Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

kakav show… tko je za feštu danas, maknemo se sa gledalice i ispečemo nekoj janje dok još imamo para za to?!

Očekivano! Znači rast u zadnjih pola godine je bio neopravdan.

☛ Ovo nije nagovor niti na kupnju niti na prodaju! ☚

A taman nas krenulo..!:(..e ne..ne..nema sanse da se digne kred rejting..da drzava lakse otplacuje kredite..da ovo..da ono..ne..ne..i gdje je sad onaj kolega koji je reakao da pretjerujem..?
Bravo Vujcicu..srusio si burzu za 4 %

http://www.seebiz.eu/vujcic-kriza-u-agrokoru-sigurno-ce-imati-posljedice-na-bdp/ar-153718/

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Znate da kod nas prvo idu negativne blokade, crvenilo a tek onda obavijest i priopćenje na ZSE.. Tako i kad je zelenilo u pitanju.. Prvo procuri, pa onda dalje..

Kad gospodinove krenu u pad tek onda držite gaće.

bit će bolje................

Armagedon na hrvatski način!

I samo da vas podsjetim:
“Kupuje se kad je krv na ulicama”

Da ali…

Ne kad firme idu u stečaj…

OŠ NEŠ BANGLADEŠ!

Tko ima municije sad su mu guske poredane. Dobre firme se daju uz diskont, strpljivi će biti spašeni, tržište se iskorigiralo za 30% brate mili!

11.30……….. na gledalici tri blokade.
Za zločestog su prošle godine rekli rekli da čovjek može knjigu izdati – Kako smireno paničariti……….
E pa Burza je okrutna ljubavnica, a ovo poprima ozbiljne razmjere.
Shopping Time !

Imam nešto municije, gdje bi bila dobra prilika?


na djelu je glavni udar rasprodaje

za sada se smirio, ovoliku neselektivnost nisam vidio ni za Oluje, možda i ovo potraje 72 sata, znači u ponedjeljak oslobođenje, preživjeli će slaviti

A koje to idu u stečaj? Podravka valjda? Ne hvataj u mutnom bez veze.
Pad će se odraditi žestoko i bez tvog navijanja. Graf Crobija je jučer govorio da ili danas ide W rebound ili kolaps prema dolje. Možda i još niže, zapravo sasvim izgledno. Skupilo se puno neizvjesnosti i naprosto mora proći panic attack da se stvari uravnoteže, da se ljudi psihički ispušu.
Ja ne mrdam. Ne kupujem jer nemam keša na brokeriji, spremio na sigurno, a niti ne prodajem jer kakav sam smoler odmah sutra bi objavili dogovor, deblokadu i zelenilo.
Nekad je najbolje ne činiti ništa. Pogotovo ako nisi u Todexu.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

New Report

Close