Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Cijeli Crobex u minusu osim ATPL.. Hahaha Ludilo, ako opet naraste BDI bit će ludilo i dalje

neovisno o uzrocima današnjeg pada crobexa, nakon ovakvog žestokog pada sutra jednostavno mora biti odbijanac crobexa i bar +2%

Ignore: KressoM, delux


-3,51%
ovo je tragikomično….

za sada samo tragično, a biti će nam komično, kada se vratimo opet iznad 2300, jednom, nekada, možda, ako,

Čim se Todorić makne iz Agrokora, sve ce se stabilizirati. Njegovo odugovlačenje ovo prouzrokuje.

[i]volim dividendu više nego hladnu pivu[/i]

CROBEX 1.991,42 -4,13%

kako vam se cini ?


radi kako najbolje znas . ja sam pokratio vecinu na vrijeme dok ste bili svi u deliriju kupovine 🙂
sad malo razgledavam izloge 70 % cash 🙂
[/quote]di je onaj dugorcni dokupljivac koji mi se smijao ?

-4,29%

istovremeno njemački DAX je na rekordnoj razini, slično i ostali svjetski indexi…

Ignore: KressoM, delux

Ništa, vraćamo se prema 1700…


Ništa, vraćamo se prema 1700…

jedino da agrokor bankrotira skupa sa svim firmama kojih je vlasnik…a to se neće dogoditi, tako da…sutra ide jači odbijanac

Ignore: KressoM, delux

Mislio sam na taj začarani krug 1700-2300 koji traje već godinama.


Mislio sam na taj začarani krug 1700-2300 koji traje već godinama.
upravo to je igra vec 5-6 god,ali dugorocni to ne prihvacaju ,:-) jer neznaju ,tj ne kuze oni broje pe.pb.roi ,roe i ostale gluposti

vratim se iz šetnje i crobex<2000?
vidim puno preintenzivnih emocija,to market često kažnjava za doručak.
baš me zanima uskoro što će biti.
dokupljujem i mjerkam gdje je najbolje a izbor kao na božić?
još jedan dan za anale
ako ne griješim a...
pozdrav sa zse-a čika todi ma gdje bio...
"potrubi za režisera"

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

New Report

Close