Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

U zadnjih 9 trgovinskih dana, samo je jedan dan Crobex bio u blagom plusu, sve ostalo minus, čak i debeli minus. Padamo već skoro dva tjedna…Pa dosta je više…

ex. maratonac (05.10.2007.)... :-)))

Ovu sliku neka pokazu vladi i na vijestima pa da vide sta Agrokor znaci za RH ..i dali nas treba bit briga ili ne bez obzira sta je to 100% privatna tvrtka…

http://www.poslovni.hr/stock/investicijski-fondovi/

Pozdrav

svi smo mi Crobex


Ovu sliku neka pokazu vladi i na vijestima pa da vide sta Agrokor znaci za RH ..i dali nas treba bit briga ili ne bez obzira sta je to 100% privatna tvrtka…

http://www.poslovni.hr/stock/investicijski-fondovi/

Pozdrav


ne znam da li vlada ima nešto s tim. ovaj pad i jesu izveli investicijski i ini fondovi. neki radi špekulativne zarade, a neki iz standardnog ne znanja ili korupcijske šeme. iz njihovih prinosa se može vidjeti da su krajnje amaterski vođeni. kod osoba koje su povezane s njima računi izgledaju puno bolje. da li možete vjerovati da u državi gdje se lapa ama baš sve, od wc papira do vojnih aviona ili kompletnih tvornica ama baš nikad nije provedena ni jedna ozbiljna istraga koja bi se odnosila na tržište kapitala?! tu su valjda kao svi pošteni.

who dares, wins

Kolega fondovi..razna brokerska drustva..”zlatni decki” i ini “strucnjaci” su iste stvari radili i s druge strane atlantika ..mozda i u eu ali su izabrani ” organi vlasti” znali kako reagirat…Ovdje je najajaca izjava ” nismo napravili nista da bi utjecali na trziste “… Oni nisu odgojeni da ih bude briga za trziste..nemaju to u genima..da se cijela burza srusi..zatvori..da cobex dodje na 500 bodova..i dalje bi razni zorani..boze..andreji..i sl to prepisivali spekulantima i financijskom inzenjeringu..to nije pravi posao..to su baloni..itd..
Nije li g. Rohatinski trenutno u Agrokoru..?..Volio bi cut njegov stav na ovu situaciju. Sjecam ga se kao guvernera kad je zse nazvao balonom !!..Pa da to izjavi min fin njemacke ili pred feda u usa..izgubio bi drzavljanstvo zemlje a ne posao ili slicno…
U svakom slucaju vlada se morala aktivnije ukjucit… Recimo povezat Todorica i dobavljace na zajednicki razgovor…trazit od Tode sve podatke…itd..ali problem je sto nema tko..nema tko ni dat prijedlog kako st anapravit…kako spasit ista.. Kad kazu “ucinit cemo sve”..”pratimo situaciju”…znaci da nece napravit nista..da ne znaju nista drugo nego pratit situaciju…Kamo srece da me razuvjere

Pozdrav

svi smo mi Crobex


Meni djeluje kao da smo testiranje 2000 bodova ostavili za neku zlu netrebalo lošu vijest. Pali smo danas ispod 2050 bodova u jednom trenutku i tu je kupnja ojačala jer je malo niže jak otpor i zato imamo ovaj 0,50% odbijanac koji se može i ne mora nastaviti.

Ja bih rekao lagani odbijanac do 2100, a onda testiranje 2000…

Dajte mi jeftino da vam prodam skupo.

a kad je zoki u osobi premijera rekao da su na burzi sve sami špekulanti. ili kockari. nešto u tom smislu. kad ti likovi imaju takvo mišljenje o burzi onda moš misliti šta ostatak stanovništva misli o tome.

who dares, wins

Ma ne uzbuđujte se zbog toga, naši vrli politikanti nemaju potrebna znanja o tržištu kapitala i zato lupetaju bedastoće. Dokaz su vam njihove imovinske kartice. Tek poneki ima i nekakve dijooonice a čak je i upitan razlog te način na koji su stečene. Zato, računajte na to da od njih neće biti nikakve pomoći.

SERO VENIENTIBUS OSSA[color=black][/color]

https://www.investing.com/rates-bonds/croatia-government-bonds

Ovoga sam se bojao. I zato nisam prebacivao u obveznički nego direkt vam s kešom. Rast prinosa… I dalje su bitno manji nego prije 1 g, ali da li je to preokret trenda? Nadam se da ne, ili da je vrlo kratkotrajno.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

pune se bidovi, miriši mi na pozitivu…

kakvo neizvjesno otvaranje, nitko ne zna na koju ce stranu okrenit danas, nista se ne trguje prsti na okidacu 😀


. Padamo već skoro dva tjedna…Pa dosta je više…
drugim rijecima..potrosio sam sav cash 🙂

Pozitivna blokada na Ingri:-).
Radije bih da je na DLKV. To bi značilo da investicijska zajednica nije skroz otišla na kvasinu.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

New Report

Close