Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

todex zreo za odbijanje

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial

Ja sam vam bio govorio da slijedi žešći pad jer ili ovdje je puno neiskusnih ulagača u što sumnjam ili vas jedno te ista ekipa navlači kako bi vam uvalila dionice skuplje.
Ovo će trajat duže vremena..dok sutra predviđam predah i stagnaciju drugi tjedan a i srednjoročno očekujem daljnji pad jer puno vijesti i novih obrata je još pred nama.
Činjenica je da svoj novac svi sigurno neće viditi jer naprosto je previše novaca u igri a dodatno ga treba još mnogo pa kako će sve ovo završiti možete sami nagađati.
Čuvajte bar Vi svoj novac i nedajte se navlačit od ovih “neiskusnih”


Ja sam vam bio govorio da slijedi žešći pad jer ili ovdje je puno neiskusnih ulagača u što sumnjam ili vas jedno te ista ekipa navlači kako bi vam uvalila dionice skuplje.
Ovo će trajat duže vremena..dok sutra predviđam predah i stagnaciju drugi tjedan a i srednjoročno očekujem daljnji pad jer puno vijesti i novih obrata je još pred nama.
Činjenica je da svoj novac svi sigurno neće viditi jer naprosto je previše novaca u igri a dodatno ga treba još mnogo pa kako će sve ovo završiti možete sami nagađati.
Čuvajte bar Vi svoj novac i nedajte se navlačit od ovih "neiskusnih"

Ni sam nebi bolje napisao!

OŠ NEŠ BANGLADEŠ!

Činjenica je da ništa više neće biti kao što je bilo , prvenstveno za našu prehrambenu industriju.
Morati će mijenjati svoj način poslovanja, ali vrlo vjerojatno i vlasnike.
Špekulativno sam uložio u VPIK i BLJE i popušio, ne puno u odnosu na ukupnu dobit, ali pušing je pušing.
Mislim da je svima jasno da bez milosti bankara neće biti dobro, trenutno smo potpuno ovisni o tome hoće li gospodarstvo dobiti infuziju i transfuziju novca ili će upasti u šok, a možda i komu.
Evo, upravo sam na HTV čuo da je Petrokemija u komi zbog krize Agrokora (nisam skužio da li im je Agrokor najveći kupac ili što drugo) i da će im vjerojatno prestati isporučivati plin od sutra, dakle staje proizvodnja.
Potpuno smo izloženi volji stranaca i kao društvo i kao država i kao gospodarstvo.
Mi zapravo nismo samostalna država, ako smo uopće država.

halfte trinken, halfte Šarcu geben


Činjenica je da ništa više neće biti kao što je bilo , prvenstveno za našu prehrambenu industriju.
Morati će mijenjati svoj način poslovanja, ali vrlo vjerojatno i vlasnike.
Špekulativno sam uložio u VPIK i BLJE i popušio, ne puno u odnosu na ukupnu dobit, ali pušing je pušing.
Mislim da je svima jasno da bez milosti bankara neće biti dobro, trenutno smo potpuno ovisni o tome hoće li gospodarstvo dobiti infuziju i transfuziju novca ili će upasti u šok, a možda i komu.
Evo, upravo sam na HTV čuo da je Petrokemija u komi zbog krize Agrokora (nisam skužio da li im je Agrokor najveći kupac ili što drugo) i da će im vjerojatno prestati isporučivati plin od sutra, dakle staje proizvodnja.
Potpuno smo izloženi volji stranaca i kao društvo i kao država i kao gospodarstvo.
Mi zapravo nismo samostalna država, ako smo uopće država.

Ako je to cijena da nas se dovede u red , pa makar i priko kolina , neka igra počme !


Činjenica je da ništa više neće biti kao što je bilo , prvenstveno za našu prehrambenu industriju.
Morati će mijenjati svoj način poslovanja, ali vrlo vjerojatno i vlasnike.
Špekulativno sam uložio u VPIK i BLJE i popušio, ne puno u odnosu na ukupnu dobit, ali pušing je pušing.
Mislim da je svima jasno da bez milosti bankara neće biti dobro, trenutno smo potpuno ovisni o tome hoće li gospodarstvo dobiti infuziju i transfuziju novca ili će upasti u šok, a možda i komu.
Evo, upravo sam na HTV čuo da je Petrokemija u komi zbog krize Agrokora (nisam skužio da li im je Agrokor najveći kupac ili što drugo) i da će im vjerojatno prestati isporučivati plin od sutra, dakle staje proizvodnja.
Potpuno smo izloženi volji stranaca i kao društvo i kao država i kao gospodarstvo.
Mi zapravo nismo samostalna država, ako smo uopće država.

Izjavili su da na agrokor otpada 30% prihoda

Ignore : renči

I što je najbolje Ptkm najviše duguje PPD-u iza kojeg je opet ruski kapital.

Dajte mi jeftino da vam prodam skupo.

Evo sindikat i branitelji aktiviraju stožer- HTV1
Klaus upravo govori za Novu da nema nikakve frke.
Šleper sa lovom samo malo kasni.
Pa ovo je tragedija.

Zahtjeve za prijateljstvom odobravam ali ne odgovaram na pp.


I što je najbolje Ptkm najviše duguje PPD-u iza kojeg je opet ruski kapital.

neki su ovdje mjesecima zazivali ruski kapital.. sad je došao samo malo drukčije nego kak su se oni nadali..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

super24@
pa molimo zapad 20g da ulaže kod nas pa neće i neće…
evo našao se netko kome mirišimo a ne….
jednom braća uvijek braća.
cijena?
M. Krleža

Nigdar ni tak bilo
da ni nekak bilo,
pak ni vezda nebu
da nam nekak nebu….

pa i našem guzdi isto kak i nam
i rešt ak se mora je za ljude kaj ne?
kaj se mora ni teško
važno da su penezeki na sigurnom.
i da nebu nevera odnesla kule i jahte.
se drugo više manje.

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

i da dodam da se ni treba bojati za našega naroda jer on je kroz povest puno put treniral s pinklecom na ramenu pa bu i sad ak treba podnesti tereta za naše velikaše.
a kaj je narod brez svojih velikašov?
si budu stali vred z ruku na srcu i i pilnklecom na ramenu i podnesli budu žrtvu.
oni koji nemreju prejti vun ti budu još više šparali i peneze nosili v kule da se
spasi hvraški velikaš.
nijedna cena ni skupa take plemenitog cila…
naj naveke živi hrvaški narod,hrvaški kmet i sveta hrvaška domovina.

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

Potpuno smo izloženi volji stranaca i kao društvo i kao država i kao gospodarstvo.
Mi zapravo nismo samostalna država, ako smo uopće država.

zalosno ali istinito

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial

New Report

Close