Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

-3,14%
pa gdje je kraj ovome?!?

Ignore: KressoM, delux


-3,14%
pa gdje je kraj ovome?!?

samo na jednom mjestu se može dobiti taj odgovor
problem je što taj drži da je dovoljno da se uprizori i da je slika bez tona za niži stalež,”kmetove” više nego dovoljno.
ostaje da uživamo u slici.
pravi kult božanstva,nedodirljivog naravno a kako drugačije?

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

-3,51%
ovo je tragikomično….

Ignore: KressoM, delux


-3,14%
pa gdje je kraj ovome?!?

Preko broja PI (3,14)

ovo je odlično, kod nekih dionica jaka prilika za prvokup ili dokup po akcijskim K-plus cijenama; brodari, građevinci, ADPL, turisti, itd…
Uvijek bi volio popiti kavu sa paničarima koji prosipaju dionice budzašto, a sve neki dugoročni investitori, čisto da im uđem u glavu i vidim kako razmišljaju… i tako potone i ono što nema veze sa Agrokorom i unutarnjim tržištem…

Minus 3,5%, zbog čega, ništa mi nije jasno, cijeli svijet u značajnom zelenom, jeli ovo neki specijalni rat ?

sad ili odbijanac ili kapitulacija 😀

koliko su on OMF priznali Gazdi cijenu za Ledo u dokapu, čini mi se 8500, dok je na burzi bila 4500, sada će opet dotjerati do toliko, što se sad ne podmetnete na 8500 i otkupite sve pvmnl

i što je najgore moj kupovni nalog nikako da se ralizira. ili stojim prenisko ili je dionica dobra.

who dares, wins


Bože pomozi.
Da zbog jednog čovjeka i jednog EGA cijela burza ovako roni.
Povukao cijelu burzu, mirovine i sva druga vrijednost izgubile preko 10% jer EGOist nije htio napraviti IPO nego pajdo hoće kredita. Daj radije kredit nego li da podjeliš udio u vlasništvu.
Na kraju će izgubiti sve, Sve će mu uzeti vjerovnici.
Tomu se i nadam, tomu se i veselim.

ako on nije to zaslužio tko je ??
kako bi kolega serislav@ rekao
“to će biti novi dan nezavisnosti”
dodajem za nas “kmetove”

ovaj pad cijelog marketa držim ipak iracionalnim i emotivnim pretjerivanjem koje će izgledno imati svoju cijenu.
“režiser” je odlučio da će tako biti ali ovo je zaplet a u raspletu očekujem bitno više optimizma sa svih strana
živi bili…

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

-3,62%
ludilo se nastavlja

Ignore: KressoM, delux

Odrađen pad do 2000, sad je ključno ostat glavom iznad 2000.

Dajte mi jeftino da vam prodam skupo.

New Report

Close