Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Dvije dobre stvari donio nam je slom agrokora:
1. Popravila se likvidnost na burzi
2. Forum je zivnuo i svi jedva cekaju nabaciti komentare tako da dosta vremena trosim citajuci vas

@SeRija
A ja i Vi u minusu.

Najsigurnije znak za blagostanje neke zemlje jeste porast broja njenog stanovništva.

@serija

Likvidnost nema veze sa slomom agrokora,
to se prelijeva štednja, kak ne kužite, pitajte kolegu migra i ostale

Na burzi nije moguće izgubiti, ali možda i griješim, nebi bilo…

😀 😀

Ajmo minusiiii 😉

slijedi nam precesija

vjerojatno već sutra očekuje se imenovanje povjerenika, a to znači i promptno skidanje blokada sa računa belja, leda,…

Kad HDZ i Most nađu povjerenika, skida se blokada Agrokora

svakome tko ima burzovno znanje i iskustvo jasno je što će se sutra dogoditi na ZSE, uostalom to smo dobronamjerno već napominjali nas nekolicina u petak kao i prošlih dana…
što bi rekao jedan kolega s foruma-svatko će imati rezultate na burzi prema vlastitom izboru i odlukama! ;-)))

Ignore: KressoM, delux

Sutra ce biti plus, nesumnjivo, mozda i predjemo 2000. Ali nema vise onog dobrog feelinga, i kratkorocno ga nece ni biti. Za ocekivati je da ce problemi koji proizlaze iz ovog zasjenjivati objektivno krupnije dobre vijesti iz turizma, izvoza i ukupnog gdp-a. Iako dopustam da eventualni dobar razvoj restrukturiranja pogura stvari i prije, nekako mi se cini da je ovo izgubljena godina. Osim za selekciju stvarno dobrih firmi.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.


vjerojatno već sutra očekuje se imenovanje povjerenika, a to znači i promptno skidanje blokada sa računa belja, leda,…

Kad HDZ i Most nađu povjerenika, skida se blokada Agrokora

svakome tko ima burzovno znanje i iskustvo jasno je što će se sutra dogoditi na ZSE, uostalom to smo dobronamjerno već napominjali nas nekolicina u petak kao i prošlih dana…
što bi rekao jedan kolega s foruma-svatko će imati rezultate na burzi prema vlastitom izboru i odlukama! ;-)))

avax10 ti već danima neumorno ovdje obmanjuješ sa nekim rastom kao pračka nategnutom a Crobi pada i pada ali ti bez srama i dalje to svejedno radiš, a ima vas ovdje nekolicina.
Najvjerovatnije sutra pa i prekosutra može doći do rasta ali da li si jako loš investitor ili voliš navlačit jer je svima jasno da odblokirani računi nisu ni najmanje riješeni problemi.
Dosta će vremena proći dok se uopće ne iskristalizira situacija a kad se i sazna stvarni dug koji je sigurno puno veći nego što se miali nebi se čudio i da se dogodi stečaj., a to povlači puno dobavljača u ponor pa i udar na ekonomiju.
Dakle situacija je jako neizvjesna ali ti kao malo djete tu non stop pišeš po cijele dane o rastu i ukrcaju u vlaku.
Meni si smiješan iskreno ali mi je žao naivnih koji te možda i poslušaju.

noiz , mislim da ne možete ništa prigovorit avaxu , zato jer sa druge strane , isto tako , već danima širite negativu i drukate za pad te ” dobronamjerno ” upozoravate .Niko u ništa ne može biti siguran , ali dopustite i drugoj strane pravo na argumente i komentare .

Je..on tjedan dana tvrdi o samo šta nije strelovitom rastu a Crobi zaronio 10% kao da je rat počeo.
Nebi ja širio negativu nego mi je muka gledat vas par koji navlačite a dvoumim se da li ste balavci ili želite namamiti još veće balavce od vas.
Svi znamo šta je Agrokor i koliko je ukorjenjen u našoj ekonomiji pa kad pišete o nekim raketama promislite malo bolje.
Odblokirani računi nisu ni približno riješenje kako ovaj avax10 insinuira.
A drugima koji čitaju ovaj forum preporučam pamet u glavu.

noiz , nitko ovdje ne navlači , već se samo iznose različita mišljenja . Isto tako bi oni mogli reći da vi navlačite na drugu stranu , šta nije točno , jer i vi iznosite isto tako svoje mišljenje .E sad ko će biti u pravu , vrijeme će pokazati.

Ne bih se stvarno usudio sa sigurnošću komentirati hoćemo li sutra u + ili – zato jer se sutra tijekom dana očekuje nekoliko vijesti i o njima će sve ovisiti. Najvažnija su pregovori sa dobavljačima i nastavak suradnje dobavljača sa Agrokorom. Za sutra mi više preteže + nego – , ali vidjet ćemo zanimljivi su dani iza nas ali i pred nama..

Nemojte se zaletavati…Doista nije trenutak za nepromišljene odluke. Strpljivo. Oprezno. Ne sugeriram ulazak u Todex dionice. Puno je previše nepoznanica, a neće se to tako brzo i raspetljati. Ima dosta dionica koje su kolaterala u ovome padu i tu preporučam kupovinu. Prilika ima. Samo se u Todex nemojte zaletavati…

ex. maratonac (05.10.2007.)... :-)))



@serija

Likvidnost nema veze sa slomom agrokora,
to se prelijeva štednja, kak ne kužite, pitajte kolegu migra i ostale

Na burzi nije moguće izgubiti, ali možda i griješim, nebi bilo…

😀 😀

Ajmo minusiiii 😉

po meni bi se kupovalo na 1600 a ako je netko htio mogao je kapitalizirati 40% na godinu dana.
nikome nije bilo zabranjeno niti kupiti niti prodati.
i danas tko nije prodao a kupio je u plusu je i sa todex trakavicom 20%
zaključak se nameće sam po sebi tko je bio mudar a tko nemudar.
neki su kapitalizirali tih 40% ali i ukrcali se po 20% diskontu.
vrijeme će presuditi svima nama.
svaka se škola plaća a mudri je i naplate.
likvidnost je velika jer se koristio stampedo,emocije ,baš me zanima na kojoj ćemo se likvidnosti vratiti na zadnji vrh a to će biti još jedna školica za 5 ako ne griješim.
ja sam za naplatu spreman,strpljiv,optimističan…
vjerujem da sam si dobro izabrao
živi bili…

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

New Report

Close