Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

kada gledam cijene dionica na današnji datum 2016 vidim koliko cijene dionica imaju prostora za pad.jedino je KRAS i možda još koja osim Todexa bila viša nego je sada.cijene dionica su digli investicijski fondovi zbog priljeva novca iz štednje i niskih kamata a sada ti isti fondovi prodaju da bi isplatili udjele zbog povlačenja ljudi iz tih fondova.i tako se krug zatvara .fondovi su naplatili svoje naknade i nisu izgubili a obični puk je opet popušio.

najgori slucajevi dugorocnih dokupljivaca ..broje naloge ,,tko je kome prebacio xy komada…ti su mi najjaci 🙂 tzv BROJACI NALOGA 🙂

Kolega @PoAskuBidu, mozda su ljudi otisli na marendu ili poslijepodnevni caj. Pa nece cijeli dan buljiti u ekran i lupati po bidu, covjek se lako umori od toga!

Ponavljam, radim u Belju i što novinari pišu je laž. Belje je odlična firma i proizvodi toliko dobrih proizvoda kakve ni Podravka nema.

Možda, možda. 🙂

p.s. jel obranjena kota 2000? Jel osonovan stožer za obranu digniteta…

使用を信頼し、あなた自身の能力の

Vidjet cemo kad se fond menadzeri vrate iz pekare. Mozda budu pametniji nakon jedne piroske sa sirom ili bureka sa mesom!

Ponavljam, radim u Belju i što novinari pišu je laž. Belje je odlična firma i proizvodi toliko dobrih proizvoda kakve ni Podravka nema.

Ajmo crobi sad, drži glavu gore iznad 2000, maši rukama i nogama i – diši;)

Dajte mi jeftino da vam prodam skupo.


Vidjet cemo kad se fond menadzeri vrate iz pekare. Mozda budu pametniji nakon jedne piroske sa sirom ili bureka sa mesom!

Ha,,ha,, u sridu.

[i]volim dividendu više nego hladnu pivu[/i]


Cijeli Crobex u minusu osim ATPL.. Hahaha Ludilo, ako opet naraste BDI bit će ludilo i dalje

da mi je sada vidjeti izraz lica ovih sto nisu shvatili snagu poruka o rastu brodara…

to ti je uvijek tako kad jurisas kontra tehnicke analize.


kada gledam cijene dionica na današnji datum 2016 vidim koliko cijene dionica imaju prostora za pad.jedino je KRAS i možda još koja osim Todexa bila viša nego je sada.cijene dionica su digli investicijski fondovi zbog priljeva novca iz štednje i niskih kamata a sada ti isti fondovi prodaju da bi isplatili udjele zbog povlačenja ljudi iz tih fondova.i tako se krug zatvara .fondovi su naplatili svoje naknade i nisu izgubili a obični puk je opet popušio.

od kud ti to da ljudi povlače udjele iz fondova?

who dares, wins

nakon 5 dan prođe mi nalog. imam još jedan na dionici koju nikad nisam posjedovao, a pala je bez ikakve osnove.

who dares, wins

Itekako povlace. Ja istresao grdo, a znam tko je jos grdije. Bez je.e.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

New Report

Close