Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Hm, novi nalog na prodaji Janafa………100 komada na 6.550kunića. Trebam li govoriti kako će to djelovati na cijenu. JA MISLIM DA NE TREBAM.

Zoran Milanović: " [u]......to nisam pročitao, ne znam ništa o tome a najbolje mi je kad čujem da o tome treba odlučiti struka, ma kakva struka, mislim .........[/u]"

A i Hidroelektra loše izgleda danas. Moglo bi to do 1.250 kunića? Tamo mi je nalog.

Što je ovo sa Crobexom, tek smo počeli trgovati i već odosmo u minus. Nisam ja kriv majke mi.

Zoran Milanović: " [u]......to nisam pročitao, ne znam ništa o tome a najbolje mi je kad čujem da o tome treba odlučiti struka, ma kakva struka, mislim .........[/u]"

ako ode tako nisko i ja cu stavit nalog!!![smiley7]

Moderatora treba zabranit!!!

Povukao se s prodaje onaj nalog sa 100 komada na Janafu. Izgleda da je samo želio demonstirati moć?

Zoran Milanović: " [u]......to nisam pročitao, ne znam ništa o tome a najbolje mi je kad čujem da o tome treba odlučiti struka, ma kakva struka, mislim .........[/u]"

Nestala potpora na TMPO-R-A sa ponudom od 20 kn

ovo je zbilja korekcija [smiley1]

Heaven or Las Vegas

Na Bilokalniku imate na kupnji samo jednog prijatelja, a nije Gago!!!!! Neće ni on vječno stajati na kupnji tako visoko. Evo netko ga je načeo!!!!!!

Zoran Milanović: " [u]......to nisam pročitao, ne znam ništa o tome a najbolje mi je kad čujem da o tome treba odlučiti struka, ma kakva struka, mislim .........[/u]"


Povukao se s prodaje onaj nalog sa 100 komada na Janafu. Izgleda da je samo želio demonstirati moć?

Lažnjak

Bez straha, pohlepe i sentimentalnosti.

apoksiomen:

Povukao se s prodaje onaj nalog sa 100 komada na Janafu. Izgleda da je samo želio demonstirati moć?

Lažnjak

Izgleda da je tako uvaženi kolega, no i bez njega ne fali raspoloženih prodavača.

Zoran Milanović: " [u]......to nisam pročitao, ne znam ništa o tome a najbolje mi je kad čujem da o tome treba odlučiti struka, ma kakva struka, mislim .........[/u]"

Netko ide rušiti iNU s 3 (tri!) dionice do 2853… presmiješno, ali kakva su vremena, ni to nije čudno više.

Artificial Intelligence stands no chance against Natural Stupidity.

ISTT,trenutno 430,00[smiley2]

Prešao u 100% keš.


Prešao u 100% keš.

tek sad [smiley4] očekuješ li još nekekvu korekciju?

John Galsworthy: Ako ne razmišljaš o budućnosti, ne možeš je ni imati.

New Report

Close