Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

krivo gledam ili panika na željezničkom kolodvoru?
🙂

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

Gledam kako se na nekim dionicama lupa po bidu i jednostavno ne vjerujem… Opet će biti plakanja….

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

Da, po RIVP. Nema veze…

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

Welcome to GREEN FRIDAY !


Ma ne uzbuđujte se zbog toga, naši vrli politikanti nemaju potrebna znanja o tržištu kapitala i zato lupetaju bedastoće. Dokaz su vam njihove imovinske kartice. Tek poneki ima i nekakve dijooonice a čak je i upitan razlog te način na koji su stečene. Zato, računajte na to da od njih neće biti nikakve pomoći.

ima ministar financija. to nam je navažnije. ovi ideolozi, demagozi, poltroni i uhljebi su kratkoročno na sceni.

who dares, wins

hebeš takav pad kad nisam spržio svu ovogodišnju zaradu. a kako tek ovaj dokup lansira…ajmeeee.

who dares, wins

Da nema Burze, gdje bi se mi zabavljali ?
Ovo je bolje od ringišpila.

Meni pukao lanac na ringišpilu pa ispadoh iz korpe. 🙁

danas bi mnogi povraćali ono što su dali ovih dana, ali ne stignu , do 10.15 +1,22%

kako smo i najavljivali,barem neki od nas.
puno iskrcanih i totalno zakrčenje na kolodvoru a dodadtnu gužvu stvaraju i oni koji se nisu niti iskrcali da pokupe ponuđene atraktivne gratis vožnje vlakom.
sve u svemu opći krkljanac na kolodvoru a pošto nisam čovjek od gužve odoh van na zrak.
što sam mislio to sam ukrcao.
posebno želim podvući ono što sam prognozirao a to je veliki rast na malom volumenu što je karakteristika bull marketa
još posebnije želim izvući je da obratite pažnju na to koji je sektor uvjerljivo najveći bik predvodnik!

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...


kako smo i najavljivali,barem neki od nas.
puno iskrcanih i totalno zakrčenje na kolodvoru a dodadtnu gužvu stvaraju i oni koji se nisu niti iskrcali da pokupe ponuđene atraktivne gratis vožnje vlakom.
sve u svemu opći krkljanac na kolodvoru a pošto nisam čovjek od gužve odoh van na zrak.
što sam mislio to sam ukrcao.
posebno želim podvući ono što sam prognozirao a to je veliki rast na malom volumenu što je karakteristika bull marketa
još posebnije želim izvući je da obratite pažnju na to koji je sektor uvjerljivo najveći bik predvodnik!


mogli bi i oni što su davali Dalekovod po 22-21,5 malo danas na zrak, godilo bi im

Crobex +2%

使用を信頼し、あなた自身の能力の

New Report

Close