Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

BLJE, dobio malu potporu na kupnji,300,00.[smiley2]


Izgleda da su fondovi malo podmetnuli leđa nekako se tržiste oporavlja ili je to samo moja želja???[smiley11]

Izgleda da seu se fondovi probudili zaista: evo podrski koliko vidim na ADPL, ADRS, ATPL, BLJE, KOEI, PTKM, DDJH itd. Vidjet cemo sto ce biti

Na Belju još nisu fondovi stupili na snagu, za sada još ovi iz top 10 usješno hvataju bjegunce [smiley2]

John Galsworthy: Ako ne razmišljaš o budućnosti, ne možeš je ni imati.


mravak: ” Izgleda da su fondovi malo podmetnuli leđa nekako se tržiste oporavlja ili je to samo moja želja???[smiley11] ” Izgleda da seu se fondovi probudili zaista: evo podrski koliko vidim na ADPL, ADRS, ATPL, BLJE, KOEI, PTKM, DDJH itd. Vidjet cemo sto ce biti

Izglada da to neće biti dovoljno , crobex još debelo tone -1,36%[smiley10]

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.

Pa dobro dokada če padati sve dionice.

KUPUJMO I PROIZVODIMO HRVATSKO

Ma prodavatelji na većini dionica su živi smijeh.

Deja Vu od od vremena kad su nam prolongirani pregovori sa EU od prije 2 god.
Bila je potpuno ista situacija, ekipica koja kupi dionicu “x” za 20.000kn pa očekuje unutar 10 dana napraviti 15-20%, pa ako se to ne desi, tj. dionica im padne za 5-10% ajmo van. Presmiješno. Od takvih veliki i žive, kao i od kladioničara za 5kn :)))

Ljudi dizali lovu za Magmu, a ovdje jeftine rasprodaje kao u priči… Sve čovjek ne zna gdje da gleda

Hell is Empty and all the Devils are Here

Probijeno zadnje dno na crobexu od 4750 bodova nemojte se zaletavati sa kupnjom trebamo prvo vidjeti gdje je novo dno

SAM PROTIV SVIH


Pa dobro dokada če padati sve dionice.

Do sutra posljepodene ,ali nemoj me drzati za rijec [smiley2]

najvrednije stvari u životu su besplatne

kupnja 100 kom po 5150,00.

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

Promet se danas popravio

SAM PROTIV SVIH


pupovac: ” Pa dobro dokada če padati sve dionice. ” Do sutra posljepodene ,ali nemoj me drzati za rijec [smiley2]

ma jok, do danas u 16.ooo
onda sutra opet od 10.00[smiley1][smiley1]

New Report

Close