar.
Nas zanimaju naši novci, a to je proračun.[smiley]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!

@Von Braun

Ti si danas kao kobac. Svaki drugi post tvoj. Malo argumenata uz puno potrosenih rijeci. Nego, daj barem jedan argument za promjenu trenda odnosno “svijetlo na kraju tunela”. Meni se cini da te “ufatila” kriza. NHF.

skype - ivek1234


@Von Braun Ti si danas kao kobac. Svaki drugi post tvoj. Malo argumenata uz puno potrosenih rijeci. Nego, daj barem jedan argument za promjenu trenda odnosno “svijetlo na kraju tunela”. Meni se cini da te “ufatila” kriza. NHF.

Gledaj, kao što više nema argumenata za medvjede osim “ronit će, padat će…itd”, tako isto paralelno tome
stoje argumenti “rast će, ide gore….itd.
Ostala tržišta su u banani pa su se oporavila bar malo, a mi? Zbog tih tržišta smo i padali.Kako to komentiraš.
I evo ti jedan argument za rast.

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

VB ispipava jel još koga svrbi keš il samo njega -da nepoteže na obaraču 5%prerano

@strategos

Ma naravno da ne želim biti zlonamjeran, nije mi u cilju nikako širiti neku paniku i dezinformacije.
Ali početkom godine je bilo govora na radiju, pa čak je i Business imao članak o tome o čemu sam pisao. Bili su navedeni ti iznosi za ovu godinu.

Izvin’te me što psujem al’ ja samo pričam onako kako čujem i ako su lagali mene i ja lažem vas [undecid]

Stvarno, šalu na stranu, ovi iznosi su ogromni i ne bi nikako bilo dobro da su istiniti. Tako sam čuo i napisao. Bez zlih namjera.

New Report

Close