Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Pozitivna blokada na Ingri:-).
Radije bih da je na DLKV. To bi značilo da investicijska zajednica nije skroz otišla na kvasinu.

Jesam rekao da će prvo na INGR!!!!

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

+2,1%! crobex je lijepo potegao danas

Ignore: KressoM, delux

ovo je kao i današnji dan

7-dmo dnevni pad nadoknadimo u jednom danu i to dopodne

disu oni drukeri što su se raspisali o katastrofi na zse

oporavk je dugotrajan evo procjena rasta povećana na 3,3 kud bolje


+2,1%! crobex je lijepo potegao danas

i od lijepog ima lijepše.
a to je isti taj rast na volumenu od 5 mil kn pa je i izglednost budućeg scenarija predvidljivija.
ako ne griješim za dodatne količine trebat će posegnuti dublje u đep?
ako ne danas tada sljedećih dana,tjedana…
za strpljive nije nikad bio bed koji dan,tjedan + ili –
sve je ok dok se riznice pune,iako ima i važnijih stvari u životu:-)
+ svakim danom dionice prelaze u čvršće ruke,spor je to proces ali će i to
strpljivi naplatiti jednog dana,nadamo se …:-)

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

lijep + ali ocekivao sam veci promet, 12M odlazlazi na 2 transakcije (hupz i adpl). znaci ostali samo 6M

Pola sam u kesu pola u dionicama, da odmah objasnim, no medutim mislim da je ovo samo testiranje i da idemo dole tek kad crobex zavrsi iznad 2145 bodova nastavljamo sa rastom za sada hm. moje razmisljanje

ne mari za male stvari i ostat ce male


Pola sam u kesu pola u dionicama, da odmah objasnim, no medutim mislim da je ovo samo testiranje i da idemo dole tek kad crobex zavrsi iznad 2145 bodova nastavljamo sa rastom za sada hm. moje razmisljanje

tako nekako i ja razmišljam jer problemi agrokora i dalje ostaju neriješeni…naime, dobili su neke hitne kredite da vrate likvidnost u sustav, ali to je samo dodatno povećalo zaduženost kompanije. tako da je ovaj rast danas više tehnički odbijanac nakon par dana jakog uzastopnog padanja nego znak rješenja nagomilanih problema agrokora i znak pravog oporavka burze…

Ignore: KressoM, delux



Pola sam u kesu pola u dionicama, da odmah objasnim, no medutim mislim da je ovo samo testiranje i da idemo dole tek kad crobex zavrsi iznad 2145 bodova nastavljamo sa rastom za sada hm. moje razmisljanje

tako nekako i ja razmišljam jer problemi agrokora i dalje ostaju neriješeni…naime, dobili su neke hitne kredite da vrate likvidnost u sustav, ali to je samo dodatno povećalo zaduženost kompanije. tako da je ovaj rast danas više tehnički odbijanac nakon par dana jakog uzastopnog padanja nego znak rješenja nagomilanih problema agrokora i znak pravog oporavka burze…
[/quote]
Da, nije ovo oporavak, samo tehnički odbijanac…
Vi čekajte pravi oporavak…

ex. maratonac (05.10.2007.)... :-)))

za jedan petak dosta i previše. hvala lijepo.

who dares, wins


za jedan petak dosta i previše. hvala lijepo.

To su fondovi napravili da nam baš ne pokvare vikend, nego da ga malko poprave s obzirom na događanja u zadnjih tjedan dana..:-)))

ex. maratonac (05.10.2007.)... :-)))

tak je, vi čekajte da se agrokor oporavi za jedno 2-3 godine pa onda udjite u dionice. a do tad ce sigurno crobi kruzat oko 2000. lol


Sad kad odbije ugore brale…kao dobrim starim vremenima

Bravo roger, bravo ❤ TA zna posluzit, nemojte mislit da ce sad samo gore, ali stvara se baza za daljnji rast, hladimo se fino…a onda up up

No pain no Game

New Report

Close