Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ma fondovi uvijek imaju keš poziciju za takve slučajeve. misliš da oni odma prodaju čim dvije bakice na placu čuju da je toda u frci pa povuku svoja 33,5 udjela?

who dares, wins

jbti sto su se ciklusi poceli ubrzavati…. ak ne stanemo uskoro s ovim padom k…. je sam korekcija , po mom ukusu više ni nije samo korekcija , prevelikoj količini ljudi se daje mogučnost zarade ovim padom – a znamo da to bas nemre tak ići…. a ove todeksove nema dugo dugo da dosegnu razine od prije mjesec dana one su vec u recesiji debelo – najgore što stradavaju svi okolo i vuče sve u minus – jbga todu boli ona stvar i bahati se, država pere ruke – a kriva je jel mu je to dozvolila, on je svoju milijardicu spremil na sigurno , zaboli njega za lediće jmnice zvjezde i cijene na burzi

pepe7

Ja i taj tip nekoliko milijuna. A gdje su drugi… Kes pozicija im je pet posto, nekad malo vise.
Kaj mislis da bih ti sad tamburao bez veze? Ozbiljno ti govorim. Cekam da grune jos nekoliko % i onda opet in.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.



kada gledam cijene dionica na današnji datum 2016 vidim koliko cijene dionica imaju prostora za pad.jedino je KRAS i možda još koja osim Todexa bila viša nego je sada.cijene dionica su digli investicijski fondovi zbog priljeva novca iz štednje i niskih kamata a sada ti isti fondovi prodaju da bi isplatili udjele zbog povlačenja ljudi iz tih fondova.i tako se krug zatvara .fondovi su naplatili svoje naknade i nisu izgubili a obični puk je opet popušio.

od kud ti to da ljudi povlače udjele iz fondova?
[/quote]

Ako ne smanje minus ovog danasnjeg pada i to bude prva vijest na Dnevniku..Novoj..bit ce tek sutra panike i povlacenja 🙁
Sad tek vidimo svi skupa koliki utjecaj ima Agrokor na RH-a..nažalost ali je tako..i tko zna sta nas jos ceka ako se ne nadje neki “spas” ( ne mogu vjerovat da ga je netko usporedjivao kao ZG Holdinag na Zagreb..i bas ga briga ako propadne ).

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Zato sam rekao jos nekoliko %. Barem. Ovo je hrvatska burza. To ode u ponor u sekundi. Ali bit ce lijep odbijanac…

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

Mozda najbolji ikad. S overshootom.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

Moj osobni dojam je da ko je jamio – jamio i da idemo gore, ali za neke značajnije zaključke ipak treba pričekat cjenovnu potvrdu.

Dajte mi jeftino da vam prodam skupo.

Ljudi, bull market je gotov. Ostaju još mrvice….

Ivane , izdrži !

Rasprodaja prestaje onog trenutka kad panicni rasprodavaci ostanu bez dionica. Tad oni koji imaju dionice prodaju onima koji imaju novce, a nemaju dionice. A to ce biti kad se steknu vanjski uvjeti. Tipa stabilizacija, rjesenje, kad dobre vijesti preguraju los sentiment. Da li je taj trenutak nastupio? Odgovor na to pitanje odredit ce vam smjer trzista.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

serislav@
ha ništa onda navijamo da padne što prije i da svi vi koji ste izašli istovremeno uletitite pa da sa zaletom dobacimo što dalje.
meni odgovara i potpisujem.
prodaja mi nije opcija bez obzira na razmjere pada ali zato dokup je.
znači da i je izgledan moj scenarij ponavljanja prošlog petka (kada se ispadalo iz prekrcanih vlakova a kolodvori su bili kao mravinjaci) ili nešto slično?
🙂

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

Polako s odbijancem kolega !
Plenki se ocito odlucio borit s Rusima cim ovako hitno donosi zakone za spas Tode…Nece da sve ovisi o Sberbanci i njihovim uvjetima a ta borba bi nas mogla skupo kostat…Bolje mu je bilo da je otisao do Putina nego se gubit po Malti…

Pozdrav

svi smo mi Crobex

New Report

Close