Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

brutalno kipanje po kupnji se opet nastavilo, tuče se sa svih strana: od fondova, popucalih margin kredita, založnih vjerovnika koji su se upisali na dionice do običnih građana koj misle da će im dionice otići na 0 i da će valjda još morati platiti kupcima što su ih kupili?!?

sad smo već na -4,06% !!!!!

Ignore: KressoM, delux

bit ce nam i lex dobar 😉

@plopro_wnb
dok izglasaju lex agrokor pa dok stupi na snagu za 8 dana, bojim se da neće ostati kamen na kamenu na ZSE…

Ignore: KressoM, delux



@plopro_wnb

dok izglasaju lex agrokor pa dok stupi na snagu za 8 dana, bojim se da neće ostati kamen na kamenu na ZSE…

mislim da bi 15-20 ljudi u državi moralo po hitnom postupku završiti u zatvoru, možda bi onda malo predahnuli

bravo !! …fondovi … mozgovi koji vas vode ….genijalnu poruku šaljete ljudima …ulažite u dionice …ZSE bolje nego štednja …100 % sigurno ulaganje…bez gubitaka …

nabijem VAS sve gramzive …..

A mene briga za sve ovo dok su ovoliki prometi… (imam dionice ZB i ovo nije nagovor na…bla bla…) 🙂

Dalekovod u većem minusu od Leda!

Ma ljudi, je li to moguće?

@conan
Nije se fora veseliti, doki svima nije lijepo.
Vesliti ćemo se kada ovo sve prođe, a sve prođe, pa će i ovo. Ovaj potop.

Preokret, počelo skidanje dionica s ASK-a.


bravo !! …fondovi … mozgovi koji vas vode ….genijalnu poruku šaljete ljudima …ulažite u dionice …ZSE bolje nego štednja …100 % sigurno ulaganje…bez gubitaka …

nabijem VAS sve gramzive …..

smirite se kolega..znam da je bull trap iznjedrio nove dugorocne sudionike..
ali to vam je tk

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial

@ambijent
bojim se da tu nema preokreta dok ne dođe neka stvarno bitna pozitivna vijest, npr. da su deblokirani računi…jer “virus agrokor” se kao gripa širi ne samo burzom nego i cijelim gospodarstvom dok pametnjakovići na vlasti mudruju tko je veći domoljub i tko ima bolje ideje za zaštitu malog čovjeka (glasača na skorim izborima)

Ignore: KressoM, delux

Ovima u saboru je najbolje da odu na uskrsnji odmor i onako sve sto naprave, napravit ce krivo.

New Report

Close