Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Definitivno još ne kupovati.

bit će bolje................

preko 40 milijuna kuna prometa na SZE, izgleda da su mirovinci napokon odriješili kesu….

Ignore: KressoM, delux

Ako ovo krene s blokadama u krug , Cash će biti zlato

..., a na kraju, Revolucija pojede svoje najbolje sinove.


preko 40 milijuna kuna prometa na SZE, izgleda da su mirovinci napokon odriješili kesu….

Odriješili su oni dionice, a ne kesu.


preko 40 milijuna kuna prometa na SZE, izgleda da su mirovinci napokon odriješili kesu….

ima nešto i državnih, nisu sve dionice


Šteta ovog što se trenutno događa na ZSE.
Gledam vani, sve burze na vrhuncima zbog dobrog poslovanja. Očekuju se još i bolji rezultati…
Kod nas pak mnogo dobrih firmi, mnogo prilika… međutim taoci su jednog čovjeka i njegovog ega.

Zar misliš da je samo tako ( bez da mu je to netko iz vlasti iz 90-tih) jedan čovjek mogao “kupiti” velike firme za 1 kunu ? Zašto nas dvojica nismo ništa kupili za 1 kunu ???

P.S. jedino možemo otići u trgovinicu -sve po 13



preko 40 milijuna kuna prometa na SZE, izgleda da su mirovinci napokon odriješili kesu….

ima nešto i državnih, nisu sve dionice
[/quote]

I još jedno 30 milijuna bloka !

U ovom je trenutku situacija stvarno gadna jer su posljedice još uvijek nejasne, trenutni dojam je da je situacija bezizlazna.
Ali proći će i ovo, biti će ovo dobra škola svima koji posluju u HR.
Zaista mi je žao svih malih dobavljača/proizvođača koji muku muče da nešto proizvedu, prodaju i naplate.
Nema budućnosti bez izvoza.
A mi koji ulažemo u dionice smo trenutno dobili po repu.

halfte trinken, halfte Šarcu geben

kaže Sberbank da bi za godinu dana moglo biti bolje…ako ZSE preživi do tada

Sberbank: Najmanje godina dana za financijsko ozdravljenje Agrokora

Sberbank: Najmanje godina dana za financijsko ozdravljenje Agrokora

Ignore: KressoM, delux


U ovom je trenutku situacija stvarno gadna jer su posljedice još uvijek nejasne, trenutni dojam je da je situacija bezizlazna.
Ali proći će i ovo, biti će ovo dobra škola svima koji posluju u HR.
Zaista mi je žao svih malih dobavljača/proizvođača koji muku muče da nešto proizvedu, prodaju i naplate.
Nema budućnosti bez izvoza.
A mi koji ulažemo u dionice smo trenutno dobili po repu.

lako ćemo mi za rep, ako ga malo oprlji, ali što ako sve ode još dalje i dobijemo po g…………i

https://www.youtube.com/watch?v=nzK8kUIaS90

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Najgore je što nema nikakvih konkretnih informacija: Alvarez odradio početni PR i zgifao, radi kao, Plenki se muči ne zna što bi, dobavljači zapravo kao skupina više niti ne postoje, samo s mjenicama trče po računima po Fini i gledaju na kojem ima koja kuna da tresnu blokadu, zapravo je kaos, potpuno nekontrolirani proces. Ukoliko se najkasnije do sutra tijekom radnog vremena ne pojavi čvrsta poruka tipa “dogovor / ugovor / whatever je tu, uspostavili smo punu kontrolu nad situacijom” sutra smo ispod 1900, a u petak ravna stotka dolje na 1800. Volio bih da griješim jer imam dosta dionica i nekako mi se ne ulijeće u prodaju jer kakav sam baksuz odmah sutra bi kupovao skuplje, ali… Nije dobro.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

New Report

Close