Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

hr market je prodisao , todex ili atlex nebitno . fali nam SHORT SELLING ,pa da vidis odbijanaca i volumena 🙂 ima li sluha?

biti će zanimljivo za ispratiti na kojem volumenu će se vratiti ono što je izgubljeno jer će to dati jednu važnu sliku za prognoziranje budućeg scenarija.
pomalo iznenađuje lakoća kojom se vraćamo prema razini 22xx?
ako se potvrdi biti će to još jedan dokaz da treba ići kontra krda za pokupiti dodatne bonuse.
ne pali uvijek ali bitno češće ipak pali.
ispostava računa za pretjerane emocije u tijeku.
možda i griješim,nebi bilo…

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

Ovo sa Todexom u mjesec dana dva puta isti scenarij.Nevjerojatno.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

bakić je dobro napisao, baš bezveze je pad. a ja cu dodati skup s fondovima, todorićem i belupom.

u biti nije bezveze posto se nesto kupilo, samo steta sto nije više :/

vidimo se na iducoj “kata-lol-klizmi” sa vise para…

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: ATPL (Atlantska plovidba d.d.)[/color]

Lijepo se prorijedio ask, ako se ponovi boost BDI-a, evo nas na 390.

Dajte mi jeftino da vam prodam skupo.

jel se meni zamrzla gledalica ili nema transakcija već 10 minuta?

Ignore: KressoM, delux

40 minuta. Potpuno zatišje. Čeka se da golub gukne…
P.S.
Evo RIVP probio 44 kn.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

Zanimljiva situacija na CROBEX.
Kao da je netko znao i na razini oko 2250 počelo je s Agrokorom.
Zapravo to je razina CROBEX-a od 2009 odnosno 2011 godine.
Slučajno?

Što se Agrokora tiče, zanimljivo je to da je sastanak s Vladom održan 05.03.2017. godine, a vijest o tome puštena dva tjedna kasnije kada su se neki mirovinski fondovi dobrano iskrcali. To nema veze s korupcijom i svemu onome što vlada na ZSE.
Npr. Erste invest fond čiji bratići (povezani fondovi) nemilosrdno izlaze kažu da LEDO vrijedi 13.000 kn a istovremeno nemilosrdno iskrcavaju sve što stignu na puno manjim razinama.

U cijeloj toj dezinformiranosti javnosti treba (a nije lako) odvojiti istinite od lažnih informacija, a malom ulagaču to stvarno nije lako.

Lažni nickovi (da mi nisu forum frendovi ne bih mogao niti jedan post pročitati) kojih je napretek na ovom forumu, a svi pišu s visine kao da su veliki znalci.

nazire se rješenje za agrokor pa bi i smajenje neivjesnosti trebalo,moglo rezultirati nastavkom trenda od petka.
rusi ulaze u kntrolu i traže investitora(kupca),te ono što bi moglo bti interesantno najavljuu prodaju non-core pa bi usprkos očekivanjima večine(ne i mene) dioničara koji su baš u perjanicama vidjeli priliku za premiju na prodaju to mogli dočekati dioničari koji su u non core.
kakobilo rješenje je na vidiku,čak bi se usudio ustvrditi za razliku od nedavne situacije da je sada bitno zdravije(dugoročno) rješenje na vidiku.
ako ne griješim izglednije da će to pozitivno utjecati na buduća kretanja na marketu.
tržište često nagrađuje smanjenje neizvjesnosti,
možemo li nadmašiti poziciju sa koje smo krenuli u todex stampedo?
živi bili…

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

ukoliko se dogovor postigne kako rusi zahtijevaju do utorka, ne vidim razlog da crobex ne okrene gore. pretpostavljam da će biti puno oprezniji rast.

Sutra se očekuje snažan rast dionica Agrokora koncerna i snažan pad dionice Viadukta.
Razlog je mislim svima jasan.

Sve jasno. Nemam Vdkt, a za indekse mi je uvijek drago kad rastu. Nego, Vdkt sutra ima premijeru, a vec prvi dan bi svojim padom sam mogao poslati Crobex u minus. Totalna smijurija.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

New Report

Close