Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Baš sam znatiželjan što će biti danas na ZSE. 🙂

Umirujuće vijesti: Investitori odobrili dodatnu tranšu novca Agrokoru



ajd nek sam i ja napokon kupio nešto po bidu.

Mislim da sam ja danas " pobjednik dana " kupovine po bidu..

stavio se na kupnju, 3,69, i iduće tisućinke sekunde oderalo do 3.50…

Pa pricao si da ce Haludovo u stecaj ,cemu krcanje onda

Ako ne bude prevelikih naloga na prodaju prema privatnim fondovima, a ne vjerujem da hoće s obzirom na umirujuće vijesti, danas će vjerovatno biti neko cmi-cma trgovanje s malim plusom ili minusom, a dalje ovisno o novim vijestima.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

s obzirom na žestok jučerašnji pad danas očekujem vračanje dijela pretjerane reakcije(moja osobna percepcija)
u kombinaciji sa umirujućim vijestima + ako tako večina procjeni da će nešto propustiti odgodom, moguće je i neočekivano pozitivan scenarij.
jučer smo posvjedočili da na relativno malom diskontu postoji “glad” za 50 mil kn što dokazuje da hrpetine casha ipak vrebaju na sačekuši.
to me je posebno razveselilo jer to moj očekivani budući scenarij čini još izglednijim.
dodatno me razveselilo što su i moje vrše bile uspješne.
a najviše me veseli vrijeme vani pa ću se tome prioritetno posvetiti.
još ako(kada) dobijemo potvrdu da je netko napokon urazumio dedu todu da se pridruži igri sa svojim unucima i ostalom djecom moglo bi biti vatrometa
burza je mjesto sa povišenim rizicima za one koji se usude željeti više.
sretno odvažnima ali i pazite da vam se želje ne ostvare a da ipak budete nezadovoljni.
večini se baš to dogodi pa…

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

Ja sam jučer za bagatelu nadokupio Belje. Već sam 5% u plusu.

crobex opet ide u crveno, povjerenje ulagača definitivno je poljuljano i ako se ova neizvjesnost s agrokorom pod hitno pozitivno ne riješi (ovaj kredit nije rješenje jer ne rješava ništa bitno nego samo daje malo kisika u sustav), uslijedit će novi val rasprodaje dionica kakav smo gledali jučer i masovni prelazak ulagača u keš…
tu su još i margin krediti kao dodatna opasnost jer neki su se pomamili za brzom zaradom i digli margin, no ako dionice nastave s crvenilom zna se što slijedi

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!

Vaš link …

halfte trinken, halfte Šarcu geben

Gdje je tu rasprodaja ?
Kratko trajala.
Stojim dva dana na bidu, nitko da mi proda.
Ali se slažem, ovo sa Agrokorom nije dobro, nikada nije ni bilo.
Bilo kuda, Agrokor svuda, nije to dobro. Kada si dužan malo, onda si dužnik. Kada si dužan puno, onda si partner, ma dogovoriti će se svi, preko naših leđa.

Ja sam za to da propadne kada nije u stanju rijesiti probleme, trzisna smo ekonomija zar ne? A ako krene rasprodaja i ok firmi,pogotovo onih koji davaju dividendu,eto prilike za onoga tko hoce 🙂

Zapela malo kupnja i prodaja. Izgleda da se nikome više ne prosipa baš jako, bar ne zasad, a fondovi čuvaju cash za iduću turu rasprodaje koja bi mogla uslijediti ako do popodnevnih sati ne dođe vijest o nekom dogovoru.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

Stavio bih ruku u vatru da su mirovinci ti koji su eto nanjušili krv i jedva dočekali priliku da se brutalno istresu iz svega gdje god ima bilo kakve kupnje. Naravno, u rasprodaju su se još uključili i mali investitori koji su se uplašili trenutka….
Da na strani kupnje nisu pretpostavljam investicijski fondovi, bojim se da bi ovaj zaron bio i puno dublji. Pad je neselektivan. Pada sve. Kolateralnih žrtava ko u priči.
Nemam niti jednu jedinu dionicu Todexa, ali nisam sretan sa trenutnom situacijom…

ex. maratonac (05.10.2007.)... :-)))

http://www.vecernji.hr/kompanije-i-trzista/investitori-odobrili-dodatnu-transu-novca-agrokoru-1156473

Evo…sad bi trebalo UP

New Report

Close