Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

da znam koliko neznam bio bih najpametniji na svijetu, kaže poslovica

dan je pametniji od noći!

može li i ovo bi ti još jedan u redu petak za pamćenje?
možda onaj koji će nadmašiti sve prethodne?
stabilizacija je na vidiku ako ništa drugo tada barem na neki rok.
burza najčešće voli i nagrađuje stabilnost.

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

padovi su na prometu od 40M, ovaj rast sumljam da ce biti preko 15M
jos se nije vratilo povjerenje i lako da samo jedna losa vjest opet moze pokreniti lavinu dolje

“Banka je stvorila dovoljne rezerve za velikog dužnika, međunarodni maloprodajni lanac”, kaže se u priopćenju Sberbanka, u kojem se napominje da je, kao što je banka ranije izvijestila, “Sberbank kao najveći vjerovnik uključen u restrukturiranje duga hrvatske kompanije Agrokor.”

who dares, wins

http://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/uprava-demantirala-glasine-nismo-aktivirali-lex-agrokor-ali-temeljito-proucavamo-zakon-kako-bi-imali-potpune-informacije-o-primjeni/5875870/

Dajte mi jeftino da vam prodam skupo.

znači ipak agrokor još nije zatražio aktiviranje zakona, zato burza stoji…

Ignore: KressoM, delux

Ja stvarno ne razumijem zar ljudi vjeruju da će neki vladin povjerenik spasiti firmu? Koje to tocno firme drzava dobro vodi?! Gdje ta drzava ustedi, stvara dodanu vrijednost?
Jedini smisao vidim da ce drzava dati garancije, a neki kredit ce sigurno ostati nasoj djeci za otplatiti….

Vladin povjerenik , ako dođe , i ne će spašavat firmu , već je njegova uloga nadzora , a restrukturiranje će vodit profesionalci .

Gospodo, molio bih Vas da idemo delati!!!

Zašto je CROBEX ispod 2000?

Molim suvisao odgovor.


znači ipak agrokor još nije zatražio aktiviranje zakona, zato burza stoji…

Da, na stand buy-u smo i čekamo kaj bu IT odlučio.
Nekako mi se čini izglednija varijanta sa LEX-om, a tada će burza vrlo vjerojatno eksplodirati.
A to vjerojatno ne bude danas…..to će se riješiti preko vikenda. Možda i griješim..

ex. maratonac (05.10.2007.)... :-)))

Agrokor ne nećka!? Proučavaju zakon!??
Ovdje se nikome ne žuri osim dobavljačima. Izgleda ” uzaludan trud svirači” . Banke će se naplatiti prodajom ili preuzimanjem firmi (bolja opcija), a dobavljači u bunar s Konzumom koji vjerojatno ni nema imovine koja već nema hipoteku.

..., a na kraju, Revolucija pojede svoje najbolje sinove.


Gospodo, molio bih Vas da idemo delati!!!

Zašto je CROBEX ispod 2000?

Molim suvisao odgovor.

Pa mozda zato sto deseci tisuca zaposlenih u RH nece dobiti placu za treci mjesec! Ili mozda iz razloga sto ce veliki dobavljaci Agrokora obustaviti isporuku Konzumu pocetkom sljedeceg tjedna???

Рінат Ахметов "тільки небо - це межа!"

New Report

Close