Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

pozitivan šok, lex agrokor već SUTRA stupa na snagu!

http://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/plenkovic-se-sastao-s-bankarima-lex-agrokor-vec-objavljen-u-narodnim-novinama-u-sluzbenom-listu-osvanuo-samo-nekoliko-sati-nakon-glasanja-u-saboru/5873494/

sutra napokon ZSE u zelenome, moglo bi biti oko +3%??

Ignore: KressoM, delux


pozitivan šok, lex agrokor već SUTRA stupa na snagu!

http://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/plenkovic-se-sastao-s-bankarima-lex-agrokor-vec-objavljen-u-narodnim-novinama-u-sluzbenom-listu-osvanuo-samo-nekoliko-sati-nakon-glasanja-u-saboru/5873494/

sutra napokon ZSE u zelenome, moglo bi biti oko +3%??

odavno sam napisao da su minute brutalno skupe a da će biti i sekunde.
gazda je otezao bez kraja da izvuće za sebe koji postotak više i sada imamo što imamo.
vatru pod nogama jer ga politika nije pritiskala a kako će kad je izgledno u torbi bilo i njegovih para.
sada smo 5 do 12 ali ne minuta već sekundi.
iako iskreno ovo sa dobavljačima je pomalo smiješno jer im je stalno podizao rokove za plačanje pa nije nitko pisnuo i da im je povisio na 12 mjeseci opet nebi nitko pisnuo a sad su se rastrčali kao da im je sa 3 mjeseca dignuto plačanje na 12 mj.
znam da je panika i utrka tko će više bolje naplatiti ali da su imali
1/5 tog pristupa u zadnjih 20g. do ovog nebi nikad došlo.
a zato i kažem da nevinih nema, i svi će dobiti svoj račun .
pa mi ove priče po medijima večine dobavljača imamo još samo za sutra zvuče pomalo smiješno jer znam da kod večine nije tako.
ali sigurno da se boje,da su se bar i prije se bojali približno tako jer bi spriječili ove razmjere duga.

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

Dobavljaci su suucesnici u zlocinu. Nije mi ih zao. Prave se zrtvama, a zapravo su obicni beskicmenjaci. Bili cijelo vrijeme. Sad upravnik pa sto bude.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

Nakon Agrokomerca, raspada Juge, serijskih hiperinflacija, propasti i sanacija banaka, kreditnog sloma, svicaraca itd. oni su primili VISE DESETAKA MILIJARDI KUNA u MJENICAMA!! Da, toliko. Ovo sto se vrti su samo one zadnje neplacene. Mjenice… Majko moja. Treba ih oguliti do kraja.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.


pozitivan šok, lex agrokor već SUTRA stupa na snagu!

http://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/plenkovic-se-sastao-s-bankarima-lex-agrokor-vec-objavljen-u-narodnim-novinama-u-sluzbenom-listu-osvanuo-samo-nekoliko-sati-nakon-glasanja-u-saboru/5873494/

sutra napokon ZSE u zelenome, moglo bi biti oko +3%??

Zadnji puta ste dobro pogodili kolega ali i tada sam vam napisao poslje sutra dolazi prekosutra pa da se opet ne bi ponovilo.
Teško je u ovim trenutcima davat takve prognoze isto kao što trenutno tu ne vriijedi nikakva TA.


pozitivan šok, lex agrokor već SUTRA stupa na snagu!

http://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/plenkovic-se-sastao-s-bankarima-lex-agrokor-vec-objavljen-u-narodnim-novinama-u-sluzbenom-listu-osvanuo-samo-nekoliko-sati-nakon-glasanja-u-saboru/5873494/

sutra napokon ZSE u zelenome, moglo bi biti oko +3%??


za ovu državu Gazda je stvorio pakao, koliko ćemo još dugo u njemu provesti vremena, ovisi o mnogima, nadam se da ćemo kroz ovu godinu uspjeti iz daleka vidjeti vrata čistilišta, a nakon kvalitetnog čišćenja njegovih obveznica iza 2020 bi mogli krenuti prema raju, iako ne vjerujem da će ovaj narod imati sreće ikada tamo doći, možda ona Kletva kralja Zvonimira stvarno djeluje, nešto nam ne da naprijed, da budemo normalni, ili nas pokradu ili izdaju ili rastjeraju, stvarno nismo ovakvi za imati vlastitu državu

Čisto sumnjam da se u toj šumi mjenica nije ubacila i koja šuplja – za koju nema pokrića u izdanoj robi ili usluzi.

halfte trinken, halfte Šarcu geben

http://www.vecernji.hr/hrvatska/ekskluzivno-sutra-u-vecernjem-policija-provodi-izvide-u-agrokoru-todoricevi-sinovi-snimljeni-na-razgovoru-s-odvjetnikom-prodanovicem-1161554?utm_campaign=Partnerski+portali&utm_medium=Widget&utm_source=Tportal

Naslucujum da bi strategija obrane mogla biti nesto tipa kukanje o politickom progonu, medijskom lincu i sl.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.


Potpuno smo izloženi volji stranaca i kao društvo i kao država i kao gospodarstvo.
Mi zapravo nismo samostalna država, ako smo uopće država.

zalosno ali istinito
[/quote]

A to je loše? Pa i treba da nas preuzmu stranci… još sabor i vladu da preuzmu i da poslože sve kako bog zapovijeda, a ne ovi likovi koji se prave da nešto znaju

Napokon je gotovo…sutra kreće +


super24@
pa molimo zapad 20g da ulaže kod nas pa neće i neće…
evo našao se netko kome mirišimo a ne….
jednom braća uvijek braća.
cijena?
M. Krleža

Nigdar ni tak bilo
da ni nekak bilo,
pak ni vezda nebu
da nam nekak nebu….

pa i našem guzdi isto kak i nam
i rešt ak se mora je za ljude kaj ne?
kaj se mora ni teško
važno da su penezeki na sigurnom.
i da nebu nevera odnesla kule i jahte.
se drugo više manje.


mislim da ta tema nadilazi tržište kapitala.. al moram priznat da sam se umorio.. predajem se.. 🙂
al da je negdje drugdje bitno bolje, nije.. a ako negdje i je, ide na gore..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


za ovu državu Gazda je stvorio pakao, koliko ćemo još dugo u njemu provesti vremena, ovisi o mnogima, nadam se da ćemo kroz ovu godinu uspjeti iz daleka vidjeti vrata čistilišta, a nakon kvalitetnog čišćenja njegovih obveznica iza 2020 bi mogli krenuti prema raju, iako ne vjerujem da će ovaj narod imati sreće ikada tamo doći, možda ona Kletva kralja Zvonimira stvarno djeluje, nešto nam ne da naprijed, da budemo normalni, ili nas pokradu ili izdaju ili rastjeraju, stvarno nismo ovakvi za imati vlastitu državu

Jubito

Potpuno smo izloženi volji stranaca i kao društvo i kao država i kao gospodarstvo.
Mi zapravo nismo samostalna država, ako smo uopće država.

A to je loše? Pa i treba da nas preuzmu stranci… još sabor i vladu da preuzmu i da poslože sve kako bog zapovijeda, a ne ovi likovi koji se prave da nešto znaju

kolege povukli ste me za tipkovnicu.
do istog sam zaključka došao prije više godina.
dali si netko može zamisliti,pojmiiti u kakvom bi raju na kugli zemaljskoj danas živjeli da smo se prije 20g proglasili 17.njemačkom saveznom državom.
na moju sreću ili žalost imao sam priliku pa jako dobro znam što propuštamo.

a jedino što bi se promjenilo je to da bi uz hrvatski sva djeca u školi naučila i njemački i sve bi ih čekao
dobro plačeni posao i prije nego završe školu
a pazi sad ovo:
nitko danas nema perspektivu ako nezna njemački da bi tamo mogao dobiti posao.
a živimo u opustošenoj i do kosti opljačkanoj državi bez perspektive
osim za…

prestrašno bolje o tome niti ne misliti
a kad se još sjetim da sam za ovo danas ponudio sve što sam tada imao…
e moj kazačok narode,dancerski,cajkaški…
svakome po njegovom izboru,za poštenije neznam.

evo neka AA3 rješi agrokor pa ćemo ga predložiti za premijera.
ionako smo odavno narod odmeksičkih sapunica

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

New Report

Close