Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ja to zovem dobrom prilikom za dokup na 3 moje miljenice koje nemaju apsolutno nikakve veze sa todexom. još da pogodim lokalno dno nigdje kraja mojoj sreći.

who dares, wins

Zar nije pad došao u savršenopm trenutku? Naime svi gospodraski pokazatelji su u rastu kao i bilance tvrtki izlistanih na burzi a cijene samih dionica u padu. Zar to nije ono što mi dioničari želimo? Kupiti nešto što je kvalitetno a jeftino?

ovo je zadnje sto zelimo. ako se ovo ne rijesi na kvalitetan nacin, gledat cemo neke druge pokazatelje…..

ima i gorih od todorića pa nikom ništa
Vaš link …[/url]

who dares, wins


Zar nije pad došao u savršenopm trenutku? Naime svi gospodraski pokazatelji su u rastu kao i bilance
vecina tako percipira,a znamo da je vecina u krivu 🙂

Autoceste su neophodne, no, ako iz istih nije moguće servisirati obveze onda imamo problem.

Ista stvar je i kod Agrokora.

Nije problem biti uspješan ako imaš novaca.

Pitanje je iz kojih izvora dolazi taj novac i ima li se sredstava za vraćanje istih.

kad se u ovoj državi još nije čulo za pojam organskog rasta. na kredit i moja pokojna baba zna samo je pitanje do kad.

who dares, wins

lijepu je kašu gazda toda zakuhao na ZSE, tone sve redom!

Ignore: KressoM, delux

Evo moj komentar od 11.03. kad je Crobex bio na 2225 bodova. U postovima prije slavilo se popravljanje rejtinga i davale prognoze o Crobexu na 2800 i 3000 bodova.


Rast na burzi dogodio se iz istog razloga zbog kojih nam sad rejting agencije dižu rejting. Zadnjih godinu dana Crobex je s dividendama porastao 41%! Rekao bi da je najveći dio pozitivnih vijesti, ako ne i sve, već u trenutnim cijenama dionica. Kad pogledam komentare samo na ovoj temi, gotovo svi su pozitivni i optimistični. Koliko postojeći mali ulagači imaju sredstava koja nisu investirana, spremna za kupovinu i dizanje cijena? Pogledaj svoj portfelj, koliki postotak je u novcu spreman za nove kupnje? Nagađam, ali rekao bi vrlo mali…

Tržištu sad treba malo vremena da se nakupi svježeg novca te nastavak serije pozitivnih vijesti i financijskih rezultata. Vidim da to nije popularno gledište, ali mislim da je najizgledniji scenarij stagnacija ili manja korekcija pa tek onda nastavak rasta.

Nakon korekcije od 5% vidim da se atmosfera promijenila te da ima više negativnosti. Kod ulaganja ima krivulja raspoloženja koja prati sve veći pad dionica i s vrha u fazama ide otprilike ovako:
*euforija
*nervoza
*nevjerica
*strah
*panika
*kapitulacija

Sudeći po komentarima na forumu, rekao bi da smo negdje pri sredini.

[i]"Reality is a cloud of possibilities, not a point."[/i]

ovo je jedna od onih situacija kada sam sretan jer držim gotovo uvijek min. 10% cash poziciju.
još kako kaže kolega verdi@ da je pogoditi lkalno dno i biti će razloga za zadovoljstvo.
svi mi imamo neke svoje favorite na kojima se potencijalni bonusi na bonuse a odvažnih ima vrlo malo.
svakome po vl izboru…
situacija će se bitno izglednije primiriti,razriješiti a tada sljede slatke muke
ako ne griješim a nebi bilo…

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

kolega @migra ja nisam bio pristao na onu ponudu za himr jer sam htio hljeba preko pogače i onda je na jednom nestalo bid pa me skoro infakt strefio. srećom pa se je stvar uskoro normalizirala i malo pomalo izašao sam od tamo kompletan. od kad sam ja prestao prodavati tamo više skoro pa da i nema prometa. u zadnje vrijeme mi je taj keš bio pri ruci. još malo pa mi je skroz novi portfelj.

who dares, wins

Gledam sad cijene i osjecam se kao dijete u slasticarnici. Svega bi, a nemam novaca 😀

New Report

Close