Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


kupnja tnpl 100 kom po 5150,00.

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !


Promet se danas popravio

None but ourselves can free our minds.Life is one big road with lots of signs. So when you riding through the ruts, don't complicate your mind.Bob's words

ARNT,zatrlo ga na 510,slijedeća kupnja na 502.[smiley3]


ARNT,zatrlo ga na 510,slijedeća kupnja na 502.[smiley3]

Je,loše izgleda,ali nije to jedina koja tjednima loše izgleda.

None but ourselves can free our minds.Life is one big road with lots of signs. So when you riding through the ruts, don't complicate your mind.Bob's words

opsa … na varteksu pozobano preko 2.5M kunića

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

gledam i placem:
od svih dionica koje imam i mislim imati, samo podr na nuli:

ernt, atpl, adrs, ina, ddjh, koei, diok, ingr, elka – sve u crvenom….[smiley16][smiley16][smiley16]

hate red

Svaki dan se pozoba na jednoj ili dvije dionice, samo strpljenja i sve bu dobro.

Bez straha, pohlepe i sentimentalnosti.

Do kad će ovo sa KOEI ?
Ništa se ne događa sa KODT-P ?
Ima li tko kakvo saznanje,pozdrav.


Do kad će ovo sa KOEI ? Ništa se ne događa sa KODT-P ? Ima li tko kakvo saznanje,pozdrav.

None but ourselves can free our minds.Life is one big road with lots of signs. So when you riding through the ruts, don't complicate your mind.Bob's words

evo, i podr je zavrsila u minusu….
smrc, smrc, sad mi je svih 10 u crvenom….

hate red

Netko prodao cror za 4000 kn da kupi magmu ili veliki burek!


evo, i podr je zavrsila u minusu….
smrc, smrc, sad mi je svih 10 u crvenom….

Sve je to kolega, uvjetno receno, dobro doklegod vam i prinosi nisu u crvenom. Kad to ode u crveno e onda nije dobro. Moramo se svi nauciti da ne placemo za novcima koje nismo ni imali.

New Report

Close