Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Netko uredno skuplja Tehnomont. Već par dana ovako, samo se puni i puni. Očito se očekuje dobro izvješće a možda to ima veze sa povećanjem booka…vidjet ćemo.

na ATPL pojačala kupnja. sad je oko 760 kom na 1.700. izgleda da ima interesa.

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

INA drži CROBEX da ne zaroni a vidi se da i mnogi mali prodaju MAGMA je sve bliže

SAM PROTIV SVIH

i, eto … jadroplov poskočio za 3,9% [smiley2]

valjda netko testira čiji je to nalog na prodaji.

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

Ljudi moji evo u pola 1 23500 gostiju online, proučavaju po forumima postove i razmišljaju šta sutra kupovati i prodavati. Eh….[smiley16]

da … prije bih rekao da ti je to 23.500 posjeta ostvarenih u toku cijelog dana. u jednom času su to sfiksali i pokazivalo je neki realniju brojku, ali se opet vratilo na staro. pogledaj malo kako to raste kroz dan.

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

dal je kome sjela dividenda od tehnike???

Jel danas zadnji dan za prodat dionice ako se zeli do ponedjeljka imat cash? Ili je to bilo jucer?

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."


Jel danas zadnji dan za prodat dionice ako se zeli do ponedjeljka imat cash? Ili je to bilo jucer?

Jučer. T+3


Jel danas zadnji dan za prodat dionice ako se zeli do ponedjeljka imat cash? Ili je to bilo jucer?

Što će ti u ponedjeljak keš? Nije valjda za magmu. Ako je ti si prvi za koga znam da je ovako jeftino prodao neku dionicu zbog magme. Double pušiona!


Jel danas zadnji dan za prodat dionice ako se zeli do ponedjeljka imat cash? Ili je to bilo jucer?

stigneš još danas, za isplatu treba 3 radna dana (barem preko complete line),
dakle ako danas prodaš u pon. imaš lovu i stigneš do 16:00h uplatiti Magmu…..!

deimos:

Jel danas zadnji dan za prodat dionice ako se zeli do ponedjeljka imat cash? Ili je to bilo jucer?

Što će ti u ponedjeljak keš? Nije valjda za magmu. Ako je ti si prvi za koga znam da je ovako jeftino prodao neku dionicu zbog magme. Double pušiona!

Ma ja sam u cash-u ionako, samo me interesira, uvijek ratujem sa T+3 [smiley1]

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

New Report

Close