Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Hvala na odgovoru.


znači ipak agrokor još nije zatražio aktiviranje zakona, zato burza stoji…

na HRT radiu je rečeno nesluženo doznajemo da je potpisano.
moguće da žele to objaviti nakon zatvaranja burze kao službeno da smanje “histeriziranja” i ostalo što ide u paketu…

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...



znači ipak agrokor još nije zatražio aktiviranje zakona, zato burza stoji…

na HRT radiu je rečeno nesluženo doznajemo da je potpisano.
moguće da žele to objaviti nakon zatvaranja burze kao službeno da smanje "histeriziranja" i ostalo što ide u paketu…

[/quote]

nije još aktivirano

Uprava Agrokora nije aktivirala Zakon o postupku izvanredne uprave

Ignore: KressoM, delux


Gospodo, molio bih Vas da idemo delati!!!

Zašto je CROBEX ispod 2000?

Molim suvisao odgovor.

Problem je naravno u tome što se Bandić 365.000 nije uključio u sve to sa kojom svojom pametnom tipa bog će …



Gospodo, molio bih Vas da idemo delati!!!

Zašto je CROBEX ispod 2000?

Molim suvisao odgovor.

Pa mozda zato sto deseci tisuca zaposlenih u RH nece dobiti placu za treci mjesec! Ili mozda iz razloga sto ce veliki dobavljaci Agrokora obustaviti isporuku Konzumu pocetkom sljedeceg tjedna???

[/quote]

crni scenariji su rjetki jer svi uključeni sa njima puno gube.
recimo politika bi mogla jako uskoro ako se pokaže kao neuspješna snositi skupe posljedice.
ali i svi drugi jednako tako.
bilo lex ili SS izgledno da će rješenja biti.
svako će biti bolje od nikakvog.

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

Ivica navodno stavio svoj potpis na LEX AGROKOR. Da li sada možemo ići uzlaznom putanjom?

itekako da idemo gore!

Ljudi, kotač se upravo i službeno prestao vrtiti……




Gospodo, molio bih Vas da idemo delati!!!

Zašto je CROBEX ispod 2000?

Molim suvisao odgovor.

Pa mozda zato sto deseci tisuca zaposlenih u RH nece dobiti placu za treci mjesec! Ili mozda iz razloga sto ce veliki dobavljaci Agrokora obustaviti isporuku Konzumu pocetkom sljedeceg tjedna???

[/quote]

crni scenariji su rjetki jer svi uključeni sa njima puno gube.
recimo politika bi mogla jako uskoro ako se pokaže kao neuspješna snositi skupe posljedice.
ali i svi drugi jednako tako.
bilo lex ili SS izgledno da će rješenja biti.
svako će biti bolje od nikakvog.

[/quote]
http://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=vijesti&id=962053

Рінат Ахметов "тільки небо - це межа!"

Da sam ja u Konzumu, kad firma stane na noge, otkantao bi ove dobavljače i našao sve nove….

Da sam ja dobavljač, otkantao bih ovu lopinu pokvarenu i našao novog kupca koji će zamislite platiti robu

Ovo je nazalost trusni prostor, sve muljaza, kruha preko pogace, nepismeno, bahato, ne moze bolje ni biti. Mlecani su ove prostore zvali Morlakija. Takvi smo pa tako i poslujemo.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

New Report

Close