Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Jel danas zadnji dan za prodat dionice ako se zeli do ponedjeljka imat cash? Ili je to bilo jucer?

…..brokeri u centar banci isplačuju ti lovu na tekući račun drugi dan, ako im pošalješ email do 12 sati…[smiley2]

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

na ATPL opet pretovat na 1700. ali sad se kupnja spustila. izgleda da i to ide dolje.

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch


na ATPL opet pretovat na 1700. ali sad se kupnja spustila. izgleda da i to ide dolje.

Svugdje se spustila kupnja, manje vise. Interesantno je to trziste.

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

Tržište polako KLIZI u period ljetne ‘hibernacije’…

Artificial Intelligence stands no chance against Natural Stupidity.

Mislim da je ovo odlično vrijeme za dokupljivanje i popunjavanje portfelja dobrim dionicama. Osobno sam digao kredit za dokup. Naravno kupovati ću ciljano i disciplinirano svaki dan po nešto.

Danas je srijeda, posljedni dan ako se nešto želi prodati i od te količine kupiti MAGMU.
T + 3 (radna dana). Koliko se sjećam to je moguće do ponedjeljka.

Šteta, nema uvaženog kolege Plija, da ohrabri kupnju na ADplastiku, hahahahaha. Pli je svoje utrapio vama i ko fol otišao na more.
Ali ne bojte se!!!!!!
Vratiti će se on!!!!!
[smiley1]

Definitivno….. poslije Znanca ………….naš najjači navlakač.

Zoran Milanović: " [u]......to nisam pročitao, ne znam ništa o tome a najbolje mi je kad čujem da o tome treba odlučiti struka, ma kakva struka, mislim .........[/u]"

Izgleda da su fondovi malo podmetnuli leđa nekako se tržiste oporavlja ili je to samo moja želja???[smiley11]

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.


Izgleda da su fondovi malo podmetnuli leđa nekako se tržiste oporavlja ili je to samo moja želja???[smiley11]

Jesu. Evo na BLJE dramatican rast od 3,02% ucinjen sa 6 dionica (slovima: ŠEST DIONICA). Bas me zanima koji je to od fondova odrijesio kesu [smiley1]


mravak: ” Izgleda da su fondovi malo podmetnuli leđa nekako se tržiste oporavlja ili je to samo moja želja???[smiley11] ” Jesu. Evo na BLJE dramatican rast od 3,02% ucinjen sa 6 dionica (slovima: ŠEST DIONICA). Bas me zanima koji je to od fondova odrijesio kesu [smiley1]

Kolega leđa se ne podmeću pod nekog ko leti!!!!!!!

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.

Stvarno rasprodaja. Toliko dobrih dionica ide dole da jednostavno čovjek nema pojma što kupiti. U tom slučaju mislim da ću još malo pričekati. [smiley2]

HUPZ,neko se istresao,110 kom po 2200,00. [smiley7]

New Report

Close