Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Lucijan
Potpisujem. Bit ce odbijanac, da, ali kada? I s kojih razina? Plenki? Moze se slikati. I on i njegovi zapadni patroni. Saka jada.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.




kada gledam cijene dionica na današnji datum 2016 vidim koliko cijene dionica imaju prostora za pad.jedino je KRAS i možda još koja osim Todexa bila viša nego je sada.cijene dionica su digli investicijski fondovi zbog priljeva novca iz štednje i niskih kamata a sada ti isti fondovi prodaju da bi isplatili udjele zbog povlačenja ljudi iz tih fondova.i tako se krug zatvara .fondovi su naplatili svoje naknade i nisu izgubili a obični puk je opet popušio.

od kud ti to da ljudi povlače udjele iz fondova?
[/quote]

Ako ne smanje minus ovog danasnjeg pada i to bude prva vijest na Dnevniku..Novoj..bit ce tek sutra panike i povlacenja 🙁
Sad tek vidimo svi skupa koliki utjecaj ima Agrokor na RH-a..nažalost ali je tako..i tko zna sta nas jos ceka ako se ne nadje neki "spas" ( ne mogu vjerovat da ga je netko usporedjivao kao ZG Holdinag na Zagreb..i bas ga briga ako propadne ).

Pozdrav
[/quote]
ajmo malo argumentirane rasprave. jedini oif koji ja pratim 13,44% keš. brat bratu 10 milja kn. da se ne petljaju u todex sami mogu akumulirati ovaj pad. ovo je situacija ćuti i kupuj. todex izbjegavam naravno od uvijek. loš mu je odnos prema malim dioničarima. meni sasvim dovoljno za izbjegavanje.
Vaš link …[/url]

who dares, wins

https://www.google.hr/url?sa=t&source=web&rct=j&url=http://novilist.hr/Vijesti/Hrvatska/Mirovinski-fondovi-poslali-poruku-Vladi-Imamo-84-milijarde-kuna-a-nemamo-u-sto-ulagati&ved=0ahUKEwil1Ne89vvSAhXBuRQKHcEyCukQFggrMAE&usg=AFQjCNGvU4X0HhwsuwpY6KUnjMuA9Zn9vg&sig2=WdigiZTAdXFcM4ZWhcUzLQ

Serislav Bit ce odbijanac sad kad si izasao…slobodno me se sjeti iducih dana ❤

No pain no Game

da i sutra ponesem masku za ronjenje?
ruski-bankar-todoric-i-uprava-agrokora-su-lazirali-financijske-izvjestaje

Odbijanac ide tamo negdje krajem 2018 godine…..

Roger
Izasao sam ja prije;-). Ne brini. A odbijanac ce biti kad sam rekao da ce biti. Kad se steknu uvjeti. Sve u zivotu je kauzalno.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.


da i sutra ponesem masku za ronjenje?
ruski-bankar-todoric-i-uprava-agrokora-su-lazirali-financijske-izvjestaje

Zamrznule obaveze kompanije? A sto se nebi onda zamrznule i obveze svim hrvatskim građanima 😉 ?


da i sutra ponesem masku za ronjenje?
ruski-bankar-todoric-i-uprava-agrokora-su-lazirali-financijske-izvjestaje

ako je ovo istina, onda je novi zaron lako moguć….držim da bi ujedinjeni dioničari pušioničari i te kako imali osnova za tužbu protiv većinskog dioničara

Ignore: KressoM, delux

ovo je vec 3 krug kuknjave i euforije, znači apsolutno ništa novo. čekam euforiju iz 3 kruga i skupljam… a vi kak ocete.

imamo sve uvjete za bull osim glupog todexa koji ce se rijesiti kad tad vrlo brzo! tako da, kukajte ako zelite i naričite crnjake. uvjeren sam u daljnji rast i samo jednu malo vecu rupu na grafu.

agrokor-stvarne-dimenzije-utjecaja-na-trziste-kapitala[/url]

New Report

Close