Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


ovo je vec 3 krug kuknjave i euforije, znači apsolutno ništa novo. čekam euforiju iz 3 kruga i skupljam… a vi kak ocete.

imamo sve uvjete za bull osim glupog todexa koji ce se rijesiti kad tad vrlo brzo! tako da, kukajte ako zelite i naričite crnjake. uvjeren sam u daljnji rast i samo jednu malo vecu rupu na grafu.

riješiti todex-a. jesi ti svjestan da on drži indiretno i direktno 700.000 radno sposobnih ljudi u RH, a ostali zaposleni su u javnoj i državnoj upravi….
jeste vi svjestni koji on sistemski rizik nosi sa sobom?

@Ivan

da jesam, svjestan sam. zato i mislim da ce se brzo rijesiti. svima je stalo da se rijesi, bankama, vladi, rusima, dobavljacima etc…

Evo i Moody-a:(….ljudi ovo više nije zezancija, ovo može dovesti do sistemskog rizika, navodono je povučena prva zadužnica

Da, ovo definitivno nije vise zahebancija. Sutra ce biti potoci krvi po tracnicama zbog iskakanja malih dionicara iz vlakica.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/moodys-opet-srusio-rejting-agrokora/960113.aspx

Ponavljam, radim u Belju i što novinari pišu je laž. Belje je odlična firma i proizvodi toliko dobrih proizvoda kakve ni Podravka nema.

To je to, idemo na 1800 bodova.
Bit će dobrih prilika za dokup, ja sam perma bull 😀

Pozivam male dioničare u ATPL… 😁
Rasprodajte Todex i krenite s nama na put. Aranžmana sa 4* je ostalo još malo. Uskoro ćemo imati ove skuplje aranžmane sa 5*.

ex. maratonac (05.10.2007.)... :-)))

evo navodno će Agrokor napraviti presicu, prvu nakon xy godina.
čini mi se da će biti prodavanje demagogije, jer gazda i dalje ne popušta potpisati Standstill agreement

Vaš link …

halfte trinken, halfte Šarcu geben

Novinarska patka. Nikakva zaduznica nije aktivirana

Vidim kolege cashirale gubitke pa sad drukaju na pad i šire paniku. Oni koji se mogu preplašit vaših priča su vjerojatno prosipali svoje danas na -4%. Čuvamo vam dionice koje vam prepustimo na višim razinama, ne brinite.

Dajte mi jeftino da vam prodam skupo.

Vidim da su mnogi vani…u dugom stazu na burzi u 99% slučajeva to je bio dobar znak za one koji su unutri.. iznimka je slom 2008…
Gosin Serislav vani ste vjerojatno jer mislite kako nece jos neko vrijeme biti odbijanca…bas je zanimljivo. Bumo vidli 💪

No pain no Game

Orbico pustio zadužnicu.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/index-doznaje-roglic-krece-u-prisilnu-naplatu-dugova-od-todorica/960123.aspx

I'm just a cook.

New Report

Close