Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


kamenac: ” evo, i podr je zavrsila u minusu…. smrc, smrc, sad mi je svih 10 u crvenom…. ” Sve je to kolega, uvjetno receno, dobro doklegod vam i prinosi nisu u crvenom. Kad to ode u crveno e onda nije dobro. Moramo se svi nauciti da ne placemo za novcima koje nismo ni imali.

sva sreća da su ovdje svi imali prinose veće od 100% u posljednjih pol godine…pa ih baš briga što će crobex pasti još 10-15% [smiley2]

Sudeci prema danasnjem prometu burze nakon letargičnog početka tjedna dana brokeri imaju feštu.
[smiley2]

Bilo je danas mnogo povećih istresanja i preslagivanja, rekao bih uoči predstoječih izvješća, a bome već i dugo nisam vidio toliko crvenila.

[smiley5]

x


Alien: ” kamenac: ” evo, i podr je zavrsila u minusu…. smrc, smrc, sad mi je svih 10 u crvenom…. ” Sve je to kolega, uvjetno receno, dobro doklegod vam i prinosi nisu u crvenom. Kad to ode u crveno e onda nije dobro. Moramo se svi nauciti da ne placemo za novcima koje nismo ni imali. ” sva sreća da su ovdje svi imali prinose veće od 100% u posljednjih pol godine…pa ih baš briga što će crobex pasti još 10-15% [smiley2]

Da, slažem se, a bome si i prinose mogu frizirati čak i u korekciji, prodam 15% portfelja i vratim banki 30% početnog kapitala i evo me na šestomjesečnom prinosu od 140% i to u korekciji.

[smiley1][smiley1]

Jedino su mi onda ograničene manevarske sposobnosti.

x

Ovo sam morao posuditi s onog drugog foruma…pazite molim vas financijskog gurua kako prognozira…sve je fulao…

Altair
Kad već nema trgovine ajmo pogađati:
ADRS se sprema za preko 570 kn
CROS ide preko 18.000
DDJH na 222
DLKV ispod 1260
HDEL bi mogao ispod 1350
JNAF ispod 6900
KOEI neće ispod 1140
LKRI ide ispod 500
PTKM ispod 290
SNHO se zaustavlja na 250

ADRIS 566-DOLJE
CROS 17.400-DOLJE
DDJH 217-DOLJE
DLKV 1233-DOLJE
HDEL 1316 -DOLJE
JNAF 6650 – DOLJE
KOEI 1130 -DOLJE
LKRI 503,50 -GORE!
PTKM 291 -GORE
SNHO 245 -DOLJE

a koji je sad taj altair?

Danas je Crobex od svih indexa u regiji najvise roknuo [smiley5]

A kad su Vam burzovni experti pokušali skrenuti pozornost na precijenjenost naše burze onda ste se smijali. A eto iako nisu pogodili timeing, dijagnoza im je bila točna.
Sad vidite zašto sam ja bio cijelo vrijeme pretežno u gotovini. Sad mogu birati što hoću, za razliku od onih koji su mi se rugali. Vidim da je malo hrabrih ulagača, poput mene na kupnji. Vjerovatno mreich, znanac, plavi, sasko, kucilo i još par iskusnijih. Pretežno su svi dekintirani, a tek sad se isplati kupovati.

Države i ulagači nemaju prijatelja, samo interese


A kad su Vam burzovni experti pokušali skrenuti pozornost na precijenjenost naše burze onda ste se smijali. A eto iako nisu pogodili timeing, dijagnoza im je bila točna.
Sad vidite zašto sam ja bio cijelo vrijeme pretežno u gotovini. Sad mogu birati što hoću, za razliku od onih koji su mi se rugali. Vidim da je malo hrabrih ulagača, poput mene na kupnji. Vjerovatno mreich, znanac, plavi, sasko, kucilo i još par iskusnijih. Pretežno su svi dekintirani, a tek sad se isplati kupovati.

Kak se već ne počinješ gaditi sam sebi s tim hvaljenjem?

Pokazatelji ne pokazuju znakove “medvjed tržišta”.Ovo što se događa je korekcija.Nakon korekcije kreće ponovni rast.

SAmo da brzo stigne taj kredit [smiley1]

Vrlo brzo će tržište promjeniti smjer. Možda već sutra.

prejak sam i moralno i intelektualno i verbalno i financijski da bi ikada imao potrebu igrati nepošteno - zimzelen


A kad su Vam burzovni experti pokušali skrenuti pozornost na precijenjenost naše burze onda ste se smijali. A eto iako nisu pogodili timeing, dijagnoza im je bila točna.
Sad vidite zašto sam ja bio cijelo vrijeme pretežno u gotovini. Sad mogu birati što hoću, za razliku od onih koji su mi se rugali. Vidim da je malo hrabrih ulagača, poput mene na kupnji. Vjerovatno mreich, znanac, plavi, sasko, kucilo i još par iskusnijih. Pretežno su svi dekintirani, a tek sad se isplati kupovati.

daj molim te sad si ko Galinec, da je palo se ko đuro onda bi te kužio, ali ovo kaj pričaš nema veze.

Možda se isplati ući u par dionica ali i po ovim cijenama večina je ipak precjenjena,

New Report

Close