Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Analitičari D&B-a optimističniji od MMF-a

Vaš link


Koga zanima Europa: Vaš link

Spinat 🙂
I mi ga danas jedemo nadam se 😉

Strpljen, spasen, milijunas. [quote=tenkista] 20. 11. 2008. Tko sada prodaje , taj mora da je za psihijatriju. [/quote]


Vrlo brzo će tržište promjeniti smjer. Možda već sutra.

evo da se i ja malo pridružim ovim prognozama.
uzimajući u obzir korekciju koja još traje , HFP, IPO Magme , stanje nafte na svj.tržištu, rat OMV- a i MOL-a ,pad vrijednosti dionice INE, IPo HT-a u 9.mjesecu, početak polugodišnjih izvješća ; oporavak bi trebao biti za cca 2 tjedna , i to ukoliko ne bude nekih negativnih događaja na ovim prostorima .
volio bih naravno da to bude prije, ali takvo je stanje stvari .

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

I ja imam neki filling da smo danas UP.
Jučer je bilo pregrdo da bi danas nastavilo tako [smiley10]

Kolega Bubašpara, koja to brokerska kuća vam posuđuje dionice? Kad već otvoreno pričamo[smiley1]

Hell is Empty and all the Devils are Here


Koga zanima Europa: Vaš link

lijepo, lijepo, raste trava zelena

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

“Fondovi za upravljanje drzavnom imovinom na burzi ?????”
Vise info na Vaš link
Hoce li to na pocetku ipak negativno utjecati na trenutno stanje cijena na trzistu?
Pozdrac

svi smo mi Crobex

Đuro u blokadi!!!!! Netko nestrpljiv minirao glupi sustav izlaganja naloga na Mostichu i napravio sr…

Zoran Milanović: " [u]......to nisam pročitao, ne znam ništa o tome a najbolje mi je kad čujem da o tome treba odlučiti struka, ma kakva struka, mislim .........[/u]"

ovu transakciju na DDJH bi HANFA nužno morala poništiti.
A inače je s…e ovaj model izlaganja naloga na MOSTI-chu, za razliku primjerice od ATM gdje se ovakvo što ne može niti dogoditi!

Mislim da će poništiti transkaciju, ali je sumnjivo da je to uopće netko dopustio na burzi. Hoće li biti novog zatvaranja neke kuće?

Nemreš bolivit

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE

trebalo bi zatvoriti onda burzu jer ima takav trgovinski sustav koji se puni nakon pocetka trgovanja
opcenito ni most ni mostichi nisu bas sjajni, a izgleda da bas nisu ni odrzavani kako treba u zadnje vrijeme
jel iko ikad dobio kakvu pomoc od suporta za mostiche sa zsea?

transakciju defiunitvno treba ponistiti sama burza prije nego to napravi hanfa, cini mi se da upravo jesu

pilar

New Report

Close