Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Sva ova događanja oko Agrokora, i oko burze dokazuje zapravo koliko puno novaca ima, i koliko nam on malo vrijedi. Uglavnom za sve ove kaose kriva je ljudska pohlepa. Ljudska priroda je zaraditi beskonačno puno, u što manje vremena. No priroda je neumoljiva. Ne ide sve preko noći. Ovo se na mnogo toga može odnositi. Očekujem vraćanje na zelene staze i sanjam dan kada ćemo umjereno zarađivati na burzi.

Festina lente



@conan

Nije se fora veseliti, doki svima nije lijepo.
Vesliti ćemo se kada ovo sve prođe, a sve prođe, pa će i ovo. Ovaj potop.


Hej, malo zezancije, osim ZB imam jos 21 poziciju…. i Belje… 😉
Ali ne bojim se dugorocno, dapace, da imam jos love bilo bi opet all in…

ipak se ide prema konačnom rješenju (deblokadi računa) :-))

Bankari jednoglasno odlučili operativno financirati Agrokor, ali pod jednim uvjetom

Ignore: KressoM, delux




@ambijent

bojim se da tu nema preokreta dok ne dođe neka stvarno bitna pozitivna vijest, npr. da su deblokirani računi…jer "virus agrokor" se kao gripa širi ne samo burzom nego i cijelim gospodarstvom dok pametnjakovići na vlasti mudruju tko je veći domoljub i tko ima bolje ideje za zaštitu malog čovjeka (glasača na skorim izborima)

AA3 se sastaje danas sa vjerovnikom koji je spreman upumpati mlrd-e
živi bili…
[/quote]

http://www.index.hr/vijesti/clanak/alvarez-najavio-banke-pristale-financirati-agrokor-pod-uvjetima-lex-todorica/961842.aspx

dali je ovo” bitna pozitivna vijest” neka svatko sam za sebe

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...





@ambijent

bojim se da tu nema preokreta dok ne dođe neka stvarno bitna pozitivna vijest, npr. da su deblokirani računi…jer "virus agrokor" se kao gripa širi ne samo burzom nego i cijelim gospodarstvom dok pametnjakovići na vlasti mudruju tko je veći domoljub i tko ima bolje ideje za zaštitu malog čovjeka (glasača na skorim izborima)

AA3 se sastaje danas sa vjerovnikom koji je spreman upumpati mlrd-e
živi bili…
[/quote]

http://www.index.hr/vijesti/clanak/alvarez-najavio-banke-pristale-financirati-agrokor-pod-uvjetima-lex-todorica/961842.aspx

dali je ovo" bitna pozitivna vijest" neka svatko sam za sebe
[/quote]

zapravo uz te vijesti možda je najbitnije što su kroz zakon prihvatili uvjet banaka da tko prvi kreditira, prvi je u redu za naplatu, a to je bio glavni preduvjet da banke daju keš i ubrizgaju ga u sustav, tako da bi operativno sad sve trebalo ići vrlo brzo

Ignore: KressoM, delux

avax10@
važan preduvjet,temelj da se ide prema rješenju je sad na stolu.
dobavljači su sada ključ svoje i sudbine agrokora.
njihova potencijalna sudbina je potencijalno lošija od agrokorove.
neka svatko stane pred ogledalo i da sam sebi odgovore i neka razum pobijedi u interesu svih koji su involvirani.

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

i mi smo svojevremeno imali jednog svjetski poznatog ekonomistu. evo jedno njegovo razmišljanje koje se može pridodati aktuelnom trenutku

who dares, wins

topi se minus crobexa, ima li šanse da dan završimo u plusu ili bar oko 0 ?? :-))

Ignore: KressoM, delux


topi se minus crobexa, ima li šanse da dan završimo u plusu ili bar oko 0 ?? :-))

zadnja dva petka su imala snažan rast
neka ostane više municije za sutra
🙂

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

Očito danas slijećemo uz umjeren povjetarac. Dok sutra pretpostavljam uzlet po zelenoj livadici.

Festina lente



topi se minus crobexa, ima li šanse da dan završimo u plusu ili bar oko 0 ?? :-))

zadnja dva petka su imala snažan rast
neka ostane više municije za sutra
🙂

[/quote]
svakog petka ispočetka, a možda jednom i dođu dobre vijesti preko vikenda, kao npr. Todorić u zatvoru, Božo Petrov dao ostavku, Plenković se ispričao Rusima, Lenac otkazao poslove s Amerikancima, Putin prekida sve ratove u svijetu, Erdogan ugostio Angelu Merkel na roštilju, Tramp normalno pogledao Melaniu

Kako god, sutra bi moglo biti i malo zelenila. Barem djelomičnog. Ronjavela je završila.

New Report

Close