Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kreće prema gore.

Navali narode, još malo pa nestalo!

Neznam jeli kome cudno ili samo meni da se danas objavila vijest od 31.03.2017!

Mislim da to nije slucajno i poceo sam sumnjati da sve konce u rukama drzi stanoviti I.T.!

Рінат Ахметов "тільки небо - це межа!"

Još malo pa sve po kunu.
I opet se ponavlja priča o burek investitorima na zg burzi.

mi smo ipak zemlja slučaj

Sve po 9,99! Hahaha, sudbina brate!


Evo moj komentar od 11.03. kad je Crobex bio na 2225 bodova. U postovima prije slavilo se popravljanje rejtinga i davale prognoze o Crobexu na 2800 i 3000 bodova.


Rast na burzi dogodio se iz istog razloga zbog kojih nam sad rejting agencije dižu rejting. Zadnjih godinu dana Crobex je s dividendama porastao 41%! Rekao bi da je najveći dio pozitivnih vijesti, ako ne i sve, već u trenutnim cijenama dionica. Kad pogledam komentare samo na ovoj temi, gotovo svi su pozitivni i optimistični. Koliko postojeći mali ulagači imaju sredstava koja nisu investirana, spremna za kupovinu i dizanje cijena? Pogledaj svoj portfelj, koliki postotak je u novcu spreman za nove kupnje? Nagađam, ali rekao bi vrlo mali…

Tržištu sad treba malo vremena da se nakupi svježeg novca te nastavak serije pozitivnih vijesti i financijskih rezultata. Vidim da to nije popularno gledište, ali mislim da je najizgledniji scenarij stagnacija ili manja korekcija pa tek onda nastavak rasta.

Nakon korekcije od 5% vidim da se atmosfera promijenila te da ima više negativnosti. Kod ulaganja ima krivulja raspoloženja koja prati sve veći pad dionica i s vrha u fazama ide otprilike ovako:
*euforija
*nervoza
*nevjerica
*strah
*panika
*kapitulacija

Sudeći po komentarima na forumu, rekao bi da smo negdje pri sredini.
[/quote]

Da nastavim seriju komentara. Zadnji je bio 22.03. kad je Crobex bio na 2100 (po osjećaju kao da je to bilo puno ranije). Danas smo imali napad panike. Nije baš ugodno, ali rekao bi da još nismo došli do kapitulacije.

[i]"Reality is a cloud of possibilities, not a point."[/i]

razina emocionalnosti na marketu te uvijek iz početka iznenadi.
valjda bi tako bilo i da smo na marketu sa 50g. staža?
sa smanjenjem preostalog casha na računu slatke muke
postaju sve gorče jer izbor je neznaš kud bi pogledao,zgrabio…
ovo je za anale i o ovome će se pričati,pisati nekad u budućnosti.
treba dosta odvažnosti za kupovati ali su i potencijalni bonusi
veliki i na pot. kratak rok!?
da je adrenalin visok mora se priznat.
ako dođe “smak svijeta” manje je važno koliko je casha ostao na računu a ako i ovaj puta izostane “smak svijeta” biti će nekad u budućnosti razloga za zadovoljstvo,slavlje,potoke šampanjca,SŽJ….
a sve kako si tko sam izabere.
rezime sljedi
živi bili…

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

sad kad se crobex odbije kao lopta od betona 😉

Ignore: KressoM, delux

Ne zelim biti nosioc losih vjesti ALI dobavljaci (veliki) ispred ALCE najavili obustavu isporuke robe Konzumu od pocetka sljedeceg tjedna ako se u medjuvremenu ne nađe CA$H-a!

Zadnja opcija je izglasavanje LEX Agrokora koji bi jamcio da onaj koji sada da CA$H injekciju sustavu ima jamstvo Vlade RH da ce biti u prvoj grupi (zajedno sa radnicima) za namirenje prilikom eventualnog stecajnog postupka!

***Ako to ne prodje onda je GAME OVER!!!***

P.S. izasao sam iz dionica i sad sam 100% u CAsh-u!

Izgleda da je I.T. odlucio da na zalasku njegovog bioloskog zivota RH tone zajedno sa Agrokorom!

Рінат Ахметов "тільки небо - це межа!"

sad sam dobio poruku od TELE 2 da na nekim mjestima nije više moguće kupovati bonove… zna se kojim. Još malo par nepar.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

ako ovo gazdino za.ebavanje prođe bez krvavog Uskrsa, biti će sretan čovjek


Ne zelim biti nosioc losih vjesti ALI dobavljaci (veliki) ispred ALCE najavili obustavu isporuke robe Konzumu od pocetka sljedeceg tjedna ako se u medjuvremenu ne nađe CA$H-a!

Zadnja opcija je izglasavanje LEX Agrokora koji bi jamcio da onaj koji sada da CA$H injekciju sustavu ima jamstvo Vlade RH da ce biti u prvoj grupi (zajedno sa radnicima) za namirenje prilikom eventualnog stecajnog postupka!

***Ako to ne prodje onda je GAME OVER!!!***

P.S. izasao sam iz dionica i sad sam 100% u CAsh-u!

Izgleda da je I.T. odlucio da na zalasku njegovog bioloskog zivota RH tone zajedno sa Agrokorom!

Atlantic ne isporučuje već 10 dana.

Ne znam kako i zašto i na temelju čega, ali ja sam optimista.

New Report

Close