Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Wall street – korekcija – pa 64 dana su u plusu bili brate mili,dokle više !

Kod nas – lagana panika. Odlično za zaraditi. Ne znam kad da uletim, mislim da ću pomalo krenuti rebalansirati.



Gledam sad cijene i osjecam se kao dijete u slasticarnici. Svega bi, a nemam novaca 😀

Potpisujem…
[/quote]
U kešu 96% i ne zanima me. Da li vi shvaćate koje su ovdje opasnosti. Ovo se mora hitno riješiti, svaki dan odgađanja biti će obojen u crveno. Jedini moj pogrešan korak u ovome bio je kupovina jmnc na 135000 ali i to je riješeno. Promatranje do daljnjeg i uopće mi ne djeluje privlačno.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

zasto se cudite padu?

pa wekkly crobex je pokazao korekciju u rastucem trendu.

dodatno, najveca HR firma nema zive kune u blagajni.
moralo je dole.

Ne čudim se padu, anticipirao sam ga, imaš na temi što smo tržili da sam 95% u kešu od 15.03. U međuvremenu se malo poigrao JMNC i tu malo popušio ali kakav je armagedon posljednjih tjedan dana to je ništa.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

napokon se otpor javlja na ledu..

He,he

Otpor na ledu na 7000, a nedavno je bio otpor na 11000.

Hoće li uskoro opet biti otpor na 11000 kad prođe panika?

Pozdrav

Crobex u par dana padne 10 %..tržišna vrijednost vecine firmi na zse se srusi a dotični daje ovakvu izjavu !!
Točno ..niste napravili ni jedan potez koji bi otežao situaciju ili tržište napravilo turbulentnim..ali niste učinili ni ništa da ga stabilizirate..umirite !!
Opet ista prica sa svakom vladom u RH-a…Nikako da shvate da o zse ovise mirovine..stabilnost tvrtrki itd..Da je u D..ili USA ovakva frka..predsjednici država..vlade..ministri bi cijelu nco zasjedali i nakon toga krenuli s sprovođenjem odluka…ali našima je dovoljan alibi..”Mi nismo ništa krivi pa ne moramo ništa ni radit ” !!

“Na pitanje što će plan za spašavanje Agrokora značiti za stabilnost i sigurnost hrvatskog gospodarstva, predsjednik Vlade Plenković rekao je da se Vlada, svi ministri, naročito parlamentarna većina, oko cijele ove situacije vezane za poslovanje Agrokora, ponašaju maksimalno odgovorno.

,,Nitko od nas nije napravio niti jedan potez, niti jednu izjavu nije dao koja bi na bilo koji način otežala situaciju ili učinila vrlo tankoćutna financijska tržišta još turbulentnijim”, ocijenio je predsjednik Vlade.

Napomenuo je kako je važno da poslovanje Agrokora osigura određenu likvidnost, da se napravi kvalitetan plan restrukturiranja i održivo poslovanje koncerna koji zapošljava 60 tisuća ljudi. „Razgovaramo i s vjerovnicima, dio smo toga procesa i sve što radimo, radimo odgovorno, zakonito i vodeći računa o činjenici da je riječ o kompaniji koja je praktički u 100-postotnom privatnom vlasništvu“, zaključio je predsjednik Vlade Plenković.”

https://vlada.gov.hr/vijesti/vlada-i-parl-vecina-odgovorno-postupaju-oko-agrokora-prioritet-je-osigurati-likvidnost-i-odrzivo-poslovanje-kompanije/20340

Pozdrav

svi smo mi Crobex


Crobex u par dana padne 10 %..tržišna vrijednost vecine firmi na zse se srusi a dotični daje ovakvu izjavu !!
Točno ..niste napravili ni jedan potez koji bi otežao situaciju ili tržište napravilo turbulentnim..ali niste učinili ni ništa da ga stabilizirate..umirite !!
Opet ista prica sa svakom vladom u RH-a…Nikako da shvate da o zse ovise mirovine..stabilnost tvrtrki itd..Da je u D..ili USA ovakva frka..predsjednici država..vlade..ministri bi cijelu nco zasjedali i nakon toga krenuli s sprovođenjem odluka…ali našima je dovoljan alibi.."Mi nismo ništa krivi pa ne moramo ništa ni radit " !!

"Na pitanje što će plan za spašavanje Agrokora značiti za stabilnost i sigurnost hrvatskog gospodarstva, predsjednik Vlade Plenković rekao je da se Vlada, svi ministri, naročito parlamentarna većina, oko cijele ove situacije vezane za poslovanje Agrokora, ponašaju maksimalno odgovorno.

,,Nitko od nas nije napravio niti jedan potez, niti jednu izjavu nije dao koja bi na bilo koji način otežala situaciju ili učinila vrlo tankoćutna financijska tržišta još turbulentnijim'', ocijenio je predsjednik Vlade.

Napomenuo je kako je važno da poslovanje Agrokora osigura određenu likvidnost, da se napravi kvalitetan plan restrukturiranja i održivo poslovanje koncerna koji zapošljava 60 tisuća ljudi. „Razgovaramo i s vjerovnicima, dio smo toga procesa i sve što radimo, radimo odgovorno, zakonito i vodeći računa o činjenici da je riječ o kompaniji koja je praktički u 100-postotnom privatnom vlasništvu“, zaključio je predsjednik Vlade Plenković."

https://vlada.gov.hr/vijesti/vlada-i-parl-vecina-odgovorno-postupaju-oko-agrokora-prioritet-je-osigurati-likvidnost-i-odrzivo-poslovanje-kompanije/20340

Pozdrav

Jučer sam ba temi Agrokora istu stvar rekao, Plenki je broj jedan postao krivac zbog ove trakavice, ministri su mu truba, uopće ne razumiju dubinu situacije.
Mislim da oni nemaju pojma odakle se proračun puni, kako se mirovine isplaćuju, kako htjeli mi ili ne sve naslonjeno na Agrokor u nekom obliku. “Too big to fail”

[i]volim dividendu više nego hladnu pivu[/i]

Na najportfelju 100 ljudi u minusu,
koliko ih je tek irl
di ste optimisti? Kako preljevanje štednje?
nemože se na burzi izgubit?
jeste pokušali kapitalizirat ogromne zarade na šupljim bidovima?
ne kužim što se uopće svađam s burek navlakaćima…

slijedi nam precesija

radi kako najbolje znas . ja sam pokratio vecinu na vrijeme dok ste bili svi u deliriju kupovine 🙂
sad malo razgledavam izloge 70 % cash 🙂


Na najportfelju 100 ljudi u minusu,
koliko ih je tek irl
di ste optimisti? Kako preljevanje štednje?
nemože se na burzi izgubit?
jeste pokušali kapitalizirat ogromne zarade na šupljim bidovima?
ne kužim što se uopće svađam s burek navlakaćima…

Sad su trenutno u minusu , a za koji mjesec će biti opet u plusu . Ne možete gledati portfelj na temelju mjesec dana pada ili rasta . Čudim vam se da ovako razmišljate a sudionik ste na forumu i pretpostavljam na burzi !

@zm1
a niste se čudili optimistima prije dva mjeseca na njihovom navijanju? Jer citiram:
“Ne možete gledati portfelj na temelju mjesec dana pada ili rasta”

slijedi nam precesija

New Report

Close