Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Možda su banke zaključile da bi daljnji odljev štednje s računa građana ugrozio njihov core business pa preko fondova siju paniku na burzi. Naravno da im je Agrokor došao "ko as na desetku" jer se to zgodno zakamufliralo.
preko 200 miljardi stednje je na bankama…zahtjevi za isplatama samo 30% toga u jednom tjednu …krah banaka u hr.to je valjda jasno

al se danas skuplja po bidu… fali mi gotovine, k’o todi…

To je to? Nema vise kamikaza koji sipaju po kupnji?

Mislim da će dugoročno ova priča biti jako dobro za sve nas. Raspetljavanje Agrokora će napokon ne državnom zaslugom se povećati likvidnost. Preslagivanje je super stvar po meni.


To je to? Nema vise kamikaza koji sipaju po kupnji?
mislim da su se i oni već malo iscrpili



To je to? Nema vise kamikaza koji sipaju po kupnji?
mislim da su se i oni već malo iscrpili
[/quote]
vjerojatno ima i u tome istine ali nekako me to vaše “iscrpili” nasmijalo.
bez ikakve loše namjere,jednostavno simpatično.
iako imam još casha u očekivanju prevladavajućeg negativnog sentimenta nisam ga ispucao pa mi to i nebi baš potpuno odgovaralo ali ako ste u pravu i trend se okreće imat ću problem u disciplini:
uskakanje u vlak slobodnim stilom
a mogla bi i konkurencija biti žestoka.
u tom slučaju neka spretniji,odvažniji bolje uskoče
ništa ne prejudiciram,meni uostalom odgovaraju oba scenarija.
svakome bi preporučio da razmotri da si stvari postavi na win-win u životu.
jednostvno je bolje za zdravlje a za veću vrednotu neznam što ne znači da
možda i ne griješim,nebi bilo…

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

Hocemo li opet probiti 2000? Ovaj puta s krive strane… 😀

bilo bi dobro da probijemo 2000 s krive strane da svi shvate kakva je ovo glupost na burzi…

Meni djeluje kao da smo testiranje 2000 bodova ostavili za neku zlu netrebalo lošu vijest. Pali smo danas ispod 2050 bodova u jednom trenutku i tu je kupnja ojačala jer je malo niže jak otpor i zato imamo ovaj 0,50% odbijanac koji se može i ne mora nastaviti.

使用を信頼し、あなた自身の能力の


Meni djeluje kao da smo testiranje 2000 bodova ostavili za neku zlu netrebalo lošu vijest. Pali smo danas ispod 2050 bodova u jednom trenutku i tu je kupnja ojačala jer je malo niže jak otpor i zato imamo ovaj 0,50% odbijanac koji se može i ne mora nastaviti.

slažem se +
toliko je energije upucano u štopanje da se ne pređe kota 2000 da bi daljnje spuštanje bilo “bacanje” dionica koje su teškom mukom kupljenje.
OK,sada imamo novi moment todexa ali bilo je i drugim pozitivnih momenata.
po meni reakcija pretjerana(full emotional) s obzirom da nije potvrđen negativan scenarij već je samo jedan od mogućih scenarija.
po meni i manje izgledan
živi bili…

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

sunce granulo malo prekasno danas na našu livadu.
još sat vremena trgovanja i…
kao da mi se pričinilo da već vidim naznake panike da se ne propusti vlak u potencijalnom okretanju?
svima se nama svašta pričinjava ponekad a
kažu stari ljudi da je jutro pametnije od večeri.
sutra je novi dan i mogao bi biti interesantniji od ovg današnjeg koji je bio sve samo ne neinteresantan.
sutra već rano ujutro treba,bilo bi,mudro, poželjno imati gotovu strategiju,plan djelovanja,akcijski plan,vozni red vlakova sa skicom perona pri ruci…
ako ne griješim a….

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

Meni jedino nije jasno da nisu eksplodirale dionice koje nemaju veze s unutarnjim trzistem…kao sigurna luka dok se todex ne rijesi; brodari, vlen, turisti, adpl, ernt itd…
To mi govori da je pad špekulativan i pretjeran, i da se lova čuva za ponovni ulaz na nižim cijenama i da će porast biti isto tako pretjeran i špekulativan čim se nađe neka vijest za ‘okidač’.

New Report

Close