Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

nije vrag da cemo opet u rikverc?

Pa mi smo svi taoci izgleda jednog čovjeka.


Da sam ja dobavljač, otkantao bih ovu lopinu pokvarenu i našao novog kupca koji će zamislite platiti robu
strani lanci placaju 20-30% manju cijenu za isporucenu robu ,zato su se svi drzali agrokora ,

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial

Da mi je znati kako su se dobavljači dogovorili da će sve obustaviti osim kruha i mlijeka? Hoće ostali solidarno pokriti eventualne gubitke ako Konzum ne plati npr. Vindiji, Dukatu, Pan Peku, Mlinaru?
Ta akcija im je bez veze, samo da vrše pritisak na svih…ovi iz Konzuma bi trebali napraviti kontru i reći da idu u stečaj i da nema love za namiru dobavljača pa bi se ovi malo primirili kad bi shvatili da će ostati bez keša…

ma to je sve samo pritisak na todorića da parafira zahtjev za aktivaciju “lex agrokor” jer bi to bio spas za cijeli sustav, od dobavljača, proivzđača do banaka….osim za njega! zato oteže jer se boji da na kraju ne ostane bez svega. kako god, carstvo mu se raspalo i jedino moralno što sad može napraviti je da se povuče uz isprike svima za nastalu situaciju

Ignore: KressoM, delux

Ovo je sve kamilica. Tek dok Agrokor i dobavljaci koji su u blokadi nebudu isplatili place…
Crobi cca 1000
Parlamentarni izbori
itd…

Рінат Ахметов "тільки небо - це межа!"

stiglo potpisano ide lex
hrt1 radio

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

https://www.tportal.hr/biznis/clanak/todoric-pokrenuo-lex-agrokor-sve-sto-sam-gradio-40-godina-predajem-hrvatskoj-drzavi-20170407

Dajte mi jeftino da vam prodam skupo.

Hvala Bogu…ne znam sta drugo reći.
Prvi i najvažniji korak je napravljen.
Ja sam mu isto stopirao robu za ponedjeljak,
ali sada ide….

toooo, sad slijedi odblokiravanje računa i od ponedjeljka zelenilo na ZSE!!!

Ignore: KressoM, delux

Sad mi samo nisu jasni ovi u cash-u. Bit ce njima jasno u ponedjeljak…

kakva su predviđanja za Crobi idući tjedan, može li nagurati 2100

New Report

Close