Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

da da, zaboravio sam na premijeru vdkt u crobexu.
povuc ce crobex nisko, eto kolika je realnost prikaza crobexa.


Sve jasno. Nemam Vdkt, a za indekse mi je uvijek drago kad rastu. Nego, Vdkt sutra ima premijeru, a vec prvi dan bi svojim padom sam mogao poslati Crobex u minus. Totalna smijurija.

Sa cca oko 0,8% udjela u Crobexu utjecaj Viadukta će biti manji od očekivanja rasta Todexa,tako da bi
samo rast LEDA trebao imati veći efekt od očekivanog pada Viiadukta.
Ali ipak pričekajmo,iznenađenja su uvijek moguća.Moža sutra Viadukt padne i manje jer bi se indeksni fond trebao pojaviti na kupnji gotovo 3 tisuće komada.Ali možda je to već riješeno ili dogovoreno.
Ipak očekivani rast Todexa bi mogao imati za posljedicu izlazak iz drugih dionica pa će crobex u crveno.
Vlasnicima Todeksa med i mlijeko,ostalima čaša pelina!!!!!Vlasnicima VDKT možda i čitava bukara pelina!!!!

Ovaj lopina je stvarno lopina..
U kojoj ti brokerskoj kući radiš?


Sutra se očekuje snažan rast dionica Agrokora koncerna i snažan pad dionice Viadukta.
Razlog je mislim svima jasan.

lako moguće da ćeš biti u pravu

Ignore: KressoM, delux

Zbog zavrzlame oko agrokora cijela burza je u negativi… taman se gospodarstvo oporavilo i sad nas docekaju previranja u agrokoru

Totalno iritantno.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

Kao da nam neko ovo namjerno radi ! Ne možeš vjerovat. Da je onaj zlotvor napravio IPO na vrijeme , kako je i bilo dogovoreno prije par godina , on i dalje oće biti ” gazda” u svom selu , i ode na ono najgore , zaduživat se kod Rusa. Eh , da nam je jedan Pinochet , kao onomad u Chileu …..

Koji zlotvor?

Nije mogao napraviti IPO jer za takav IPO na onakvo stanje dugova i profitabilnost ne bi bilo interesa. A onda bi sve ovo davno došlo na naplatu.

E jake mi burze kad ju jedan čovjek sam sruši, ovo nema ni u Zanzibaru.

danas nam očito slijedi dosadan dan na burzi …..

Ignore: KressoM, delux

Javi nekome u jutarnjem da napiše članak.

Traži firmu koja ima neki problem.
Neka napiše članak u petak u 16:25 i neka postavi naloge ovisno o temi članka.

Jednostavno, zar ne?


E jake mi burze kad ju jedan čovjek sam sruši, ovo nema ni u Zanzibaru.
kakvi su to ulagači koji rasprodaju zbog istog razloga 🙂
kmečite vec danima ,cini se da ste (opet) nasjeli..

New Report

Close